Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Aja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem kell az a többmillióéves kosz
    Mennyi kell még a zsáknyihoz?
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      Sziasztok!
      Mint teljesen tapasztalatlan leendő mosogatógép tulaj kérdezném:megvehetem a tecsós sót háromszáz valamennyiért két kilót, amire az van írva, hogy 97% NaCl, vagy vegyem a C.lgont 500 valamennyiért, ami 100% nártrium-klorid?
      Beleolvasgattam a topikba, azt írtátok elég kevés komponensű tabletta, jól emlékszem? Öblítésnek ecet és só kell még bele?
      Marina+3 (22,18, 7)

      Comment


        persze hogy megveheted a tescós sót, mosogatógépbe készült, nem? azon tréningeztünk istt a múltkor, hogy valószínűleg a sima só is teljesen megfelel bele, és az olcsóbb, mint a spéci mosogatógépbe való. ezt a sótartályba kell tenni.
        ezen kívül kell még mosószer (tabletta ill por), és öblítő (én ecetet használok öblítő helyett).

        Eszter
        B1 (2004) és B2 (2007)


        Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
        Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
        Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

        Comment


          .....
          Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:00.

          Comment


            Köszönöm a tanácsokat. Vettem tecsós sót, ecetet és sajna csak calgonos tabli volt itt a "város"unkban kénytelen voltam azt megvenni, ebben maxin1 minden benne. Porrból nem volt egy féle sem.
            Marina+3 (22,18, 7)

            Comment


              Sziasztok! Szeretnék egy mosogatógépet, 12 terítékeset, max 60cm széleset persze olcsón, de jót. Melyik márkát ajánljátok? egyáltalán mire érdemes odafigyelni vásárláskor? Köszönöm előre is a segítséget!
              Adrienn

              "MOST VAN A JÖVŐ"

              Comment


                Ha átolvasod a topikot(annyira még nem hosszú)pár jó ötletet,tippet is találsz benne.Annyit tudok hirtelen,hogy ha felül beírod keresőszónak a Zanussit,akkor kiad egy hszt,ahol valaki írja,melyik márkákat ajánlja.
                Itt van egy bolt,ami csak 3 fajta cuccot forgalmaz,de soknál van videobemutató.
                Én úgy néztem,az olcsóbb amit itt ajánlanak,a Zanussi,de az is átlag 80 minimum talán.
                Mindenképp 12 terítékes a jobb választás,mert a 9-es 2-3 literrel fogyaszt több vizet és áramból se jelentősen kevesebbet.
                -Jó a Fuzzy Logic meg ilyesmi funkció szerintem,ami szenzorokkal érzékeli az edények és a víz szennyezettségét és ahhoz igazítja a programot,de az ilyen funkciósok sokkal drágábbak.
                -Van,amin van indításkésleltető,ezt én nem tartanám annyira fontosnak.Jól jöhet ha van átöblítőprogram rajta a másapos cuccokhoz.De talán ez se létszükséglet,ha nem tervezed aznap indítani a gépet,akkor átöblítve teszed be a cuccot.
                -Van,amin 75 v.80 fokos program is van-nem tudom ez mennyire szükséges,úgy tudom az 50-65 fok elég.
                -Nem tudom,van-e olyan fajta,amit célzottan a szárítás előtt/felénél meg lehet állítani(mármint előre beállítással)
                De én kibic vagyok,nekem nincs.Viszont egy fajta,amit aránylag jobbnak ítélnék meg,épp akciósa METR0 áruházakban 6.-tól nem tudom meddig.Ez.
                Bocs,ha közben írtak hasonlókat,de apa idetelepedett mielőtt elküldtem volnaés csak most jutottam ide pár percekre.
                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                Comment


                  Köszönöm Illa!

                  Már egy ideje böngészgetem a topikot, de csak nőtt bennem a setétség, főleg mióta nézegetem a neten, hogy mekkora árkülönbségek vannak, meg ezek a funkciók is...vajon minek van értelme és minek nincs...
                  Adrienn

                  "MOST VAN A JÖVŐ"

                  Comment


                    Ja,valaki írta azt is,hogy a fém belsejű jobb(én nem láttam még műanyag belsejűt,igaz nem is nézegettem különösebben a gépeket)
                    Hogy melyik funkcióval tudsz mit kezdeni azt neked kell valahogy kisakkoznod.
                    Jól jöhet ez a vásárolható kiterjesztett garancia is,de nem tudhatod előre,elromlik-e majd....
                    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                    Comment


                      Aja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Majd értesíts, hogy bevált-e
                      Azóta is pöttyösek az edények. Pedig öntöttem bele ecetet.
                      http://www.szamoca.eoldal.hu

                      http://www.macoka.eoldal.hu

                      Comment


                        Adrienn,
                        anno én összeszedegettem, mire érdemes figyelni, ill mik lennének nekem fontosak, ami most hirtelen eszembe jut:
                        - lehessen fél progit indítani (bár tulajdonképpen a gyakorlat nem igazolta, szinte sosem használom)
                        - lehessen a tálcáját (a felsőt) feljebb és lejjebb tenni, hogy legyen több hely benne alul az edényeknek
                        - ledönthető pöckök alul (ezt nem tudtam vásárláskor, így a miénk nem tudja, pedig jó lenne)
                        -A energiaosztály alap
                        - mostani eszemmel olyan lenne jó, amin látom, hogy hol tart, mert az enyém nem jelzi ki, még mennyi van neki hátra, mivel a tekerőjén csak a program választható ki,és aztán nem forog
                        - én nem digitális kijelzőset akartam, a tekerős talán tovább tart (persze ez sztem csak pszichológia, ma már mindegyik egyformán sokáig működik)
                        - érdemes szemügyre venni a boltban, hogy milyen a belső elrendezése, ha van nagy edényed, esetleg lemérni és belepróbálni.

