Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok: a Barkás nemezelt mamuszhoz mennyi fonal szükséges? (http://www.barkafonal.hu/shop/blog/horgolosuli-lecke14/)
    Esetleg a gyerekmérethez való fonalmennyiséghez is adhattok ötletet, ha valaki horgolt gyereknek is

    Másik: rendelek a fonalam.hu -ról fonalat, megpróbálom az egyik pécsi ismerősömet megkérni hogy vegye magához és kalandos utakon (de ingyen) jusson el hozzám a csomag.
    Ha valaki szeretne velem együtt rendelni (volt róla már szó), akkor írjon privátot. Különösebben nagy közös rendelést nem szeretnék a nyakamba venni, de azért valamennyit szívesen

    Zitron kendőt tulili köt, nagyon szép

    Én a Bulillás fonalból ezt csinálom: http://www.barkafonal.hu/shop/blog/kotosuli-lecke34/
    Utoljára szerkesztette pynky; 2012.04.08., 15:12.
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      En meghorgoltam felnott es gyerek meretben is, este igyekszem lemerniboket. Addig raer?

      Amit en linkeltem az abzitron kendo horgolt valtozata critron
      Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
      Epszilonnyi időm van csak mamamizni
      http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

      Comment


        Pynky te kötni is tudsz???
        Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

        Comment


          kolyok28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          En meghorgoltam felnott es gyerek meretben is, este igyekszem lemerniboket. Addig raer?
          Amit en linkeltem az abzitron kendo horgolt valtozata critron
          Ráér, köszi Este rendelem a fonalat. (különben inga megfenyít )
          Tényleg? Hm. Megfontolandó

          Lolka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Pynky te kötni is tudsz???
          Így már nem is szeretsz?
          De horgolni nagyságrendekkel jobban szeretek.

          Mindjárt felteszem az ál-sbs-kezdeményt. Csak rászántam magam, hogy elkezdjem
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Kb 37es labra valo: 81gr barka naptanc, ami ha jol remlik kb mosomasa vastagsagu gyapju
            Kb 25os labra valo: 47gr naptanc

            Boldog husvetot mindenkinek
            En a heten 13kicsi kb 50forintos nagysagu tojast (is) horgoltam. Brrr arigurumi... de ma megkereste 13gyerek es ezert megerts
            Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
            Epszilonnyi időm van csak mamamizni
            http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

            Comment


              A dahlianak mar a szelet horgolom, nem lesznaaagyonnagy kendo, mert meguntam. De szeo lesz
              es a heten jovok ket gyonyorz szines szulinapi szerpentintakaroval is .
              (Jo vaggyok a beharangozasban, mi? )
              Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
              Epszilonnyi időm van csak mamamizni
              http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

              Comment


                a baglyos táska hamarosan kész! najó, a két kör (eleje-hátulja) van kész mindjárt, még a feje hátravan meg a pántja
                egyébként 10-es körrel kezdtem, majd 1. sorban mindegyik szembe 2 szem, másodikban ugyanígy, utána minden 3-dikba kettő, majd 2 sor simán, majd minden 4-dikbe, és utána minden 5-dikbe.
                de a tapasztalatom az korábbról, hogy fonal és tű méretének függvénye, hogy hogyan lesz lapos az a kör ténylegesen
                ha kész a horgolás, fogok bele bélést varrni, hogy a pénztárca-kulcs-telefon kombót mind kibírja.
                persze ez csak az enyémnél lényeges. Sáráéba meg muszáj tenni ha az enyémbe is lesz, mert a kis minőségellenőröm tuti kiszúrná, ha csak nekem lenne bélelt
                Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                Comment


                  Zsu: köszi a mérést
                  Akkor a nagy kb. 2 gombóc, a kicsi 1 gombóc...
                  (Khm, Juli lába akkora mint az enyém, tiszta ráfizetés )

                  Meglett közben az ál-sbs kép. A gyakorlóbabám nyakában van, ne ijedjetek meg Ilyen az 5. sor után Nagyon uncsi az a halványokker vagy milyan szín, így beletettem a rózsaszínest (mégiscsak legyen pynky-s ), még belekerül a zöld.

                  inga: a pirosat nem mertem beletenni, nehgy cseresznye legyen Viszem inkább klubba oszt megnézed
                  Mellékletek
                  Utoljára szerkesztette pynky; 2012.04.09., 00:47.
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    Sok locsolós kellemes ünnepeket kívánok!
                    Lemaradtam, megint olvastam mint a güzü, és most utolértelek benneteket
                    Hoztam nektek egy kis Dianas kendőt.
                    Olyan rgen vágytan erre a mintára. Sehol sem találtam, és "csak" 40valahnyezer forintért hirdette a lány az etsy-n magát a kendőt. Most meg a Diana leközölte rojtokkal. Annyira boldog vagyok, h meg tudom csinálni!
                    Limonádé oázisból csinálom-nagyon szeretem ezt a fonalat, olyan finom, és puha, és siklós

                    Küldök húsvéti ajándékot a levlistán. Bogi után szabadon
                    Mellékletek
                    Brigi
                    LRB

                    Comment


                      juj, de szép, Brigi!!!
                      Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                      Comment


                        Brigi de szép!

                        Comment


                          paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hú lányok, tegnap betévedtem egy fonalboltba. Láttam ott Katia fonalakat, csak pár féle volt, de elképedtem az árukon. Azt hiszem a bombay-t láttam, meg még valamit, de komolyan mondom tátva maradt a szám, a bombay 7,50-be került!!!! Megjegyzem euroba és 50 g... viszont tényleg gyönyörüségesen szép, azt meg kell hagyni.

                          Nem semmi ára van - a ReaTex-hez képest.
                          Én befejeztem egy Bombay poncsót.
                          Amint haza érünk (ma este) teszek fel fotókat.
                          Nagyon jó dolgozni vele, kellemes a tapintása, szépek a színátmenetek, szép a fénye.
                          Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                          Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                          Comment


                            hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sok locsolós kellemes ünnepeket kívánok!
                            Lemaradtam, megint olvastam mint a güzü, és most utolértelek benneteket
                            Hoztam nektek egy kis Dianas kendőt.
                            Olyan rgen vágytan erre a mintára. Sehol sem találtam, és "csak" 40valahnyezer forintért hirdette a lány az etsy-n magát a kendőt. Most meg a Diana leközölte rojtokkal. Annyira boldog vagyok, h meg tudom csinálni!
                            Limonádé oázisból csinálom-nagyon szeretem ezt a fonalat, olyan finom, és puha, és siklós

                            Küldök húsvéti ajándékot a levlistán. Bogi után szabadon

                            Húúú de szép!!!
                            Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                            Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                            Comment


                              Sok locsolkodót!
                              Bodog Húsvétot!
                              Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                              Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                              Comment


                                Jányok! Nagyon dolgosan teltek a napjaitok! Le a kalappal!
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X