Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kézimunkás topiktali a Dunántúlon

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A vége nekem is jobb, akkor már egyáltalán nem dolgozom, szeptember 11-én megyek utoljára (a dolgok jelenlegi állása szerint, ami valószínűleg már nem is fog változni).
    De ez úgyis hétvége, ugye?
    Andi
    Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

    Comment


      Oké, köszi, megpróbálom
      Utoljára szerkesztette kisvic; 2009.08.12., 17:18.
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

      Comment


        _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A vége nekem is jobb, akkor már egyáltalán nem dolgozom, szeptember 11-én megyek utoljára (a dolgok jelenlegi állása szerint, ami valószínűleg már nem is fog változni).
        De ez úgyis hétvége, ugye?
        Miért nem dolgozol? Ez kell ide vagy ez:
        Ilka

        Comment


          Egyelőre az utóbbi, mert megszűnik a munkahelyem (a Triumph felbontotta a szerződést a céggel), de éppen ezért úgy véltük, hogy mivel úgyis szeretnénk még egy kisbabát, mielőtt végleg megvénülök, ennek pont most jött el az ideje. Szóval, remélhetőleg hamarosan örömhírrel szolgálhatok
          Egyre inkább beleélem magam, remélem, sikerülni fog.
          Andi
          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

          Comment


            Andi: szoríttok!!
            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
            Meseterápia

            Comment


              Köszönöm
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                Sikerült a tárgyalás a Műv. Házzal!!! Kapunk termet, ingyen lesz, az időpont még kérdéses, meg kell egymással beszélniük, és tájékoztatni fognak, én meg titeket!!! Remélem tudtok rugalmasak lenni és alkalmazkodni, hogy összejöjjön a tali (persze én is ezen leszek!!)!!! De augusztus valszeg kilőve.
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  mikor lenne a tali?
                  Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                  https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                  Comment


                    Hááát, szeptemberről volt szó a távoli nyáron
                    Andi
                    Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                    Comment


                      hááááát igen
                      Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                      https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                      Comment


                        Felhozom, talán többen észreveszik. Biztos mindenki a hordozós héttel van elfoglalva
                        Andi
                        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                        Comment


                          _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Felhozom, talán többen észreveszik. Biztos mindenki a hordozós héttel van elfoglalva
                          valószínű
                          Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                          https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X