Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Tényleg felháborító! MEg is értem miért nem mernek sokan válalkozni.
    Férj pont a minap mondta, hogy az A.U.D.I elismerte, hogy a motorjai a garanciális idő letelte után zabálják az olajat, rosszabb mint egy régi autó esetében. Mindez csak azért mert spórolnak Na de azért álljunk már meg! Nem két fillér egy autó, milyen hasznot akarnak még
    Úgyhogy nincs ötletem.
    Csybe

    Comment


      Sziasztok!
      Naumann (bivaly) géphez keresek használati útmutatót. Tud valaki segíteni? Az Imre e-mailes elérhetőségét is megköszönném. erdeieva kukac gmail pont com Előre is köszönöm!

      Comment


        Kérlek szépen írjátok meg privátban Imre telefonszámát, régebben megvolt, most sehol nem találom! Születésnapra lenne ajándék egy használt varrógép és közeledik a szülinap, sos kéne az elérhetősége!
        Nagyon köszönöm, ha tudtok segíteni!!!
        Zsuzsi,
        Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

        Comment


          Nagyon köszönöm, megvan!
          Zsuzsi,
          Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

          Comment


            Sziasztok! Hyundai HYD-101-es varrógéphez keresek anyagtovábbító "kiiktató" lapot! Szóval.Más gépeknél van olyan kapcsoló, amely kikapcsolja az anyagtovábbító funkcót. Ehhez a géphez azt az infót kaptam, hogy egy lapot kell rátenni. "kukacolás" miatt kéne hozzá. Lelőhelyet sajna nem tudtak mondani. Van valakinek, akinek nem kell? Szívesen megvásárolnám. Vagy lelőhelyet, ahol tudnék venni tudna valaki tudna mondani? Köszönöm szépen előre is!
            Orsi

            Comment


              Varrógép teljesítménye

              Sziasztok!

              Szerintetek milyen teljesítményű varrógép vinne egy 375g/m2 anyagot 3 rétegben?


              Nagyon köszönöm a választ előre is.
              Utoljára szerkesztette Panni80; 2015.07.28., 12:02.

              Comment


                Singer, vagy nem?

                Sziasztok!
                Most gondolkodom varrógépvásárláson. (A régi negyven éves masina végképp eltávozott. +béke poraira) Új gépre nincs pénzem, használtban találtam Singer Serenade 30 (6235) tip.-t.
                Tud valaki véleményt róla?
                Át is kéne nézni, ha valaki tudja még az Imrének az elérhetőségét, nagyon hálás lennék.
                Viki

                Comment


                  Szia!
                  Nem tudom mikori gyártmány, de a mai singerek nem a régiek, nem fém alkatrészesek. Tuti nem lehet a régit megjívíttatni.?
                  Csybe

                  Comment


                    Szia,

                    Ha már Imrével nézetnéd át vegyél inkább tőle gépet Priviben küldöm az elérhetőségét, én novemberben vettem tőle gépet, maximálisan elégedett vagyok.
                    Marcsi, Anna (2013/01) és Beni (2014/11) anyukája

                    Comment


                      Köszönöm a kedves és gyors segítséget!
                      Ezt a típust a 80-as években gyártották, nem tudom, mennyi benne a műanyag, azért kértem véleményeket, hátha van valakinek tapasztalata róla.
                      Hála Nektek, már meg tudok kérdezni szakembert is.

                      Comment


                        Sziasztok!
                        A szekrény melyéről előkerült egy 1969-es Naumann 8014-es gép, de a cérnát sajnos szakítja. Imre elérhetőségét szeretném megtudni. Hiába keresem a topicba nem találom.
                        Előre is köszönöm!

                        Comment


                          Szerelőt keresek

                          Sziasztok Vettem egy Naumann 8014-35-ös gépet, de sajnos szállítás közben letörött a kézi hajtókerék és vele együtt az egész műanyag rész, ami a hajtószíjat takarja. A futárszolgálat visszaadná vételárat, de akkor nem kapnám vissza a gépet, és sajnálnám, ha szemétbe kerülne az egész. Alternatív megoldásként kérhetem a szervizelés díját is kártérítésként, de előre nem tudom, hogy mennyibe kerülne. Tudnátok ajánlani egy jó varrógészerelőt Budapest belvárosában, aki alkatrészestül mindenestül meg tudná szerelni nekem? Előre is köszönöm, Gabi

                          Comment


                            A Flórián tértől nem messze a piacnál van egy üzlet és szervíz, ahol tuti meg tudják csinálni. http://www.provela.hu/szerviz.html

                            Comment


                              Csenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A Flórián tértől nem messze a piacnál van egy üzlet és szervíz, ahol tuti meg tudják csinálni. http://www.provela.hu/szerviz.html
                              Köszönöm Csenge

                              Comment


                                Sziasztok! Fentebb olvastam, hogy van egy bizonyos Imre, akit lehetne varrógépügyben zaklatni, meg tudná adni valaki az elérhetőségét? Köszönöm!
                                Eszter + M (2010/01) és A (2015/10)
                                Eladó kendőim Átalakult kendők ésatöbbi
                                H.t. Keveset vagyok net előtt!
                                Értékeléseim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X