Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kötés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    az enyém is noname sztem és szintén két ceruzaelem kell bele. sztem mind1 milyen márka. Legalábbis nővéremnek másik típus van és az is szuper.
    Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

    Comment


      driakk Sári, én kötöttem már sapikat, és ugyanilyen lett, mint a te sapid. szerintem ennek ilyennek kell lenni. nekem tetszik is, hogy olyan szépen látszódik a munka menete. nagyon szép a te munkád is.
      van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

      Comment


        szösztelenítőből a másodikat fogyasztom el. 1-2 éve vettem az utóbbit és vagy 10 éve a korábbit. nagyon szeretem, tényleg széppé varázsolja a bolyhos polókat.
        kézzel kötött pulóverre nem használtam, csak gépire.
        teljesen jók a márkátlan bolytalanítók is. kb 1000 ft körül már vannak jók.
        van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

        Comment


          én borotválom a pulcsikat eldobható borotvával de szintén csak gyáriakhoz mertem így közelíteni (anyukám ötlete volt, mert amit vettem boholytalanítót az semmit sem ért)
          Móni, Eszter (2009/07) és Szonja (2016/09)

          Comment


            Na átírom az aláírásomat, mostanában mindenki lesáriz, pedig az a lányom
            Timae! Egyébként köszi a választ, azóta csináltam egy sík próbakötést ugyanilyen fogyasztással, és semmilyen trükkel nem bírtam eltüntetni a lukacsokat. Majd megbarátkozom velük.
            Nekem is van boholytalanítóm, szintén noname, a R*ssmanban vettem kb egy ezresért, és hibátlan.
            Anna, akinek a lánya Sári (2008. 03. 26.), fia Misi (2012. 12.31.)
            http://holidayknitting.blogspot.com/

            Comment


              h.a. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ööö: csajok, bambuszt lehet blokkolni????
              Én blokkoltam a bambusz Malukámat, szépen megtartotta a formáját.

              Lujzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              íme az én jóga projektem ami a lányomnak készült és kötöm hozzá a pulcsit is, csak kicsit lassabban mint a nadrágot
              Nagyon szép, remélem a bolyhosodást is sikerül megoldani.
              Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
              ________
              Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

              Comment


                Kata már nem fázik, jöhet a tél
                Mellékletek
                Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
                ________
                Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

                Comment


                  nagyon jó lett Kata téli szettje
                  van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                  Comment


                    Köszi

                    Most megyek, mert Csabi még fázik.
                    Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
                    ________
                    Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

                    Comment


                      OFF
                      lányok, bocsánat, hogy nem témába vág a következő pár sor ... van valakinek "önadózó" lap előfizetése? szeretnék egy kiadványt vásárolni, és előfizetés esetén 20% kedvezményt lehetne igénybe venni. aki tud segíteni, kérem, hogy priviben keressen meg. köszi
                      ON
                      van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                      Comment


                        driakk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezt már én is kinéztem magamnak, de nem hiszem hogy lenne hozzá türelmem. Pedig annyira gyönyörű!!!
                        Lányok!
                        Kötött már valaki turn a square sapit? Én megcsináltam, de a fogyasztásoknál lukacsos lett. van erre valami gyógymód? Nem most, hogy már kész, hanem még kötéskor. Vagy ez ilyen, és kész?
                        Ilyen lett:http://holidayknitting.blogspot.com/...0/apasapi.html
                        Ez akkor szokott előfordulni ha nem tudod magadról, hogy "combination knitter" vagy. A magyarok jelentős százaléka (szerintem kb a fele, háromnegyede) az! Amikor sima szemet kötsz így kötsz? http://www.knittinghelp.com/video/pl...on-continental
                        Amikor fordítottat így? http://www.knittinghelp.com/video/pl...on-continental (itt az a lényeg, hogy a szál melyik irányból csavarodik a tűre!)
                        Ha igen, akkor a fogyasztásokat és szaporításokat amik a mintákban vannak kicsit máshogy kell kötnöd, hogy ugyanazt az eredményt kapd mint ha nem combination lennél.
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                        Comment


                          Kati!
                          Így kötöttem sokáig, sőt anyukám is így tanított, de kb 1 éve átszoktam a normál verzióra. Vagyis tudom nem normál, csak a kötésminták nagy része nem combination gondolkodásra van írva. Egy éve egyszer nagyon ideges lettem, hogy nekem miért nem jönnek ki a minták normálisan, és akkor netes videok segítségével megtanultam a nem combinationt. Azóta úgy kötök, és sokkal jobban kézre is áll nekem.
                          Köszi az ötletet, de itt valami más a gond.
                          Anna, akinek a lánya Sári (2008. 03. 26.), fia Misi (2012. 12.31.)
                          http://holidayknitting.blogspot.com/

                          Comment


                            Anita, nekünk régi olasz van, szuperül működik. Szerintem inkább a technika lehet rossz, fontos, h egyenletesen kisimított felületen használd csak, kis pukliknál vághatja ki az anyagot. Illetve én egyszer jártam úgy, h a póló ujjának végét lyukasztottam ki, mert nem számoltam a visszahajtással, ami miatt ott egy perem volt.
                            Dia és két kislány
                            Ritkán vagyok a mamamin

                            Comment


                              manaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kata már nem fázik, jöhet a tél
                              Ez hihetetlen!! Épp tegnap este elalvás előtt jött egy gondolat hasonló sapi megkötéséről. Először megkötöm a fonatot(máshogy), aztán az egyik oldalon felszedem a szemeket a tetejének. Csak sajna egyelőre nincs időm megkötni.
                              Gratulálok Manaba, nagyon klassz a téli szett! Ebben igazán nem fog fázni a lánykád.
                              Kati+Marci (2007.06.18.)
                              Alkotásaim

                              Comment


                                Nagyon szép a lányka + a szett!!
                                Nekünk is noname a szöszöző, olyan bumfordi feje van sose gondoltam hogy elvághatja a ruhát, no majd mostmár vigyázok

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X