Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ma elmentem egy boltba és bekukkantottam a két méretű gépbe, aztán elkezdtem figyelni, hogy mennyi edényünk keletkezik egy átlagos főzésnél - hát úgy saccolom, hogy ha úgy rendesen nekiállunk főzni, nem férnénk bele a keskenybe.

    Milyen furcsa lesz nem mosogatni! Mint valami szabadulást a rabságból, úgy várom

    Comment


      Talalo, tenyleg szabadulas semmit se vagyok hajlando azota kezzel mosogatni. Ha esetleg rajta marad valami, inkabb beteszem meg egyszer kimosogattam magam egy eletre
      Ja, en is a nagyobbikra szavazok.
      Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
      valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

      Comment


        csodabogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Talalo, tenyleg szabadulas semmit se vagyok hajlando azota kezzel mosogatni. Ha esetleg rajta marad valami, inkabb beteszem meg egyszer kimosogattam magam egy eletre
        Ja, en is a nagyobbikra szavazok.
        Amikor kerestük a helyet a gépnek, azzal cukkoltam a páromat, hogy dobjuk ki a mosogatót és egyszerűen tegyük be a helyére, mert én ezután egy kiskanalat sem vagyok hajlandó kézzel elmosni

        Comment


          Az elmúlt hétben (mióta mosogatógép tulajdonosok lettünk ) én sem mosogatok, pedig van néhány dolog, amit nem lehet beletenni.
          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

          Comment


            Sziasztok, én mikor réges-régen a fiammal elköltöztem a saját lakásomba, nem is akartam mosogatógépet venni. Gondoltam minek egy 2 személyes háztartásba. Aztán arra gondoltam, hogy elég lesz egy kicsi. De volt helyem, így mégis a nagyot vettem meg, mert olyan ismerőseim, akiknek már volt, arra beszéltek rá. És ilyen jól tették. A kicsibe már ketten sem fértünk volna bele. Azóta pedig már hatan vagyunk, komoly háztartást vezetek, és a mosogatógép nálam életet ment
            Bea 3 fiú és egy kis hercegnő anyukája

            Comment


              Teflon serpenyőt lehet mosogatógépbe tenni?
              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

              Comment


                Lehet, de nem ajánlatos.
                Hena
                Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                ClauWi hordozási tanácsadó

                Comment


                  Hena, miért?é n sokszor beleteszem.
                  Barbi , lány,lány,lány,fiú

                  Comment


                    Tönkreteszi a teflonbevonatot.
                    Hena
                    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                    ClauWi hordozási tanácsadó

                    Comment


                      Köszönöm a választ!
                      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                      Comment


                        Én a kerámiabevonatosat sem szívesen. Hasonló tapasztalatok miatt.
                        Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                        Comment


                          Sziasztok!
                          Sógornő leselejtezte a mosogatógépét és nekünk adta. Egy 10 éves Bosch. A fűtőszálnál egy gumi membrán (pár száz forintos vacak) ki van lyukadva. Ezt kéne cserélni, de mindenhol csak egyben adnának fűtőszálat, az összes alkatrésszel, ami 25-50ezer Ft. Nyilván annyit nem akarunk rákölteni. Nem tudtok valakit, akinek van Bosch gépe elromolva, kidobva, vagy olyan helyet, ahol tudnának ilyen gépekhez alkatrészt adni? Köszi előre is.
                          Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                          Comment


                            Szerintem mosogatógép szerelőnél kellene érdeklődni, hátha tud valamit. Ezt szakszervizből tudjátok?
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              Mosogatógép szerelő ki sem ment sógornőmékhez, mondott rá 50 ezret. Férjem szétszedte, megnézte (Ő szereli az összes háztartási gépünket, mert autóvillamossági szerelő és szerencsére mindenhez ért ) és mutatta az alkatrészt, hogy ez a baja, ilyet kéne venni. Interneten próbált új alkatrészt keresni, onnan tudjuk, hogy nem adnak külön olyan gumi fütyit, csak egyben az egész hóbelevancot. Még szerviznél nem próbáltuk, de megpróbálok írni nekik, egy próbát megér.
                              Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                              Comment


                                Tomianyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mosogatógép szerelő ki sem ment sógornőmékhez, mondott rá 50 ezret. Férjem szétszedte, megnézte (Ő szereli az összes háztartási gépünket, mert autóvillamossági szerelő és szerencsére mindenhez ért ) és mutatta az alkatrészt, hogy ez a baja, ilyet kéne venni. Interneten próbált új alkatrészt keresni, onnan tudjuk, hogy nem adnak külön olyan gumi fütyit, csak egyben az egész hóbelevancot. Még szerviznél nem próbáltuk, de megpróbálok írni nekik, egy próbát megér.
                                Szegeden nincsen véletlenül valami alkatrész bolt? A párom korábban említette, hogy a mosógéphez ha kellett valami szegedről hozta. Belső infót kapott a szerelőtől. Esetleg ott nem lehetne mosogatógéphez is beszerezni ilyesmit....ez csak egy ötlet. Ha hazaér megkérdezhetem, hogy hova járt.
                                Évi B(10.11.09.)Cs (13.03.31.) E(16.06.03.)kislány ruhák
                                kisfiú ruhák Eladó játékok, könyvek, női ruhák és babás dolgok

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X