Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kötés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nagyon szépek!!! A kék-zöld kendőnek gyönyörű a színe (is)!

    Valaki kérdezte a kendőm mintáját, én meg elfelejtettem megírni. Ez az.
    Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
    Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

    Comment


      húú, Saci, ezek nagyon jók!
      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

      Comment


        Hena vagy köt valamit, vagy alszik.
        Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

        Comment


          Saciii, ezek csodaszépek! Wow!
          Én irtó nyögvenyelősen haladok a monkey zoknival, szégyen s gyalázat. Az egyik kész, a másikat ma kezdtem.
          Dia és két kislány
          Ritkán vagyok a mamamin

          Comment


            nekem is beletörik a tűm ebbe a bárányba... ráadásul baromi unalmas, és nem is lett valami szép
            fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
            nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
            nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

            kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
            étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

            Comment


              Milyen bárány, Anita?
              Dia és két kislány
              Ritkán vagyok a mamamin

              Comment


                jövök ám én is szorgalmasan olvasgatni, és kevésbé szorgalmasan kötögetni. a mellényből még kb 5 perces munkám van hátra de azóta elkészült két sapka (eladásra és nem fotóztam le...) remélem a határidőig tudok majd fotóval nevezni, csorgatom a nyálam a jelölőkre
                "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

                Comment


                  Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Összes művem mostanában rövidítve:
                  Sapka dédi szülinapjára:
                  [ATTACH]143648[/ATTACH][ATTACH]143649[/ATTACH][ATTACH]143650[/ATTACH]
                  Sapka férfiemberre á' la Cousteau:
                  [ATTACH]143651[/ATTACH]
                  Sapka férfiemberre, aminek a méretét elszabtam, (azt hiszem eladom, mert egy kiskamaszra, vagy egy nőre jó, viszont itt a nagyfejű férfiak birodalmában nem lesz jó senkire nincs erőm lebontani):
                  [ATTACH]143652[/ATTACH]
                  Az ne tévesszen meg senkit, hogy mindenhol az én fejem látható.

                  A fejed nem is nagy,sapik csuda jók!!!!!Cousteau a nyerő nálam


                  Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Émi, most én is egy írmintás írmanózöld pulcsit kötök , a passzé részekbe teszek egy kis fehéret, mert hát a fradira is kell egy kicsit célozgatni a pulcsi színeiben
                  szerintem jó hosszan fogom ezt kötni, mert csak esténként van egy-egy óra szabadidőm, amit hol így, hol úgy töltök el.

                  ezt a rácsos mintát kötöm középre, és jobbra-balra egy 2*2-es csavarást teszek még be.
                  Jujjj erre nagyon kiváncsi vagyok,légyszi tegyél be képet ne várj a végéig...nem tudom miért,de egy ideje annyira vonzanak az Aran kötések...van ez így,hogy bizonyos tárgyak,helyek,minták hatnak rám...ja,biztos valami előző élet...

                  saci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Közben, ha már így itt vagyok, kicsit visszaolvastam milyen szépségeket csináltatok mostanában
                  Mutatok még képeket is, igaz ezek még tavaly-tavalyelőtti dolgok. Az első anyukám szülinapi kendője festés-blokkolás előtt és uána.
                  Jaj nagyon szép az összes, a babasapis kép meg édibédi
                  Mosható Betét Ganges

                  Comment


                    Gági, még csak 10 cm van belőle meg 1-2 hét után teszek majd fel képet, remélhetőleg elkészülök a pulcsi eleje-felével.

                    most megyek pikót horgolni a puffra, amit tegnap horgoltam.
                    nézted ezt már Gági? ... na ilyet készítek a Hanga bölcsis gondozójának, lesz a névnapja.
                    van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                    Comment


                      Igen,néztem már és készítettem is kettőt,imádom ezt a nőcit!!!!!!

                      A képet nem bírom kivárni,annyira kiváncsi vagyok,hogy NA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Azonnal ide a 10 centivel!!!!!!!
                      Mosható Betét Ganges

                      Comment


                        Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hena vagy köt valamit, vagy alszik.
                        édes vagy, hogy gondolsz rám tényleg szundítottam a délután, míg a fiúk oviban voltak (14-16-ig vannak du. oviban) és Nalani is kivételesen nem kurittyolt nekem 15:20-kor 3-kor kidöltem pont egy órácskára... az utóbbi napokban sokminden összejött, munka Arthur törött ujja okozta egyéb idegesítö problémák (folyton bepisil, bekakil) meg még sorolhatnám... szóval kötni nem maradt energiám. Most egy sapit horgolok, azzal sem haladok.....
                        Hena
                        Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                        ClauWi hordozási tanácsadó

                        Comment


                          Sziasztok.

                          Köszi a nyakmelegítős tippeket, sajnos nem volt netem, így elkezdtem valamit, és majd lesz hozzá illő Poppy.

                          Nagyon szépeket alkottok!

                          Saci, anyósod sáljához van mintád? Nagyon szép. A többi is, de az nagyon bejön.
                          Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
                          ________
                          Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

                          Comment


                            lányok én is itt vagyok, nézem ám miket csináltok! gyönyörűek!!!
                            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                            Comment


                              szépek a kendők nagyon és a kislány kardi is tündér

                              most rikkeres előszállal kísérletezem; van sapi, nyakmelegítő anyunak (úgy örült, teljesen meghatódtam) és befestettem egy adagot, gondoltam, ha elrontom, akkor nem pazaroltam el többezer forintnyi fonalat nem tudom, hogy mennyire lesznek tartósak az előszálból készült holmik és fotóznám is, de szomorú sötétség van az egész lakásban.

                              Évi, köszi a fotót nincs jobb ötletem, látod a tiédet sem tudtam megfejteni kép nélkül

                              ír minta: fú, nagyon szeretném én is, ezért kitaláltam, hogy a barátaink kislányának kötnék valami szépséges ír mintás téli pulcsit, de azt mondták, hogy a simát szeretik és biztosan nekem is könnyebb lenne.. nem tiltakoztam, mégiscsak az a cél, hogy örüljenek
                              Móni, Eszter (2009/07) és Szonja (2016/09)

                              Comment


                                Gagnes1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Igen,néztem már és készítettem is kettőt,imádom ezt a nőcit!!!!!!

                                A képet nem bírom kivárni,annyira kiváncsi vagyok,hogy NA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Azonnal ide a 10 centivel!!!!!!!
                                most látom, hogy képkövetelős üzit írtál nekem ... de én már szorgosan horgoltam addigra, nem tudtam a kíváncsiságodat kielégíteni ... na, de most, hozom a képet a 10 cm-ről ... ami annyira felizgatott

                                a horgolósba pedig felteszem az attac24-es csillagomat.
                                Mellékletek
                                van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X