Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bivalyom nekem is volt.
    Nagyon elégedett voltam én is vele.
    Egy legényke és egy leányka édesanyja

    Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

    Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

    Comment


      Lányok, volt már olyan tapasztalatotok, hogy minden jól be volt fűzve, de varrás közben a cérna konkrétan nem maradt az anyagon? Nem tudom érthető-e
      Enikő egy férjjel és négy törpével
      ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
      Vega hét menü
      Kihívás (okt.1-14)

      Comment


        enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lányok, volt már olyan tapasztalatotok, hogy minden jól be volt fűzve, de varrás közben a cérna konkrétan nem maradt az anyagon? Nem tudom érthető-e
        Igen.elmozdult a tu nincs rendesen a helyen. En egy tucserenel jartam igy. Szupernek tunt minden leellenoriztem de hiaba ment a gep nem varrr. vegul a tu ki es berakasa oldotta meg a problemat

        Comment


          Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen.elmozdult a tu nincs rendesen a helyen. En egy tucserenel jartam igy. Szupernek tunt minden leellenoriztem de hiaba ment a gep nem varrr. vegul a tu ki es berakasa oldotta meg a problemat
          Én is erre gondoltam (de persze nem csináltam semmit ), mert tényleg cseréltünk, nagyon köszi, kipróbáljuk!
          Enikő egy férjjel és négy törpével
          ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
          Vega hét menü
          Kihívás (okt.1-14)

          Comment


            Kriszta, nagyon nagyon köszi!!!! Sikerült
            Enikő egy férjjel és négy törpével
            ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
            Vega hét menü
            Kihívás (okt.1-14)

            Comment


              nincs mit! Nalunk az volt a vicces hogy mivel nem volt turelmem a hasznalati utasitas ezen reszet vegigbongeszni ezert ferjet kertem meg a tucserere. O szeret ilyenekkel molyolni megcsinalta. Varrtam vele szuper majd a vegen vissza kellett cserelni masik ture na onnantol volt gaz. Befuztem ujra a cernat ezerszer de meg mindig nem jo. Mondom ferjnek figyu szerintem nem jol tetted vissza a tut. Nez ram tudod azzal a " kizart hogy egy no jobban ertsen egy gephez mint egy ferfi" nezessel majd sohajtva kozolte hogy jol van megnezi de tuti nem ez a baj en benazom. Megnezte hummogott egy kicsit majd kenytelen volt bevallani hogy tenyleg rosszul volt a tu
              Na de ez nem panaszkodas tenyleg mindig segit ha kerem szoval nem piszkalom csak vicces jelenet volt

              Comment


                na látom magam előtt, mert már eleve a férjek jobban értenek MINDENHEZ!
                Enikő egy férjjel és négy törpével
                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                Vega hét menü
                Kihívás (okt.1-14)

                Comment


                  Sziasztok!

                  Bocsánat, hogy idepofátlankodom. Reményeim szerint tudtok nekem segíteni.
                  Szeretnék varrógépet venni. Sajnos sokat nem tudok rászánni, 20 ezer forint az álomhatár, ami még belefér. Ifjonti fejjel elég sokat varrtam anyukám neumann gépével. Most olyat keresek, amivel rugalmas anyagokat is tudok varrni, overlock sem lenne rossz, szabad karos, esetleg hímezni is lehet vele.
                  Jelenleg 4 db között vacillálok (használtan árulják a jófogáson).
                  AEG 376B, Toyota DC31, Brother PS33, Privileg 1615.
                  Melyiket ajánljátok és miért? Tapasztalatok?

                  Előre is köszönök mindent

                  Comment


                    Kedves fórumozók! Valakinek nincs véletlen elfekvőben Privileg Topstar Electronic 810-es modellhez használati útmutatója? Vagy esetleg linkje, hogy hol keressem? Köszönöm!

                    Comment


                      Lányok, segítsetek! A gépem nem veszi fel az alsó szálat, kicseréltem párszor a tűt, befűztem, kiszedtem a bobint, az orsót -mindent, de nem. És varrnom kéne karácsonyra már, nem 23-án akarok elkezdeni varrni.
                      "Azé a világ, aki teleszüli"
                      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                      Comment


                        kotta , sikerült megoldani? Mi volt a gond?
                        én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                        Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                        Comment


                          Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kotta , sikerült megoldani? Mi volt a gond?
                          Nem. Elcsomagoltam, hagyom valamit én bénázok el, tanfolyamra kéne menjek.
                          "Azé a világ, aki teleszüli"
                          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                          Comment


                            Ha van kedved próbálgatni, akkor a tűt icipicit próbáld lejjebb hagyni. Fél, egy mm bőven elég. Ha volt tűtörésed, lehet, hogy a tűrúd elállítódott.
                            én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                            Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                            Comment


                              Sziasztok! Bocs, hogy ide, de nem megy a keresés, a topikkeresős-topikba meg ki tudja, mikor téved vki. A szabós-varrós topikot keresem, ha nem halott.Tudná vki linkelni?

                              Comment


                                én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                                Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X