Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolt, kötött játékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Indianyó a múltkor csacsit kötött, most meg szeretne zsiráfot! Olyan jó volt látni.

    Kisgekkó tette külön topikba, de alig olvassátok. Csatlakozzunk, alkossunk!

    TÛVARÁZS WEBÁRUHÁZ JÓTÉKONYSÁGI FELHÍVÁSA A DÉVAI SZENT FERENC ALAPÍTVÁNY GYERMEKOTTHONAI JAVÁRA

    Kedves Tűvarázslók!


    Szeretettel kérlek fel benneteket egy jótékonysági projektben való részvételre!
    A Dévai Szent Ferenc alapítvány, Böjte Csaba ferences atya otthonai részére szeretnék kérni tőletek az otthonok díszítéséhez, otthonossá tételéhez kézimunkákat. A gyermekek családként élnek, önálló lakásokban laknak, családonként 10-12 különböző korú gyermek nevelkedik. Vannak családotthonok, ahol az iskolás korú gyermekek a délutánkaikat, estéiket töltik, az otthoni nagyon rossz viszonyok miatt. Jelenleg 19 otthonban, családotthonban folyik a szeretetteljes munka a gyermekek felkarolására, nevelésére, testi és lelki megsegítésére. A gyermekek tiszta, nagyon egyszerű viszonyok között élnek. Szeretném, ha együtt meghittebbé, szeretettel telibbé tudnánk varázsolni a minennapjaikat, ha a kezünk munkája által közvetített szeretet simogatása eljutna hozzájuk. Minden egyes apróság nagy kincs a számukra, nagy-nagy örömet tudunk szerezni ezzel nekik. Aki szeretne segíteni, aki szeretne így szeretetet adni, az kérem készítsen a gyerekek számára valamit! lehet ez egy falikép, egy szekrénybe akasztható zsebes tároló, egy párna, egy tornazsák, asztalterítő, vagy egy gyerekjáték, kötött, vagy horgolt maci, baba, vagy bármi, ami a gyermekeknek, és nevelőiknek hasznos, örömet szerez. A gyerekek 3-18 évesek. Munkámon kívül szeretnék hozzájárulni a jótékonysági akcióhoz vásznakkal, kitekkel, kötőfonalakkal, valamint patchwork textilekkel. Kérlek benneteket, jelezzétek, ki az aki szeretne készíteni valamit, és kér-e hozzá alapanyagokat.(zsuzsa.kis@t-email.hu, tuvarazs@fibermail.hu) Valamint bármi kérdésetek felmerül, szívesen válaszolok! Hamarosan fel fogom tenni egy jótékonysági menűpont alá az igényelhető kiteket, vásznakat, textilek et, egyéb kellékeket. Szeretném, ha jeleznétek, mi az amit elkészítenétek, mire számíthatunk!
    Szeptember végéig készülnének az ajándékok, melyekből aztán október elején 1 hetes jótékonysági kiállítást rendeznék, majd eljuttatnánk az alapítvány javára. Minden ötletet, észrevételt, javaslatot örömmel veszek, és előre köszönöm Mindenkinek, aki részt kíván venni, aki áldoz erre idejéből!
    már nem vagyok mamami
    csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
    minden jót!

    Comment


      #32
      Évus,köszönöm,hogy hírdeted!!Remélem kedvet kaptok hozzá,részleteket Zsuzsától lehet megtudni vagy innen:

      http://szeretetvarazs.blogspot.com/
      Réka
      Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

      Comment


        #33
        Én már felvettem a kapcsolatot a Tűvarázzsal, ha Bogi soakt alszik, akkor szeptember végéig elkészülök 1-2 játékkal
        Boglárka (2007. november 19.) anyukája

        blog

        Comment


          #34
          Hédi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ebben a blogban vannak ilyen játékok. Nagyon sok szuper ötlet!
          Nóri születésnapjára készít nekünk Vikó (a blogger) egy rakás kötött-horgolt állatkát, majd felteszem ide is a képeet!
          Livi

          Comment


            #35
            No, itt vannak az Indi-féle állatkáink. Sajnos nem teljes a repertoár, ugyanis Nóri a kakast, tyúkot és a csibéket nem adta át fotózásra!
            Livi

            Comment


              #36
              liv731 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              No, itt vannak az Indi-féle állatkáink. Sajnos nem teljes a repertoár, ugyanis Nóri a kakast, tyúkot és a csibéket nem adta át fotózásra!
              Még jó, hogy a blogon meg pont azokat láttam tegnap!
              Jövőre tényleg megyek hozzátok szülinapozni!

              Comment


                #37
                Nézzétek csak, találtam kabalát a klubnak!
                Még mielőtt elájulnátok a kézügyességemtől, gyorsan leírom: ajándékba kaptuk Peruból szebbnél szebb ujjbábok társaságában...

                Comment


                  #38
                  Hát ez nagyon édes!
                  Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                  Comment


                    #39
                    szenzációóóóóós! Be fog kerülni a klubos beszámolóba!!! (ha egyszer készen lesz...)
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #40
                      Andi! Azt a vízilovat én is megcsináltam évekkel ezelőtt!!!!!

                      Livi! de kár, hogy ezeknek az Indianyó-féle állatkáknak nincs leírása! Nagyon-nagyon tetszenek, szuperebbek bármilyen műanyag állatfarmnál, de ezt nem is kell mondanom!
                      Sebestyén (2007. november 25.) mamija
                      http://www.viruglasses.blogspot.com/
                      http://davirdogdesign.blogspot.com/

                      Comment


                        #41
                        Viru, mutiii!
                        Andi
                        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                        Comment


                          #42
                          Andi, lefotóztam!

                          Íme, Ő Prüntyőke:


                          Egy baj van vele, annak idején szivaccsal tömtem ki, ami folyamatosan porlik belőle (látszik is a képen) , úgyhogy pont most gondoltam ki, hogy felbontom át kitömöm flízzel (vagy mivel)... vagy tömőgyapjú vagy mivel szoktátok?
                          Sebestyén (2007. november 25.) mamija
                          http://www.viruglasses.blogspot.com/
                          http://davirdogdesign.blogspot.com/

                          Comment


                            #43
                            Nagyon édi Prüntyőke
                            A mienk asszem vatelinnel van kitömve, de nem találom éppen
                            Andi
                            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                            Comment


                              #44
                              Azt hiszem, ez az oldal még nem volt fent, most találtam: Kötött állatkák
                              Andi
                              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                              Comment


                                #45
                                Hello
                                Közben én kész lettem a cicával, sajnos amit ajándékba adtam, az az utolsó pillanatvan lett kész és elfelejtettem fotózni
                                Én is vatalinnel tömtem.
                                Tök édi a Prüntyőke, és milyen nagy lehet! Nekem nagy dolgokhoz nincs kitartásom....
                                Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                                Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X