Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nincs meg véletlenül valakinek ennek a kendőnek a leírása? Egy újságban megjelent (Interweave Crochet). Ez is az, ha valakinek nincs Ravelry-s regisztrációja.
    Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
    Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

    Comment


      Matu, ez a Babóca! Ejha!
      Ezt a kendőt én is kinéztem magamnak és vadászom a mintát. A tavaly nyári szám megvan (ott is Lisa kendője van a címlapon), az ideit még nem láttam feltöltve valahova
      Mara (2009. május 6.) és Marci (2012. március 11.)
      A mi mesénk
      Értékelj, kérlek, ha üzleteltünk

      Comment


        matu77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én innen mentettem ki, valaki leírta, hogy hogy csinálta még hónapokkal ezelőtt.
        Ha írsz egy címet, átküldöm, wordben van. De biztos a Zsuzsiét is le tudod kicsinyíteni.

        Katicáról jut eszembe, hogy kész az én katicám is, aki Babóca:

        hát ezt nekem is meg kell csinálnom!!!
        Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

        Comment


          Gerda!
          Köszi a katicablokkot!

          Som Zsuzsi!
          Sztem is csini lesz 4el. Remélhetőleg hétvégén lesz rá időm kikísérletezni.
          Viki&Lackó(14,5)
          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

          Comment


            Tünde gyönyörű az a kendő!!
            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
            Meseterápia

            Comment


              Micsoda szépségek vannak abban az újságban!!
              http://www.interweavecrochet.com/iss...p#dahlia-shawl
              Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
              Meseterápia

              Comment


                Matu:Szuper jó lett a Babóca!!

                Katanya:Hú,ezek tényleg nagyon szépek!!

                Comment


                  fotóztam a blúz mintáját, aki kéri elküldöm mélben (mégiscsak újságból van)
                  Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                  Nagy zsibvásár itt

                  Comment


                    Sógornőmnek megvan az újság, csak elakadt a horgolásban és segíteni akartam, de ha nem látom akkor nem nagyon tudok (lehet, hogy amúgy se). De majd találkozunk, akkor kiírom, nem vagyok kendős, de ez nagyon tetszik.
                    Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                    Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                    Comment


                      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      fotóztam a blúz mintáját, aki kéri elküldöm mélben (mégiscsak újságból van)
                      É kérném szépen
                      hopuka kukac yahoo . com
                      Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

                      Comment


                        matu77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nincs meg véletlenül valakinek ennek a kendőnek a leírása? Egy újságban megjelent (Interweave Crochet). Ez is az, ha valakinek nincs Ravelry-s regisztrációja.
                        Már fél napja próbálgatom, hogy van félig nyomon voltam. (Csak merje megkérdezni valaki miért nem haladok a takarításban?)
                        Amikor megtaláltam ezt a projektet:
                        http://www.ravelry.com/projects/MrsSwan/dahlia-shawl
                        A hetedik kicsi képen látszik a rajzos minta.
                        Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                        Comment


                          Nekem ez már nagyon bonyolult Az olyan egyszerűeket, amit egyszer megtanítottál már tudom, de ettől még távol vagyok. Pedig jaj, de szeretném egyszer érteni ezeket! Te hogy tanultad meg? Majd leírnád légyszi ezt a kendőt betűkkel? Ez maga a kendő, a széle nincs a rajzon, úgy-e?
                          Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                          Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                          Comment


                            Én is inkább a képek alapján horgolok. Számomra az írás követhetetlen.
                            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                            Meseterápia

                            Comment


                              matu77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem ez már nagyon bonyolult Az olyan egyszerűeket, amit egyszer megtanítottál már tudom, de ettől még távol vagyok. Pedig jaj, de szeretném egyszer érteni ezeket! Te hogy tanultad meg? Majd leírnád légyszi ezt a kendőt betűkkel? Ez maga a kendő, a széle nincs a rajzon, úgy-e?
                              Le fogom írni a kendőt(nem ma), igen a szélminta nincs itt az külön tanulmányozni kellene...
                              Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                              Comment


                                én mindig csak segítségért jövök, mert mindig elfelejtek fotózni, ha elkészül valami..
                                most egy pulcsit horgolok (a passzékat kötöm), és kellene valami egyszerűbb kapucni minta...nem is a leírása, inkább a "szabásmintája" érdekelne.
                                tudtok segíteni?
                                Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X