Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Jurtában élni...Valós alternatíva?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Akit tényleg érdekel, hogy végül hol a só az írjon privit, akinek pedig még mindig nem világos, hogy mi történt és miért, megkérem szépen figyelmesen olvasson vissza a topikban.
    Csege (2011.03.04)
    " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

    Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

    Comment


      "Juli, már írtam, hogy a Váci infóval túl későn jelentkeztél."

      Elnézést kívánok.. úgy érzem, abszolút időben leszerveztem 2 helyet is, ahová lehet Vácon a sót lerakni. (311-es hsz linkje, január 14.)
      sorry, de nem tudok egyet érteni.

      (az pedig hadd ne legyen baj, hogy nem tudok mindig, naponta mamizni)
      Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

      Comment


        MsLizi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megkérdeztem odaát a Váci-Dunakeszi-Gödi mamikat, ketten írtak (Dunakeszin és Vácon is), hogy szívesen segítenek megőrizni a só letéteményt, úgyhogy már csak azt kell tudni, mikor és mennyi jön.
        Kókamóka, ha tudod, majd írjad.
        Én írtam, hogy mikor és mennyi, konkrétum pedig csak a 341-es hozzászólásodban érkezett (erre írtam, hogy már késői volt),addig semmi kézzel foghatót nem olvastam itt, csak annyit, hogy intézkedsz. Kellett volna cím és telefonszám, de mivel legtöbben Budapesten élnek úgy gondoltam nagyobb segítség mindenkinek, ha oda megy a só, mint Vácra, ahová ki kellene mennetek. A leszervezett két helyről nem tudtam, ezért azt gondoltam még mindig szervezés alatt van minden. Ezen tényleg fölösleges vitatkozni. A jó szándék bennem megvolt, sajnálom, hogy ezzel felháborítottalak.
        Csege (2011.03.04)
        " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

        Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

        Comment


          Most léptem kapcsolatba, úgy egy órája a sógorommal. Nagyon kellemetlen ezt közölni, de ő az összeset odaajándékozta annak az orvosnak akinél épp jártak. Időközben jelentkezett Kiskrokodil és Apple is, hogy elhoznák a sót, de ezt már nem tudtam továbbítani időben a sógorom felé. Nemsokára lesz jogsim és akkor egyszer eljutok én is autóval felétek és pótolom ezt. Tényleg nagyon sajnálom.
          Csege (2011.03.04)
          " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

          Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

          Comment


            Úristen!Én is azt hittem, Pynkyhez kell majd menni.Nagyon sajnálom!
            Ági:két fiú anyuja Matyi /2001/, Csabó /2008/ és apjuk szelídítője, a kecskék pásztora, agyag formázója

            Comment


              "Marha voltam, elmentem a vágóhídra,
              bedaráltak engemet a húskonzervba.
              Volt ott marha nem csak én, még temérdek,
              az egészből senki semmit nem értett."

              /Ivánka Csaba, Topó/
              Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

              Comment


                Topó Neurock Társulat?! Ez biztos nagyon off...
                De a Topó tök jó volt...A só története viszont kevésbé, leginkább Kókának!
                El tudom képzelni, mennyit szerveztél így is!Biztos a fuvaros megelégelte az egészet..

                KÖSZÖNJÜK AKKOR IS, AMIT ÉRTÜNK TETTÉL
                Ági:két fiú anyuja Matyi /2001/, Csabó /2008/ és apjuk szelídítője, a kecskék pásztora, agyag formázója

                Comment


                  Nem kéne kifizetnünk Neked így is?!
                  Ági:két fiú anyuja Matyi /2001/, Csabó /2008/ és apjuk szelídítője, a kecskék pásztora, agyag formázója

                  Comment


                    Kecskésági eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem kéne kifizetnünk Neked így is?!
                    Fizessen aki elajándékozta...
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      MsLizi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      "Marha voltam, elmentem a vágóhídra,
                      bedaráltak engemet a húskonzervba.
                      Volt ott marha nem csak én, még temérdek,
                      az egészből senki semmit nem értett."

                      /Ivánka Csaba, Topó/
                      Ez most mire fel jutott eszedbe?
                      Csege (2011.03.04)
                      " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                      Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                      Comment


                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Fizessen aki elajándékozta...
                        A só nektek is ingyen lett volna, én mondtam, hogy fizetem, szóval ajándék lett belőle így is úgy is.
                        Csege (2011.03.04)
                        " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                        Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                        Comment


                          kókamóka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A só nektek is ingyen lett volna, én mondtam, hogy fizetem, szóval ajándék lett belőle így is úgy is.
                          Bocs, akkor én nem tudom honnan emlékeztem 100 Ft-ra...
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            Pynky a pacifista

                            Ági, Topó társulat életre kel, férjem nyomán

                            Az idézetet pedig csak az nem érti, aki nem akarja...

                            "Biztos a fuvaros megelégelte az egészet.." - akinek nincs pénze, a másét se költse..
                            Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

                            Comment


                              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Bocs, akkor én nem tudom honnan emlékeztem 100 Ft-ra...
                              Jól emlékeztél, de az utolsó megállapodásom ez volt a sógorommal, hogy mi fizessük neki az összeset bármi is legyen a só sorsa (mindenről úgy sem írhattam itt, így is túlbúrjánzott minden, senki nem ért/vagy nem akar érteni semmit és szépen előjött a cinizmus is).
                              Utoljára szerkesztette kókamóka; 2011.02.09., 12:42.
                              Csege (2011.03.04)
                              " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                              Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                              Comment


                                MsLizi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Az idézetet pedig csak az nem érti, aki nem akarja...
                                Nagyon is értem, csak kíváncsi voltam, hogy jól értem-e... Nem fűznék hozzá semmit, ez nem az én szintem. Undorítónak tartom, hogy ez lett belőle, így reagálsz, még erre is futja. A balházás nem az én stílusom, az erdő felől állás sem, de még a cinizmus sem.
                                Utoljára szerkesztette kókamóka; 2011.02.09., 12:46.
                                Csege (2011.03.04)
                                " A legmélyebb folyó hömpölyög a legkissebb zajjal." C.R.

                                Ritkán járok erre, mert nem tudok kellő időt szakítani a fórumozásra. A leveleimhez azért benézek emtesz14@yahoo.com .

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X