Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kertész leszek - fát, bokrot, virágot nevelek :D avagy a nagy kertészkedős topic...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Egyenlöre az egèr kint tartòzkodik...remèlem így is marad.
    De egy kölcsön macska jöhetne.

    Comment


      Valamennyire kapcsolódik ide: https://femina.hu/gyerek/kerti-jatekok/
      ezek között van azért olyan amit viszonylag egyszerű kivitelezni.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Valamennyire kapcsolódik ide: https://femina.hu/gyerek/kerti-jatekok/
        ezek között van azért olyan amit viszonylag egyszerű kivitelezni.
        ezek de jók!
        Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
        Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
        Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
        írj a gmailemre az is cyanus

        Comment


          Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          ezek de jók!
          Nekem a dombos-csúszdás verzió tetszett a legjobban.
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Nekem a dombos-csúszdás verzió tetszett a legjobban.
            Igen, azt néztem én is, hogy a suli udvarán milyen jó lenne. Úgyis kezdjük ásni az alapot......
            Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
            Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
            Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
            írj a gmailemre az is cyanus

            Comment


              Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Igen, azt néztem én is, hogy a suli udvarán milyen jó lenne. Úgyis kezdjük ásni az alapot......
              Ilyenre van hosszabb, hullàmos csùszda is. Domboldalra tökèletes. Nem muszàj merdeknek lennie.
              Pl:

              http://westbest.hu/Hullamos-csuszdas...u-gyermekjatek

              Comment


                http://sztk.szie.hu/zoldmetszesi-tanfolyam
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  Jùli vège van ès eddig 2db koktèlpari bírt beèrni.
                  Minden csak most viràgzik....

                  Van pàr minicukkinim (ezek mindjuk irtò gyorsan nönek) meg 2 minipaprika.

                  Màr el is terveztem, hogy fogok mèg magasàgyat csinàlni az összel.
                  Szerzek raklapot, szètszedem ès abbòl. Fèrj szerint gagyi...szerintem meg tök jò.
                  Ö nem bírja az ilyen hippi dolgokat. Èn màr a köv. tavaszt tervezem, MINDEN màskèpp lesz!!!
                  Mellékletek

                  Comment


                    Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jùli vège van ès eddig 2db koktèlpari bírt beèrni.
                    Minden csak most viràgzik....

                    Van pàr minicukkinim (ezek mindjuk irtò gyorsan nönek) meg 2 minipaprika.

                    Màr el is terveztem, hogy fogok mèg magasàgyat csinàlni az összel.
                    Szerzek raklapot, szètszedem ès abbòl. Fèrj szerint gagyi...szerintem meg tök jò.
                    Ö nem bírja az ilyen hippi dolgokat. Èn màr a köv. tavaszt tervezem, MINDEN màskèpp lesz!!!
                    hu ez de jo otlet! nekem is tetszik pont azon agyaltam jovore mibol legyenek magaagyasaim de ez a rendkivul egyszeru megoldas nem jutott eszembe. koszi a tippet

                    Comment


                      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      hu ez de jo otlet! nekem is tetszik pont azon agyaltam jovore mibol legyenek magaagyasaim de ez a rendkivul egyszeru megoldas nem jutott eszembe. koszi a tippet
                      Hogy mennyire lesz egyszerü, azt majd utàna meglàtjuk...de a neten biztos vannak ötletek hozzà.
                      Èn összel meg akarom csinàlni, hogy tudjak a földbe tràgyàt keverni meg tavasszal csak hipp-hopp ültessem bele a növènyeket.

                      Comment


                        Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Hogy mennyire lesz egyszerü, azt majd utàna meglàtjuk...de a neten biztos vannak ötletek hozzà.
                        Èn összel meg akarom csinàlni, hogy tudjak a földbe tràgyàt keverni meg tavasszal csak hipp-hopp ültessem bele a növènyeket.
                        en sajnos nem tudom max jovore elotte el kell tuntetni a homokdunet a kertunkbol

                        Comment


                          Én valami hasonlót tervezek. Remélem, hogy segíteni fognak a testvéreim. Ők ácsok és szokott lenni bőven leeső faanyag, már "csak" neki kellene esni. Na ez az, de csak mintának, hogy kb így szeretném: https://www.tchibo.hu/emeletes-noven...400128494.html
                          Ha nincs nagyon kidolgozva (csiszolgatva, pácolgatva stb), akkor nem is olyan bonyi. Asszem.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én valami hasonlót tervezek. Remélem, hogy segíteni fognak a testvéreim. Ők ácsok és szokott lenni bőven leeső faanyag, már "csak" neki kellene esni. Na ez az, de csak mintának, hogy kb így szeretném: https://www.tchibo.hu/emeletes-noven...400128494.html
                            Ha nincs nagyon kidolgozva (csiszolgatva, pácolgatva stb), akkor nem is olyan bonyi. Asszem.
                            muszaj lekezelni impregnalni mert kulonben szetrohad a folyamatos locsolastol. nem nagy melo siman le kell festeni impregnalo festekkel. csak azert irom mert nem erdemes ezt a lepest kihagyni igy tartosabb lesz a vegeredmeny

                            Comment


                              az elso miniparadicsom termesunk
                              iszonyatos mennyiseg van amugy osszesen tiz magbol kelt ki tiz kis palanta na mara mar hatalmas bokrok sok sok kisparadicsommal. bar nincs sok kerteszeti tapasztalatom ennel a paradicsomnal ugy nez ki megerte a premium draga magot venni mert tenyleg bevaltja a hozza fuzott remenyeket. Ehhez kepest a tobbi magrol keltetett mindenfelem vegyes eredmenyeket hozott. aztan lehet hogy mason mulik fogalmam sincs
                              Click image for larger version

Name:	IMG_20190801_100849.jpg
Views:	47
Size:	239,5 KB
ID:	5235055

                              Comment


                                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                muszaj lekezelni impregnalni mert kulonben szetrohad a folyamatos locsolastol. nem nagy melo siman le kell festeni impregnalo festekkel. csak azert irom mert nem erdemes ezt a lepest kihagyni igy tartosabb lesz a vegeredmeny
                                Èn inkàbb 5 èvente elrohadztom, de nem fogok egy festèkesbödönben konyhakertet tartani

                                Kis tùlzàs, de ugye èrted...az impregnàlò anyag tutibiztos nem marad csak a fàban.
                                Èn nejlon fòliàt se vagyok hajlandò beletenni.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X