Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ökomamik háztartása

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    vannak szines fem szivoszalak is
    ​​​​​ugysem iszunk se nsgyon hideget nagyon forroba meg nem rakok szivoszalat szoval mi veszunk egyet egyet mindenkinek a csaladban. a gyerekek nagyon szeretik es konnyrbben lecsusznak vele a turmixok gyumolcsos bigyok.

    Comment


      Vannak színesek? Elvesztem tudsz valami linket is? Bár itt csak tavaszi-nyári időszakban van keletje ezeknek, mikor nem szabad kiszáradni és sokat kell inni.
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        https://m.aliexpress.com/item/329092...g1543767580743


        alin lattam
        Utoljára szerkesztette Yettap; 2018.12.02., 18:21.

        Comment


          nalunk a turmixokhoz (trendi nevukon smoothiek hoz) jol jon. ha maskepp nem tudom belejuk nyomni a gyumolcs zoldseg adagot

          Comment


            Nekünk üveg van alirol, átlátszó, rozsaszin és zöld. Mosogatógépben moshato, én nem bántam meg.
            Zs & T &​​L

            Comment


              Köszi az ali jó, tesóm szokott csomó cuccot innen rendelni.
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                Jaj ne ezek gyönyörűek és amúgy imádom a fémet
                Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                Comment


                  bocs lanyok tenyleg szepek amugy.
                  a fenti temahoz kapcaolodoan eszembe jutott hogy ugye az sem tul kornyezettudatos dolog hogy a vilag masik vegerol szallitjak ide... de ezzel az a gondom hogy ha korulnezek a magyarorszagi boltok kinalataban akkor pontosan ugyanezeket aruljak hiszen ok is innen szerzik be csak rapakoljak a jo kis arresuket. Szoval sajnos minden igyekezet ellenere sokszor bizony az alis rendeles eri meg jobban. Nagyon nehez olyan termekeket talalni amit helyben vagy legalabb a kornyezo orszagok valamelyikeben keszitenek. Minden kinabol jon...

                  Comment


                    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    bocs lanyok tenyleg szepek amugy.
                    a fenti temahoz kapcaolodoan eszembe jutott hogy ugye az sem tul kornyezettudatos dolog hogy a vilag masik vegerol szallitjak ide... de ezzel az a gondom hogy ha korulnezek a magyarorszagi boltok kinalataban akkor pontosan ugyanezeket aruljak hiszen ok is innen szerzik be csak rapakoljak a jo kis arresuket. Szoval sajnos minden igyekezet ellenere sokszor bizony az alis rendeles eri meg jobban. Nagyon nehez olyan termekeket talalni amit helyben vagy legalabb a kornyezo orszagok valamelyikeben keszitenek. Minden kinabol jon...
                    Engem mostanság nagyon zavar az h. valaki belőlem akar jól élni. Környezettudatosság ide vagy oda, azért a család pozitívan vagy negatívan megérzi hogyan vásárolok. Én csak addig tudom a föld javát nézni, amíg én nem érzem nagyon meg ennek a terhét. Szóval nem lesz napelemes a ház, meg nem cserélem le mindenünket környezetbarát dologra.
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      Én a fém kajásdobozon gondolkozom, hogy kellene, mert a műanyagok itt nem bírják az én ridegtartásomat. A fémet könnyebb kimosni ha a benne hagyott kaja kibolyhosodik meg strapabíróbb. Itt a műanyag dolgok törnek.
                      "Azé a világ, aki teleszüli"
                      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                      Comment


                        igen amugy a kornyezettudatossag es a sporolas sajnos nem mindig tud kez a kezben jarni. En most kotottem kompromisszumot mososzer ugyben pl. Most is egy kornyezetbarat termeket valasztottam de nem ezer szazalekig az. Amit eddig hasznaltam le kellett cserelni mert meg ugy is dragabb volt hogy egy kedves baratnom hozta olcsobban. A masik amin mondjuk kiakadok az az elelmiszer. Kb minden egyesevel csomagolva a csomagolas is csomagolva stb. persze a piac szuper de nem tudok mindent beszerezni csomagolasmentesen vagy kornyezetbarat cso
                        ​​​​​magolasban. A l.idl nem vannak jo minosegu elelmiszerei elerheto aron igy bizony megvesszuk. Minden szempontot nem tudok figyelembe venni mert meg mindig nem nyertunk a lotton

                        Comment


                          Én se jutok el piacra, főleg normálisra nem, és a kenyér miatt (az egyetlen, amit meg tudok enni és ehetem is) a lidlben van, így mi is oda járunk.
                          Én utálom ezt a környezet tudatos terméket árulok, ezért sokat kérhetek érte szemléletet. Zöldséges zsákok darabja 900-nál kezdődik. Van az 5. kerületben egy kis luk üzlet, varroda és ahhoz való kellékek - a legdrágább zsák 600, az amibe már krumplit raksz. Alul mintás vászon, aztán hálós. A behúzólyán nincs bogyó, de igazából az nem is kell. Ennyit erről! És üzletet bérel a fővám tértől 1 sarokra!
                          A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                          Comment


                            nekem mar a magyar oldalakon kaphato ujraszalvetak arai is felhaboritoak. Pontosan tudom mennyibe kerul az elkeszitese. nyilvan keresni akarnak rajta ez termeszetes na de ize...kozel 3ezer forint egyetlen szalvetaert? szamomra ez tulzas. ezert nem a magyar keszitot valasztom hanem egy amerikainoldalrol szereztem be a keszletemet toredek aron kiarusitasban. Ismeros hazahozta. Nagyon szeretnem tamogatni a hazai kezdemenyezeseket de van egy hatar.
                            Ja es vettem food safe pult szoval ha odajutok szepen megvarrom magunknak

                            Comment


                              Valahol láttam most 2000ért újraszalvétát. Fb.n egy whamnál, talán csacsikacsalád. De szerintem én is ott kötök ki h. veszek anyagot s varrok magunknak.
                              "Azé a világ, aki teleszüli"
                              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                              Comment


                                Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én se jutok el piacra, főleg normálisra nem, és a kenyér miatt (az egyetlen, amit meg tudok enni és ehetem is) a lidlben van, így mi is oda járunk.
                                Én utálom ezt a környezet tudatos terméket árulok, ezért sokat kérhetek érte szemléletet. Zöldséges zsákok darabja 900-nál kezdődik. Van az 5. kerületben egy kis luk üzlet, varroda és ahhoz való kellékek - a legdrágább zsák 600, az amibe már krumplit raksz. Alul mintás vászon, aztán hálós. A behúzólyán nincs bogyó, de igazából az nem is kell. Ennyit erről! És üzletet bérel a fővám tértől 1 sarokra!
                                Én 4-500ért vettem azt a kis textil zsákot amibe a kajatasakokat tartom. De pl. vászon szatyor papírboltba 500 körül van. Ha rárajzolnék egy petpalackok által kinyírt bálnát olyan felirattal h. a műanyag öl -szerintem 4-5 ezret is elkérhetnék érte. (Sajnálom a bálnákat, de az eltúlzó kampányt is. Duma van, szemétszedés nulla.)
                                "Azé a világ, aki teleszüli"
                                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X