Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

waldorf baba varrás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Gyöngyesz, akkor Szilé az egyik negyed kiló, tiéd a másik. Szilnek most viszem Érdre, te meg majd gyere el mifelénk (Stadionok).

    Comment


      Sajnos mi sem tudtunk ma elindulni betegség miatt. Mindenkinek jó alkotást.
      Olívia - Luca és Simon anyukája

      Comment


        malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem mindig van időm és energiám hosszú és kifejtős kérdésekre válaszolni.
        Mégis, minden félmondat, amit le tudtok írni hatalmas segítség annak, akinek esélye sincs eljutni egy ilyen jó csapathoz, mint Ti vagytok!

        Comment


          Jöttem is megint, aki ráér, vagy kedve (Szil) van írhatna arról picit, hogy a manókat milyen sorrendben kell összerakni/tömni. Értem ezalatt: kész a fej, meg van varrva a karnak való és a lábnak való plüss, mit tömjek ki először, mit mihez varrjak először...
          Pussz!

          Comment


            Zoka,
            nagyon jó volt nálad ma, köszönjük! Külön köszönet és üdvözlet Kristófnak!
            Jó éjt!
            szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
            Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

            Comment


              ezer köszi mindent kedves házigazda családunk, mesés otthonotokban mi is feltöltődtünk. Kár hogy úgy el kellett rohannunk szerintem az oroszlánunk csak ott maradt nálatok vendégségben az utolsó pillanetan jól tudom Zsófi?
              szilda
              Olivér
              Tivadar és Johanna anyukája
              Életünk képei "hobbim"

              Comment


                Igen, Zóka, köszönjük a lehetőséget, a kedves és szerető vendéglátást, a házatok nyújtotta esztétikai élvezetet és a meleg otthon érzését.

                Külön öröm volt, hogy eddig számomra ismeretlen mamamikkal s gyermekeikkel találkozhattam.

                Comment


                  Szilvi! Pont ezt érzem én is, a sok program, szaladgálnivaló a család rovására megy. Én vágyom rá NAGYON, de a gyerekek meg RÁM. Nehéz egyensúlyt teremteni. Persze nem is kérdés, hogy ők a legfontosabbak.)
                  Neked:
                  Lexi picasa

                  blog

                  Comment


                    Lexi, te mikor alszol??
                    Zoka, nagyon köszönjük mi is a vendéglátást, a szakács-bébicsősz-alkalmi sofőr férjednek külön köszönet!
                    szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
                    www.facuccok.hu

                    Comment


                      szil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lexi, te mikor alszol??
                      Lexi picasa

                      blog

                      Comment


                        Csatlakozom az előttem szólókhoz:
                        Zsófi, nagyon köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, és talán most először tudta Máté is úgy lefoglalni magát, hogy nem végig a nyakamban lógott, így én is tudtam haladni a manóval.
                        Bea
                        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                        Comment


                          Nagyon jó volt, hogy itt voltatok, az egész család élvezte! Máskor is szívesen látjuk a csapatot!

                          Szilda igen az oroszlánt a kocsiban hagytátok. Keress, ugorjatok be érte nyugodtan!

                          Szilvi először is , másodszor a férjem szeretné kérni a köles süti receptet, ha van időd pötyögd már be légyszi!
                          Zsófi

                          Comment


                            köszi az oroszlánt majd hazaköltöztetejük, szerintem a tűtartóm meg egy doboz szappan is ott maradt, de talán mindegy, azok nem fontosak

                            Hozzánk is jöhetnétek egyszer, bár lehet h mi már nagyon messze vagyunk?
                            szilda
                            Olivér
                            Tivadar és Johanna anyukája
                            Életünk képei "hobbim"

                            Comment


                              Köleses süti:

                              tulajdonképpen eléggé laza a recept.

                              Egy tepsi aljába öntök pár evőkanál olajat. Rászórok 1- 1 1/2 bögre kölest, egy marék mazsolát vagy aszalt gyümit, 3/4 - 1 bögre mézet, 1-2 reszelt almát (de ez opcionális), mehet bele egy marék zabpehely, meg akármi, ami eszedbe jut. Folyadéknak a köles háromszorosa (nem szabad spórolni vele!): víz, vagy tej, vagy ezek keveréke. Előmelegített sütőbe be, úgy jó 3/4 órát sül.
                              szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                              Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                              Comment


                                Jövök egy újabb idétlen kérdéssel. Bocsánat, tényleg szégyenlem már magam, de ez van. Lett végre tűm, megvarrtam a szemeket szájat (ez se volt semmi, mert elég hosszú tűm még mindig nincs, de van akkora, amekkorával a fültől indulva meg tudtam csinálni), majd nekiestem a hajnak. Körbevarrtam a fejet először, ahogy mondtátok, aztán kezdtem a hajszálakat. Már két éjszaka ezt csináltam, de még mindig nem szép. Mi a trükk? Milyen sűrűre kell varrni? Vagy csak a széleken + választéknál kell odafigyelni? Pls help!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X