Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    igen, Gyönygesz, miért nem jóó vörlpúúúl??!? nekünk meg az van... én iszonyat szeretem, bár még tökúj, de hatalmas terhet vett le!!!!!!

    köszi a sóó tippeket, nem simát tettem bele végül magamtól sem
    eszter:Simi, Dani, Milo.
    szülésfotó
    +dúla vagyok,kérdezz bátran!

    Comment


      hekele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi,most szeretnénk venni egy "barátot".
      Elég tanácstalan vagyok,hogy milyen márkában gondolkodjak.Wörpúlt,Indezitet és társait biztos,hogy nem.
      Gondoltam Bosch,AEG esetleg Candy,Elektrolux,Siemens márkákra ,de azért az ár sem hanyagolható,mert szeretném 100 ezer körül megúszni.
      Van valami tippetek,tapasztalatotok,hogy mely típusok megbízhatóak ebben az ár kategóriában?
      Vet már Valaki használt gépezetet,mit gondol?
      Bár a használtal vannak némi fenntartásaim
      Nekünk is Bosch van már három éve, szuperjó! Az öcsém ajánlotta ezt a márkát. Ő műszaki boltban dolgozik már vagy öt éve. Azt mondta, hogy Boscht még soha nem vittek vissza és talán a leghalkabb is. (Azért van hangja!)
      Utoljára szerkesztette öreganyám; 2009.10.15., 08:14.
      Viki

      Comment


        Zsófi,személyesen igaz még nem volt szerencsém ehhez a márkához,de szegény megboldogult exem volt műszakis és óva intet ezektől és az anonim nevű cuccoktól.Nagyon sokat vittek vissza hogy probléma adódik velük idő előtt.

        Bagzi,a wörpúúúl régen egy jó 10 évvel ezelőtt nagyon szupi kis tartós gépeket gyártott.Imádtam és vettem is ,(hűtő,mosógép)de kb. 8 éve rááltak teljesen a tömeggyártás silány útjára és ha valamelyik gépük 5-6 évnél többet bír akkor az már nagyon jó.Ez nyugaton nem számít mert 2-3 évente cserélnek mindent de itt a balkánon ahol 10-15 évig használnak valamit

        Igen én is most már a Bosch és AEG típúsokat gyűjtöm egy pár éve.Ezekre alapból 5 év a gari és még pár ezer forintért vehetsz hozzá plusz 5 év garanciát ami simán megtérül ha gikszer adódik.
        Melyik másik gyártó válal ennyit ?
        GyöngyeszBencus 2002/12 16 és Petra 2008/04 28 anyája
        Mivel már nagyon ritkán járok erre kérlek próbáld velem a facebook oldalamon felvenni a kapcsolatot,köszi

        Comment


          Az én barátom AEG-Elektrolux Favorit. Nagyon jóban vagyunk, bár még nincs egy éves. Amit megnéznék, ha ma kellene vennem: van-e rajta gyors program. Az enyémen nincs, minden program több mint 2 óra (kivéve talán a pohármosás, de azzal tényleg nem lehet zsíros dolgokat). A gyors program igaz több energiát és vizet fogyaszt, de néha jól jönne. Azért enélkül is jóban vagyunk Igazán nagy segítség.
          A bekötésnél sajnos nálunk egy fázisra került a villanytűzhellyel, és nem bírja el a hálózat a két készüléket egyszerre. Ha tudtok, érdemes erre is figyelni (mi tervezéskor kértük, jeleztük a rajzon, hogy mindegyik konyhai csatlakozót másik fázisra kössenek, de csak a mosogatógép beszerelésekor derült ki, hogy a villanyszerelőnek kényelmesebb volt, ha csak egy fázist hoz be a konyhába)
          Cicamica (2004) Macimanó (2006) és Csibe (2009.10.17)anyukája

          Comment


            én barátocskám egy bosch izé......kelengyepénzből vettük jó sok éve....7 pontosan. Lehet, lassan modernizálni kéne ????

