Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kötés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    szamocamama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kör alakú kendő hogy néz ki fölvéve? Annyira nem bírom elképzelni , hogy hogyan kell hordani....mutassatok vmi fotót lécci-lécci!
    például így néz ki

    van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

    Comment


      a felhőt ki kell próbálni egy szálasan, két szálasan ... bátorítok mindenkit az egy szálas kötésre, és a javasolt tű méretre. nekem elég volt így, tényleg meleg a sapim.
      van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

      Comment


        paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nemezelni kötés után kell. Tehát miután megkötötted, be a gépbe és összenemezelödik a höfoktól+ centritöl.
        Köszi!És számoljam ki, hogy 30-40%-kal nagyobbra kössem mint amekkora kellene a mókusomnak?
        Márti és 4 fiúcska (M. 2008.szept.,T. 2010.júl., P. 2012. aug. és E. 2016.jan.)

        Comment


          Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          például így néz ki

          úúú de gyönyörű ez a kendő
          Márti és 4 fiúcska (M. 2008.szept.,T. 2010.júl., P. 2012. aug. és E. 2016.jan.)

          Comment


            Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            például így néz ki
            nagyon szép! köszi!
            http://irgulyas.freeblog.hu/

            "Az ember gondolatai terméke. Amit gondol, azzá válik."*(Mahatma Gandhi)

            Comment


              Hátha tudtok segíteni! Nem értek egy pofonegyszerű leírást.
              Babacipőről van szó, megkötöttem az első 17 sort, azzal nem volt gond, de aztán nem értem ezt: "1 átemel, 1S, az átemelt szemet húzzuk át a sima szemen, fonal munka elejére 1 fordítottan átemel, fordít". a színessel kiemelt mozzanat nem világos és még azt nem értem, hogy a fordít felszólításnál még a sor közepénél sem járok. Jaj! (És még hol az aviatrix... Lehet, hogy sállal kellett volna kezdenem.)
              Lexi picasa

              blog

              Comment


                Így kell.
                Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                Comment


                  na, felvarrom az i-re a gombot és fotózok
                  fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                  nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                  nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                  kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                  étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                  Comment


                    dobpergés....

                    Comment


                      Ja, köszi Anna, igen nálad láttam ezt a sapit, nagyon jó lett, színeket még fontolgatom, felhőből szeretném mert az a kívánság hogy vékony legyen..

                      Comment


                        Lexi, fogyasztani fogsz majd, de jól szemlélteti a Tündi belinkelt videója is.

                        Anita, beálltam a fényképvárók sorába
                        van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                        Comment


                          pampuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          dobpergés....
                          bocsánat, nem így értettem.

                          Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lexi, fogyasztani fogsz majd, de jól szemlélteti a Tündi belinkelt videója is.

                          Anita, beálltam a fényképvárók sorába
                          kész vagyok, csak közben összeraktam a jelölőket is, amiket felajánlásra ígértem.
                          arról is itt a kép.
                          három bal oldali a sorsolás díja, akik dec 15ig jönnek egy kész darabbal, és majd indítok egy hszt, ahol fel lehet iratkozni a sorsolásra.
                          a jobb oldali 1 db cloissone zománcos jelölőt pedig annak küldöm, akit Ti megszavaztok.


                          készen van a Hugicám szettje, ajánlom, h tetszen neki, kézzel béleltem ki pamuttal mindkét darabot

                          fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                          nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                          nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                          kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                          étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                          Comment


                            Anita, hogyan lehet veled rokonságba kerülni?
                            Annamari 04.07.28. Johanna 10.06.17. Olívia 12.10.26.

                            Comment


                              Anita nagyon szép lett!!!!! Bizti tetszeni fog a hugodnak, ha nem tudod hol kell jelezni
                              Hena
                              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                              ClauWi hordozási tanácsadó

                              Comment


                                Anita, ha a hugodnak nemtecc... tecc itt másnak
                                Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                                http://emilialkot.blogspot.com/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X