Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szedd magad akciók gyűjtőhelye :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Újabb infók van BIO (permetezetlen) cseresznye is 800.-/kg. Eperrel együtt lehet átvenni. Kilónként rendelhető.
    Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
    aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
    Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

    ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

    Comment


      Bogi, nekem lehet 1 kg cseresznye is. azaz 1 rekesz eper, 1 kg cseresznye,
      és akkor margit híd budai hídfőnél lehet átvenni, ha jól értem, én oda jönnék, jelezd kérlek, h kb mikor, és küldj priviben egy tel számot, h biztos megtaláljalak.
      köszönöm előre is.
      anita
      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

      Comment


        Akkor az eper mellé lenne 2 kg cseresznye is Köszi
        Petra és a lányok

        Comment


          Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

          Megjött az infó.
          Csütörtökre lenne itt az első szedésből nagyobb mennység. Azt mondja nagyon szép, folt mentes, frissen enni és egészben vagy felezve fagyasztani ajánlja.

          III. kerület Eurocenterhez behozza én ott tudom átvenni. Onnan jövök hazafelé a rakparton végestelen végig, aki kb útba esik, annak szívesen elviszem! Tálcán elterítve 1 hétig biztosan eláll, de inkább tovább.

          1 rekesz 7 kg.

          1 rekesz ára az első szedésből 4500.- (plusz minusz párszáz, de nem szokott változni jelentősen és inkább lefelé) Tehát 1 kg 640.-

          Jah igen a ládára kell 300 forint betét díjat fizetni, de, ha ezt visszavisszük, akkor visszakapjuk a pénzt!


          Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Újabb infók van BIO (permetezetlen) cseresznye is 800.-/kg. Eperrel együtt lehet átvenni. Kilónként rendelhető.
          Ha még nem késtem le, akkor kérek szépen eperből egy rekeszt, valamint 2 kg cseresznyét, és csütörtökön az esti órákban nálatok tudnánk átvenni (ha ez így megfelel).
          köszi
          Ági
          párszáz ruha kabát-overall-kesztyű cipő 18-33 lány pedi női könyv-játék 0-99 lányruha+szoknya bélelt nadrágok

          Comment


            Bogi, írtam privit
            Kriszta, Laci és a fiúk
            Értékeléseim
            fkriszta.privi kukac gmail.com

            Comment


              Az átvételi hely(ek)re közösben reflektálnék, hogy lássa mindinki.

              Én az epret a III. kerületben veszem át az Euro Centernél, mint kiderült inkább pesti kört kell tegyek, mert a szüleimnek is vinnem kell. Tehát az útvonal valahogy úgy fog kinézni, hogy át az árpád hídon, majd végig a hungária körúton, ott el jobbra a baross utcán, majd a nagykörúton vesszük hazafelé az irányt a petőfi híd felé. Nagy kerülőt nem tudok tenni, mert Beni belázasodott és a derekam beállt, aminek az egyik legnagyobb ellensége a kocsiban való ülés, vezetés (aki tudja miről van szó, érti).

              SZóval, ha ezen az útvonalon nem tudjuk összehozni a találkozót, akkor hozzánk lehet értejönni a fehérvári útra, esetleg a kosztolányira vagy móriczra még elviszem egy állomásig, a tömegközlekedés könnyebbsége miatt, ezek jó kis csomópontok.

              Illetve le tudom tenni anyunál (8. kerület baross utca) apunál (7. kerület Damjanich).

              Vagy péntek reggel a férjem tudja vinni magával a munkahelyére, DE!!!! nem tudom hűtőbe tenni csak a lakás leghűvösebb helyén a földre.

              Hozzánk akár este 21-22-ig is lehet jönni, ha az egyszerűbb a forgalom miatt az autósoknak!


              Ezek függvényében ma estig adjátok le a rendelést, hoyg továbbítani tudjam. Még akár csütörtökön is lehet rendelni, de az már nem biztos hogy jut.

              Csütörtök délelőtti szedés lesz az eper!
              Utoljára szerkesztette Bogicsi; 2012.05.22., 16:44.
              Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
              aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
              Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

              ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

              Comment


                petőfi híd pesti hídfője csodás lenne nekem, kérdés h kb mikor

                kérek szépen priviben egy telefonszámot
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Mikor kell fizetni?
                  Olívia - Luca és Simon anyukája

                  Comment


                    tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De jó, én is feliratkozom! Pomáz szedd magad nagyhatalom , sok az eperföld a környéken (HÉV-vel is jól megközelíthető helyen!!!), meg persze itt a 'nagy' szedd magad is, sokféle gyümölccsel (alma, barackok, cseresznye, szilva, dió). Majd jövök a friss hírekkel, ha aktuális. Szezonban tavaly mi már a jó program miatt is 2-3 naponta jártunk. Remekül lehet szoptatni a fák árnyékában
                    Anikó, ez hol van? Nem akarsz tudósítani róla?
                    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                    Comment


                      Bogi, nekem így tökéletes, elmegyünk vagy a férjem elmegy hozzátok, csak egy telefonszámot kérnék priviben!
                      Petra és a lányok

                      Comment


                        Bogi, csütörtökön időben mikorra várható ez a szállítós kör?
                        Kriszta, Laci és a fiúk
                        Értékeléseim
                        fkriszta.privi kukac gmail.com

                        Comment


                          engem is ez érdekelne Bogi! s ti a XIen belül merre vagytok amúgy? ... nekem akkor már lehet h eccerűbb lenne egyenest az EUrocenterhez menni, azért kérdem

                          viszont kérnék még pluszban akkor 2 kg cseresznyét is!
                          J
                          Születésház Közhasznú Egyesület,
                          számlaszám: 10700567-65588927-5110000

                          Comment


                            Még nincs fix időpont kb 17 óra körül találkozunk, aznap derül ki pontosan.

                            Mi a fehérvári - andor kereszteződés közelében lakunk.
                            Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
                            aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
                            Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

                            ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

                            Comment


                              Kiskrokodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Redy, ekkor eper elmén hozzátok, én onnan tudom elhozni?
                              egen, de ez kevés karakter, ezért írom e sorokat

                              csersznye is van?

                              Comment


                                Redy, én sajnos nem fogom tudni felvinni az epret, mert pest felé kell menjek.

                                Kiskrokodil te merre, esetleg veled találkozhatunk?
                                Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
                                aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
                                Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

                                ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X