            Nagyiéknak használtan vettünk .....meg a dédinek, akinak csak én pakolok be néha, mert nem hiszi el, h kevés vizet fogyaszt )) és azokkal sincs semmi baj, asszem siemens néven futnak és LÉNYEGESEN olcsóbb volt, mint újonnan. Nem is lenne ilyen gépezetük, ha drágább lett volna.

            baba előtt a fa evőeszközöket nem tettem bele, mostmár nincsenek ilyen dilemmáim

            Comment


              vadrózsa79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az én barátom AEG-Elektrolux Favorit. Nagyon jóban vagyunk, bár még nincs egy éves. Amit megnéznék, ha ma kellene vennem: van-e rajta gyors program. Az enyémen nincs, minden program több mint 2 óra (kivéve talán a pohármosás, de azzal tényleg nem lehet zsíros dolgokat). A gyors program igaz több energiát és vizet fogyaszt, de néha jól jönne. Azért enélkül is jóban vagyunk Igazán nagy segítség.
              A bekötésnél sajnos nálunk egy fázisra került a villanytűzhellyel, és nem bírja el a hálózat a két készüléket egyszerre. Ha tudtok, érdemes erre is figyelni (mi tervezéskor kértük, jeleztük a rajzon, hogy mindegyik konyhai csatlakozót másik fázisra kössenek, de csak a mosogatógép beszerelésekor derült ki, hogy a villanyszerelőnek kényelmesebb volt, ha csak egy fázist hoz be a konyhába)

              nem simán bedugjátok a konnektorba? vagy hogy van? mert ha igen, hosszabbítóval vigyetek oda máshonnan áramot, nem lehet?


              nekünk olyan van rajta, h felező és akkor fele ideig mosogatja a cuccokat az alaphoz képest. ezt mondjuk ritkán használom, vendégsé esetén jöhet jól.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                bimbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                én barátocskám egy bosch izé......kelengyepénzből vettük jó sok éve....7 pontosan. Lehet, lassan modernizálni kéne ????

                Nagyiéknak használtan vettünk .....meg a dédinek, akinak csak én pakolok be néha, mert nem hiszi el, h kevés vizet fogyaszt )) és azokkal sincs semmi baj, asszem siemens néven futnak és LÉNYEGESEN olcsóbb volt, mint újonnan. Nem is lenne ilyen gépezetük, ha drágább lett volna.

                baba előtt a fa evőeszközöket nem tettem bele, mostmár nincsenek ilyen dilemmáim
                én tuti nem cserélném le, amíg jól dolgozik
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Gyöngyesz, értem, bár nekem a mosógépem is vöörlpúl, és nincs vele gondom, szeretttttem
                  eszter:Simi, Dani, Milo.
                  szülésfotó
                  +dúla vagyok,kérdezz bátran!

                  Comment


                    A mi gépünket is konnektorba kell dugni , de mind a 3 konnektor a házi áramkör ugyanahhoz a darabjához (fázisához) tartozik, ezért terheli túl a rendszert, és leold a biztosíték, ha egyszerre akarok sütni és mosogatni. Ez a gond családi házaknál jelentkezhet, mert a társasházakat eleve úgy tervezik, hogy bármekkora fogyasztókat rákapcsolhass, ne tudj áramkimaradást okozni az egész háznak.
                    Van a családban egy Wörpúl-barát is, ott is gond nélkül szépen dolgozik már 3 éve, meg vannak vele elégedve, és tényleg szépen mosogat.
                    Fát is teszek bele...
                    Én multi-tabit használok, mer azzal más is tudja kezelni szükség esetén, mert átállítani külön só+öblitőről multira nem egyszerű, könyv kell hozzá
                    Aldisat használok (7in 1), teljesen jó. Először volt Calgonit -ezt adták a géphez - én csak az árában tapasztaltam különbséget
                    És mivel nálunk kemény a víz, a mosogatógépben is figyel egy ökomag mágnesgolyó csakúgy, mint a mosógépemben.
                    Cicamica (2004) Macimanó (2006) és Csibe (2009.10.17)anyukája

                    Comment


                      [QUOTE=hekele;452040]Zsófi,személyesen igaz még nem volt szerencsém ehhez a márkához,de szegény megboldogult exem volt műszakis és óva intet ezektől és az anonim nevű cuccoktól.Nagyon sokat vittek vissza hogy probléma adódik velük idő előtt.

                      Öt év a garancia rá. Eddig strammul működik szerencsére
                      Remélem, nem lesz igaz, amit mondasz.
                      1 fiú, 2 lány

                      Comment


                        .....
                        Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:02.

                        Comment


                          Nikoletta, én nem szoktam tisztítani belülről. Persze a szűrőt tisztítom, ill az ajtaján az oldalánál, ahol már nem éri víz, ott pucolom, de belül mossa magát szerintem. Vagy nem ?

                          Eszter
                          B1 (2004) és B2 (2007)


                          Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                          Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                          Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                          Comment


                            Ikra de! Én is pont így csinálom
                            Hena
                            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                            ClauWi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              akkor jó, megkönnyebbültem

                              Eszter
                              B1 (2004) és B2 (2007)


                              Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                              Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                              Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                              Comment


                                ......
                                Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:01.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X