Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Karácsony - sk ajándékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Yve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Off: valaki segítsen!
    valahol láttam képet egy ikeás babakonyháról, már nem mernék rá megesküdni, hogy ebben a topicban... átolvastam és nem lelem... egy kisfiú játszott vele valahol a szabadban. Szóval aki tudja, hogy kié a konyha vagy tudja hol van a kép légyszi lenkelje be meg szeretném mutatni egy asztalos ismerősömnek, húsvétra lepném meg vele a Manót.
    vagy ebben a topicban vagy a 2 éveseknek ajándékosban volt, de nem emlékszem én sem pontosan, csak h láttam
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      dizsu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Livus nekem is nagyon tetszik a tavaly feltett rafiafonatod, de sajnos az OBI-ban (legalábbis nálunk) nincs.
      Szerintetek hol lehetne még megnézni?
      szerintem gazdabolt, ahogy írtam is két oldallal ezelőtt a másik rafiás felvetésre.

      Eszter
      B1 (2004) és B2 (2007)


      Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
      Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
      Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

      Comment


        Lili: a kukoricadara tartott vissza engem is attól a fürdősó recepttől
        Sparvöga: annyira szemléletesen írtál, hogy elképzeltem egy nagy, téli szövetkabáton a kis nemezvirágos kitűzőt és egy percre átjárt a melegség.. jó ötlet.

        OFF: egy ilyen w-os adventi vásárba kívülállóként is be lehet menni nézelődni, vásárolni? vagy épp ez a lényege?

        na mutatom a mai termést, ill. csináltam tegnap este egy kutyát, de azt most nem tudom lefotózni, mert itt vannak a gyerekek. A kacsa azért készült, mert nagyon kérlelt Ákos, így kapott egyet, minusz egy karácsonyi ötlet

        Na az őőőőőőő arca cuki lett szerintem
        Chris
        Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

        Comment


          szmoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Segítsetek légyszi! beleszerettem abba a raffiából font ajtódíszbe, ami vhol még a tavaly karácsony előtti hsz.ekben volt. Próbálok szerezni raffiát, de ilyen hosszú, fonhatót nem találok, csak 30-40grammos rövidkéket.
          Hol lehet ilyen raffiát beszerezni???
          Hát, sajna természetes rafiát, már nagyon ritkán lehet kapni hobbiboltok kivételével. Szinte csak szintetikus "rafiának" nevezett valamik vannak, fehér, zöld, lila színekben...
          Szóval én hobbiboltból szoktam venni.
          kismok - három csokiszemű kislány (Julcsi, Sári, Lenke) anyukája

          Comment


            Mi még a férjem nagypapájától örököltünk egy nagy szatyorral. Remélem örökké tart ...
            Chris
            Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

            Comment


              nem találtam a 2 éves ajándékos topicban sem azt a konkrét konyhás képet, amit kerestem, de láttam sok szép mást, és már ki is találtam, hogy hogyan csinálom meg. Húsvétra tervezem, még ráér. Majd varrok hozzá gyümiket neki addig. És ha minden jól megy akkor tavaszra meglesz a saját házunk ahol olyan kis birodalma lesz az én kis manómnak, hogy csak csuda! Már alig várom!

              Vannak ilyen régi Pickwickes teás fémdobozaim, szerintetek mit lehetne azzal csinálni? Mert a dizájz rajta elég gáz, ajándékba így nem adnám. A fémet lehet dekupázsolni? És hogyan kell csinálni? Van egy csomó szalvétánk, tesóm egy időben gyűjtötte, van vagy 200 féle... az kell hozzá, ugye?
              Csupa szeretet G
              Csupa mosoly E

              Comment


                raffiát talán virágnagykerben lehetne megnézni... persze csak ott, ahol földi halandókat is kiszolgálnak, nem csak virágosokat... (amikor én gyakorlatra jártam és elmentünk a nagykerbe a cserepes növényeket tanulni, szóltak az oktatómnak, hogy ne hordjon oda olyanokat, akik nem vásárolhatnak)
                Csupa szeretet G
                Csupa mosoly E

                Comment


                  Én ma ezeket alkottam. Az óra dekorgumiból van (az ötlet a Praktikából), pont olyan színekből van, mint amik dominálnak a szobájában.
                  A doboz pedig papírmasé, filccel bevonva, ebbe kerülnek majd az sk. csokik a családtagoknak.
                  Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                  Comment


                    Yve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Vannak ilyen régi Pickwickes teás fémdobozaim, szerintetek mit lehetne azzal csinálni? Mert a dizájz rajta elég gáz, ajándékba így nem adnám. A fémet lehet dekupázsolni? És hogyan kell csinálni? Van egy csomó szalvétánk, tesóm egy időben gyűjtötte, van vagy 200 féle... az kell hozzá, ugye?
                    Ha fehér, vagy valamilyen a szalvéta hátterével egyező akrilfestékkel lefested a dobozokat, lehet rá klasszul dekupázsolni. Ha véletlen ledobná a festéket, lehet kapni radiátorsprayket is mindenféle színben, és utána dekuzni.
                    mary:Levi-1999. április, Szabi-2001. április, Emese-2009. február

                    Comment


                      dizsu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Livus nekem is nagyon tetszik a tavaly feltett rafiafonatod, de sajnos az OBI-ban (legalábbis nálunk) nincs.
                      Szerintetek hol lehetne még megnézni?
                      bocsi, hogy ebbe is beleszólok, nálunk a piacon, a növényvédőszereket, virágmagokat, + kerti szerszámokat áruló üzletekben lehet kapni.
                      mary:Levi-1999. április, Szabi-2001. április, Emese-2009. február

                      Comment


                        Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Akkor holnap nyakamba veszem a várost!
                        Zsuzsa, egy édes Mese lány (2008.04.25.) és Ákos (2010.09.16) pici legény mamija

                        Comment


                          Help: beígértem 7végére a papírmasé madárkát a lányomnak, de még nincs tapétaragasztónk. Hobbiboltban érdemes keresni? (Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem csak a nagy barkácsáuházakban van, óriási kiszerelésben.!)
                          három a kislány

                          Comment


                            Zsuzsa,
                            nálunk itt a Gazdaboltba csütörtökön érkezik egy raffia szállítmány
                            ha gondolod veszek Neked ,aztán elküldöm postán.
                            Zsolesz

                            Comment


                              Melus: nagyon szepek! Foleg az a doboz! Az otlet is jo es a kivitelezes gyonyoru!
                              Cserfes szelvesz kicsi Annam aki 2 eves, es az edesen szuszogo Flola baba Mimije

                              Comment


                                sparvöga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Help: beígértem 7végére a papírmasé madárkát a lányomnak, de még nincs tapétaragasztónk. Hobbiboltban érdemes keresni? (Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem csak a nagy barkácsáuházakban van, óriási kiszerelésben.!)
                                van a hiperkben is, 2 kg-os, nem kell megvenni a dobozos drágát, a zacskós olcsó is éppen olyan jó masénak.
                                Három a gyerek, egyik sem baba

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X