Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Karácsony - sk ajándékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    úúúh, ezt a csokis cuccot muszáj megcsinálnom! és van is itthon hozzá minden...igen, csoki is
    Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

    Comment


      de jó fejek vagytok csajok,ez volt az amit svenja linkelt
      és valamiért nem emlékeztem hogy nem magyar nyelven volt...tyúk eszem...
      hála!!
      anyukámnál mindig van egy kis csoki,általában lila...neki csinálnám meg...
      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

      Comment


        köszi
        Panni, csemeték a Kisfrancok (2010.06., 2014.04.)

        Comment


          én már épp készítem is !
          Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

          Comment


            jól látom,hogy öntapadós fóliával csinálja?érteni nem nagyon értem,amiket ir
            lehet ilyet kapni nálunk is...?vagy sima fóliával-amibe papirt lehet berakni,mappaszerű(mi a neve?),lehet azzal is csak attól félek,nem lesz sima,egyenletes,elcsúszik...
            mivel csinálod vanda?
            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

            Comment


              én öntapadóssal csináltam, de szerintem a sima genotermessel az a baj, hogy nagyon megtörne, amikor kifordítod...még kísérletezem...
              de az első darab kész! majd jövök fotókkal
              Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

              Comment



                tehát akkor létezik ilyen,csak én nem ismerem,használom...papirboltos,vagy valami speckó beszerzési hely?
                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                Comment


                  Hú, akkor majd számoljatok be a végeredményről! Én még nem csináltam, most kaptam a recptet, de ha tényleg olyan jó, akkor illene már nekem is nekiugranom...
                  Berna
                  + Beni - 2013. 05.

                  Comment


                    kisbogár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezt vasmacskának küldöm:

                    Dió/mandula//kókuszkrém

                    20 dkg dió/m/k

                    20 dkg fehércsoki

                    10 dkg vaj

                    1 rúd vanília

                    1 dl tej

                    A csonthéjasokat érdemes megpörkölni és lisztfinomságúra darálni. A vajat, tejet, csokit együtt megolvasztani és a darált csonthéjasokkal összekeverni. Üvegekben lehet rétegezni a krémeket és 1-2 órára hűtőbe tenni.
                    ezt csak úgy kikanalazni,üvegből,vagy milyen céllal?sütibe krémnek?
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      nagyon tuti ez a csokis szütyő, de azt hiszem megmarad jövőre az ötlet, úgysincs zippvarró talpam...

                      viszont nem tudom másnak kellett-e már golden sirup sütibe, ezt az oldalt találtam: http://mezmano.blogspot.hu/2011/06/h...en-szirup.html

                      meg is csináltam már és készült is egy adag gingerbread, nagyon finom lett. és nem mellékesen a szirup is jó lehet ajándékba.
                      Csupa szeretet G
                      Csupa mosoly E

                      Comment


                        A csokis szütyőről jut eszembe, hogy gyerekkorunkba, mi hasonót csináltunk (gyengébb kivitelben) képregényből. Azt szerintem ugyanígy el lehet készíteni, és jó ajándék lehet kamaszodó képregénykedvelő gyerkőcöknek.
                        Kata (Jakab 2011, Márinka 2015)

                        Comment


                          A férjem erre a cikkre hívta fel a figyelmem: csokis drazsék Biztos örülne, egy ilyen ajándéknak.
                          Kata (Jakab 2011, Márinka 2015)

                          Comment


                            zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            tehát akkor létezik ilyen,csak én nem ismerem,használom...papirboltos,vagy valami speckó beszerzési hely?
                            En mullerben vettem iskolakezdeskor. Boritonak arultak, asszem 20m-es tekercsben volt

                            Svenja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            De csak lassan bontsátok! Nemám nekiesni és letépni a csomagolást!!!
                            nem volt meg az akaras a sp@rban :S nem vettem... pedig most meg csinalnam )

                            Kata 78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A csokis szütyőről jut eszembe, hogy gyerekkorunkba, mi hasonót csináltunk (gyengébb kivitelben) képregényből. Azt szerintem ugyanígy el lehet készíteni, és jó ajándék lehet kamaszodó képregénykedvelő gyerkőcöknek.
                            ez is de ko otlet! akkor tunkep barmilyen keppel=ujsaggal lehet, max belulre is kell ragacs
                            Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                            Comment


                              nekem sincs zipp-es alátétam a varrógépre megoldottam anélkül!

                              én az átlátszó öntapadós cuccot most legutóbb tapétaboltban vettem (mert tök másra szántam ), de egyébként írószerekben is szokott lenni, az kicsit másféle. én ennek most azért örültem jobban mert matt, és nem fényes.

                              és igen, az én tervem is az, hogy most papírból fog jönni, csak mindkét oldalát leragasztózom az öntapadós fóliával..ám ennek hosszú távon van egy kára, etz régebbről tudom, idővel a ragasztó kifakítja a képet, ha az csak sima papíralapú...
                              Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                              Comment


                                a leírásban benne is van h a papíralapú csokipapír nem is jó
                                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X