                        ami rémlik, hogy ajánlották, és bevált, az Bosch és AEG márka, igaz, a legdrágábbak is ezek. nekünk Bosch van, nagyon szeretjük.

                        Eszter
                        B1 (2004) és B2 (2007)


                        Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                        Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                        Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                        Comment


                          ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Adrienn,
                          anno én összeszedegettem, mire érdemes figyelni, ill mik lennének nekem fontosak, ami most hirtelen eszembe jut:
                          - lehessen fél progit indítani (bár tulajdonképpen a gyakorlat nem igazolta, szinte sosem használom)
                          - lehessen a tálcáját (a felsőt) feljebb és lejjebb tenni, hogy legyen több hely benne alul az edényeknek
                          - ledönthető pöckök alul (ezt nem tudtam vásárláskor, így a miénk nem tudja, pedig jó lenne)
                          -A energiaosztály alap
                          - mostani eszemmel olyan lenne jó, amin látom, hogy hol tart, mert az enyém nem jelzi ki, még mennyi van neki hátra, mivel a tekerőjén csak a program választható ki,és aztán nem forog
                          - én nem digitális kijelzőset akartam, a tekerős talán tovább tart (persze ez sztem csak pszichológia, ma már mindegyik egyformán sokáig működik)
                          - érdemes szemügyre venni a boltban, hogy milyen a belső elrendezése, ha van nagy edényed, esetleg lemérni és belepróbálni.

                          ami rémlik, hogy ajánlották, és bevált, az Bosch és AEG márka, igaz, a legdrágábbak is ezek. nekünk Bosch van, nagyon szeretjük.
                          Eszter szerintem nagyon jol összeszedted, sztem is ezek a fő ismérvek, nekünk Fagor van, és nagyon bevált, anyosomék is most vettek, 75 körül volt, nem egy No 1 márka (nem jut eszembe mi a márka), de meg van elégedve vele.
                          Verocs, boldog anyukája Aidának (2009.juni) és Alíznak (2012.febr)
                          Eladó pelusok!!! Eladó fotonyomtato Retro cuccok
                          ELADÓ FÛSZERPAPRIKA

                          Comment


                            Mondjuk ez a dönthető tüskerendszer nem egyszerű,ha annyira kell,nekem azt mondták a helyi Euronicsban,hogy még nem láttak dönthető tüskéset.
                            Na igen,cél a 3 A-s.
                            Szerintem a hátralévő időt kijelzősek is épp a drágábbak.

                            Ja,Öko-program,ami takarékosabb,csak lassúbb.Nem tudom,van-e már mindegyiken.

                            Aztán van ami kijelzi ha a só és öblítő fogytán van.

                            Ikra!(meg a többiek)Anyukám nemrég vett gépet(nemtom,asszem Electroluxot,beépíthetőt)és eddig csak natúrban használta 2 fázisú tablettável meg sóval.Ő még nem érdeklődött,én agyalok:hová kell az ecetet tenni(vagy öblítőt)?és mennyi fér bele?
                            Elvileg van egy kis rész a tablettatartó mellett,van benne egy tekerő,ahol tudod állítani az öblítő mennyiségét a vízkeménységhez.Na de hová megy az öblítő?Ki kell tekerni a nyilacskás dugót és alatta van egy tartály,vagy oda kell a dugóra önteni mindig pár ml-t?
                            Én amit láttam öblítőt az valami kék meg sárga volt 2 kis műanyagban egy lapon,totál azt hittem,azt is a rácsra kell akasztani,mint ahogy a citromot írtátok...
                            Na világosítsatok fel,plíz!
                            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                            Comment


                              illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Elvileg van egy kis rész a tablettatartó mellett,van benne egy tekerő,ahol tudod állítani az öblítő mennyiségét a vízkeménységhez.Na de hová megy az öblítő?Ki kell tekerni a nyilacskás dugót és alatta van egy tartály,vagy oda kell a dugóra önteni mindig pár ml-t?
                              Én amit láttam öblítőt az valami kék meg sárga volt 2 kis műanyagban egy lapon,totál azt hittem,azt is a rácsra kell akasztani,mint ahogy a citromot írtátok...
                              Na világosítsatok fel,plíz!
                              A miénken a nyilacskás dugót nem kell kitekerni, hanem arra kell önteni az öblítőt (én ecetet használok), mert alatta van az öblítőtartály, nem csak pár ml-t kell önteni, hanem addig amíg elnyeli. Ebből a tartályból aztán szépen lassanként adagolja minden mosáshoz a beállítás szerinti mennyiséget.
                              Az a kék-sárga nem lehet, hogy nem öblítő volt, hanem mosógatógép tisztító cucc. Nem mintha használtam volna már ilyet, de valami hasonlót adott ide egyszer anyósom, mert valami tisztítószerhez csomagolva volt ajándékként.
                              Lehajtható tüskés mosogatógépet fura, hogy nem láttak még a boltban, annyira azért nem ritkaság szerintem. Nekünk lehajtható (sose hajtom le) és egy hétköznapi, semmi extra Bosch gép.

                              Comment


                                Nagyon köszönöm mindenkinek, így már könnyebb!!!
                                Adrienn

                                "MOST VAN A JÖVŐ"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X