Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Shea vaj

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ilona, többet kéne inni is, nem elég a krém, ha nem iszol eleget.

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    Comment


      hédi ez betalált
      sajna ezzel küzdök régóta
      meg otthon is tök száraz a levegő, pedig tányérból párologtatok
      Iló Zsombor 100224 Barla 130705

      Comment


        Akkor hajrá (napi 2 liter minimum)!

        HÉDI
        Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

        Comment


          elhoztam a vajat!

          hááát ez valami I S T E N I ! ! ! !

          csodás illat, szupersűrű állag... rögtön a számra kentem
          eddig nagyon bejön, kíváncsi leszek a hoszzútávú hatásra

          (amúgy reggel mindig kb fél liter folyadékkel kezdem, csak napközben nehéz rá odafigyelni... de majd most, hogy sokat leszek itthon)
          Iló Zsombor 100224 Barla 130705

          Comment


            Ilona
            az beválhat, ha pl teát lefőzöl reggel, és elöl hagyod, akkor jobban rájársz, hm? én most igy csinálom, a szoptatás miatt nagyon kell a folyadék, és én is hajlamos vagyok róla elfelejtkezni. igy könnyebb kicsit
            Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

            Comment


              igen, itthon könnyebb lesz, meg csinálok citromos vizet és behozom a szobába, hogy kéznél legyen
              régen mindig vittem magammal bárhová mentem másfeles palackot, de már leszakadok tőle (háát az oldaltáska ugye)

              vaj:
              nem győzöm szagolgatni, én imáááádom!
              Hajni:
              Iló Zsombor 100224 Barla 130705

              Comment


                Igen, az alap, hogy inni kell eleget, meg mozogni, az is számít. A mozgástól beindulnak a verejtékmirigyek, a bőr "anyagcseréje", sokkal egészségesebb a bőrük azoknak, akik rendszeresen mozognak, egészségesen étkeznek és eleget isznak, testsúlykilogrammonként legalább fél decit. Ha ennek ellenére száraz, mert mondjuk nagyon száraz a lakásban a levegő vagy sokat autózik (az ottani fűtés bagyon szárít) akkor jöhetnek a kencék. A tányérban párologtatás nem igazán hatásos az igazán száraz levegőjű lakásokban. A fűtőtestre helyezett nagyméretű vizes felület pl. lepedő sokkal hatékoynabb. De a legjobb az ultrahangos hidegpárásító, már egész elérhető árú minőségi darabokat lehet kapni.

                Ilona
                Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                Comment


                  Nálunk szinte minden helységben van egy ásványvizes üveg meg pohár valahol.

                  HÉDI
                  Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                  Comment


                    Nálunk is. De a hálószobában megy a párásító. A lepedős ötletet nem alkalmazom, nem is a saját ötletem, a gyerekorvosé.
                    Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                    Comment


                      "eleget isznak, testsúlykilogrammonként legalább fél decit."

                      Attyaúristen! Én 95 kg vagyok! Átmegyek kacsába!
                      Nomen est omen.

                      Comment


                        És ez még nem is az elvetemült nézet, van amelyik szerint ez 7 dl (!). Mások szerint ez túl van dimenzionálva, de az tény, hogy azért a napi 2 liter egy felnőttnek a minimum. Mondjuk én csak 54 kg vagyok így nekem a fél dl tökéletesen bevált.
                        Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                        Comment


                          Nekem szülés után mondták, hogy napi 5 litert igyak, de 4 liternél feladtam. Manapság a 2literrel elégedett vagyok.
                          Godane! Van a shea vajnak lejárati ideje?? A dobozon csak azt találtam, hogy felbontás után egy évig jó.

                          Comment


                            hát azért a 2liter meg szokott lenni
                            most annyit mozgok amennyit a strandlabdával a hasam helyén lehet
                            hiányzik is már a terhelés
                            ma olyan szépen esett a hó, le akartam kommandózni este a várból gyalog a clark á térre de aztán rájöttem, hogy most nem kellene megcsusszanni és elesni... pedig olyan kalandozós kedvemben voltam

                            a bőrömnek az is közrejátszik tuti h vega lettem (szerintem a gyerek utasítására).... így nehezebb az olajokat is bevinni.... eszem is egy nagy mézes-vajas tönkölykenyeret nyamm
                            Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                            Comment


                              Hajni, rendeltem emailben Tőletek shea vajat. Az úgy jó, ugye? És ha jó olvastam, kb. szerdán várhatom már?
                              Timo
                              hordozási tanácsadó vagyok

                              Comment


                                második nap:
                                aligszáraz arcbőrre ébredtem, a pocimról is szépen tűnnek el a kis patiszerű izék
                                Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X