Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    töröltem
    Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2012.10.08., 22:57.
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      ... pont az jutott eszembe, hogy de szörnyű ... mennyire utálom a reklámokat, a kéretlen marketing megkeresésektől már forgolódik a gyomrom ... és most itt a márkákról szól a téma ... de jó lenne egy sima noném mosogatógép márka ... biztos nem lenne rossz, hisz egyéb más termékből is vannak noném, viszont nagyon is jó termékek ... nah, mindegy, csak úgy eszembe jutott
      van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

      Comment


        Nálunk 4 év után kezdett haldokolni az AEG mosogatógépünk Pont tavaly november végén, ill. december elején dobta be végleg a kulcsot. Elötte 3 nappal a hütönk, az nem AEG volt de a hütö akkor már nagyon haldoklott fél éve. az is 4 éves volt (egyszerre vettük anno, mikor a faluba költöztünk a hütöt, mosogatógépet és a kerámialpos AEG tüzhelyet). Viszont férjem keze aranyat ér. Szétszedtük a gépet, átmostunk minden szirszar mozdítható cuccost (meg kell hagyni belül a gép ragyogó tiszta volt), párszor akadozott, ment, de leállt valamikor és azt jelentette, hogy valami gáz van a vízszivattyúzással vagy valami vízzel. Nem fogjátok elhinni a minap is akadozott (majusban szedtük szét, azóta jól ment), erre véletlen férj a felsö polcot eggyel fentebb tette be és azóta minden probléma nélkül müködik Mondjuk ez egy egyszerü gép OptimaAA Favorit semmi LED- es bigyója nincs, meg voltunk vele elégedve na meg meg is vagyunk
        Nekem a szárítógépem Bosch a mosógépem AEG a hütönk pedig Bauknecht (elözö is az volt, de ez kombi, alul mélyhütövel, az ezelötti sima kis asztali hütö volt mélyhütö nélkül, az van külön, most persze nincs üzemben).
        Voltaképp mindegyik gépemmel meg vagyok elégedve, nem tudnék egy márka mellett voksot letenni.
        Hena
        Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
        ClauWi hordozási tanácsadó

        Comment


          nagy dilemma amúgy, nagyon körül kell jáőrni. simán lehet h jó egy noném is, csak elég drága cucc, h ha mégsem

          szóval én rábeszélni nem akarlak, csak ajánlom, mert nekünk bevált.
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            én is zöld dm tabletta. minden szart kipróbáltam már. nekem minden mással csúnya marad az edény. ezzel a legszebb

            és mindent beleteszek kivéve a tefal wokom az szent
            Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

            Comment


              nekem kenwood. fillérekért vettük az olcsósított boltban. nem volt teteje, emiatt alig került valamibe. a tető meg nekünk nem kellett, mert ment a konyhapult alá. szuperül működik 4 éve, ha dm tabival etetem de ha most vennék bosch lenne vagy a mielegepekről egy miele.
              Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

              Comment


                Nekem a Tefal palacsintasütöm az

                Itteni recenziókat olvasgatva a Beko gépekkel vannak angyon megelégedve, föleg ár-érték arányban. Én is nézegettem, miután egy egész telet átmosogattunk kézzel (szeretek mosogatni, nem arról van szó, de csak most volt igazán látható, hogy tényleg mennyi idö megy el vele és hiába van elmosogatva, mindig kupis látvány volt...).Most szerencsére müködik az AEG-ünk, de bizti, hogy a következö egy Beko lesz.
                Hena
                Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                ClauWi hordozási tanácsadó

                Comment


                  az is szent Henna, de azt szinte nem is mosogatom, csak letörlöm papírtörlővel
                  Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                  Comment


                    jé,nekem Beko van és maximálisan meg vagyok vele elégedve!!! 11.8 l vízzel kristálytisztára mos egy iszonyat rakat edényt,tényleg nagyon klasszul lehet pakolni,nagyon jó a belső tere...50 perces programon használom,és tényleg egy szavam se lehet rá...
                    1 boszorka van, 3 fia van

                    Comment


                      hihetetlen, hogy a nők milyen jól tudnak pörögni egy mosogatógépes topicban
                      van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                      Comment


                        a söröskorsót úgy csináltam ki, hogy sztem az öntvényhibás lehetett, és elpattant mikor kivettem. pont mint az ikeás tányér a mikróban, na abból már vagy tucat ment tönkre, de már nem veszek újat, dögöljön mind bele a feledékenységembe, milyen durva dolog az h egy tányért nem lehet mikrózni?????

                        Comment


                          bevallom,én magamtól Boscht vettem volna,arra voltam rápörögve,de az Eu....cs-os fiúk rádumáltak a Bekóra...én meg mindig hallgatok rájuk,eddig még nem jártam rosszul soha...( pénteken sütisütés közepén leégett a robotgépem szombat reggel berohantam kedvenc boltomba a 2 kicsivel,felszólítottam a srácokat,hogy irtó gyorsan segítsenek,mindjárt megy a buszunk,azonnal ajánljanak olyan robotgépet,ami bírja a dagasztást...az eladófiú fülig érő vigyorral közölte,hogy akciós a Mum,1 utsó darab van,szerinte a többit meg se nézzem...és lőn) azért veszek műszaki cuccot csak ott,mert totál bízom a véleményükben, a Bekót is szinte kibelezte nekem a srác,hogy nézzem meg,milyen masszív,5 év garival adják,tutira nem bánom meg...
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            Ajjajj egy MUM-ra én is vágyok
                            Hena
                            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                            ClauWi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              iszonyú király de épp azon röhögtem tegnap,hogy nincs új a nap alatt, a Nagymamámnak hoztak vagy 30 éve a holland visszajáró vendégei egy Phillips robotot,annak tök ugyanez volt a konstrukciója...egyszerű,de zseniális!
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                és ez a dm-es mosogatópor mekkora, és mennyibe kerül?
                                én a rossmannosat szoktam venni, de most lehet kipróbálnám ezt
                                Csilla
                                Zénó(2006/12/17)Balázska(2010/01/12)Bence(2011/12/28)anyukája
                                https://www.facebook.com/koromvarazs/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X