Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hű, csak ámulok, mennyi jó topik van itt. Bár most hanyagolnom kéne a varrni tanulást, a pocaklakók ugyi nem szeretik....

    Comment


      Cikkcakk kihagy!!!

      kedveseim a draga jo berninam most elkezdett kihagyni a cikkcakkban es egyenesen var amikor a y-gumit varrom a pelusra a szarnynal tehat 4 reteg plusz gumi.
      Lehet valami tenni?

      Comment


        szálfeszességen tessék állítani
        Három a gyerek, egyik sem baba

        Comment


          koszi zsuzsi, es szerinted azt lehet sejteni hogy merre? feszesebb lazabb? alul felul?
          Csak azert kerdem mert 13 eve varrok ezen es bizarrul hangzik de meg nem kellett szalfeszeseget allitani...
          Mig a borvarogepemen egesz nap avval babraltam.

          Comment


            Szerintem felül, de ha esetleg meglenne a gépkönyved, az okosabbakat mondana nálam pórbálkozz minden irányban, előbb-utóbb jó lesz
            Három a gyerek, egyik sem baba

            Comment


              koszi zsuzska, megprobalom
              gepkonyv haha
              ez egy bernina 600-1 kb velem egykoru, hasznaltan kaptam Daniaban egy pfaff pedallal ezer eve. de csudajo kis gep!

              Comment


                Bernina meg a Pfaff is jó, együtt még jobb lehet

                Pfaffom könyve szerint, ha a minták elnyúlnak: nem megfelelő varrótalp; vagy a felső szál feszesítése túl nagy
                Három a gyerek, egyik sem baba

                Comment


                  Hahó, megint én!!! Segítsetek, mi a véleményetek ERRŐL a gépről?
                  Érdemes megvenni?
                  Livi

                  Comment


                    Szia!

                    Szerintem pont ilyet olcsóbban lehet venni a Tescoban.De ha rám hallgatsz,nem veszel új gépet,ha mg vannak számlálva a fillérjeid,mert a régi gépek között is nagyon sok szuper van,és klasszisokkal olcsóbbak.Csak oda kell figyelni,hogy működjön.Nekem például egy Naumann Textimám van(háztartási),és teljesen meg vagyok vele elégedve.16 programos,és semmi baja.Most az ilyet 15 körül árulják,én 5 ezerért vettem meg
                    Évi ,Ferkó (már nem Manó) 2004.03.25,aki zenél.;Botika 2008.04.28,aki táncol.; Beni 2009.07.07,aki énekel; Zorka Abigél,az ajándék(2013.10.26.) anyukája

                    Comment


                      hzsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mig a borvarogepemen egesz nap avval babraltam.
                      Zsófi, milyen bőrvarrógéped van? Nekem is be kéne szerezni egyet, de nem tudom, merre induljak el...
                      Sebestyén (2007. november 25.) mamija
                      http://www.viruglasses.blogspot.com/
                      http://davirdogdesign.blogspot.com/

                      Comment


                        oreg singer. en mar kiestem a szakmabol, egy jo gep 100 000 felett van (joval)
                        ha meg megvan a margit utcai krisztian varrogepszerviz akkor ott erdemes rakerdezni hogy van-e felujitott hasznalt gep. nyilvan fontos hogy mit akarsz vele varrni, szabadkaros legyen-e, gorgo talpas vagy lepegetos. vagy fordulj tanarodhoz, vagy ha nincs akkor erdemes a boripari szakkozepbe erdeklodni. szerintem sok elfekvo gep van mert a rendszervaltas ota a boripar kihalt, a legtobb gyar reg leallt.

                        Comment


                          Zsófi, köszönöm, igazából fogalmam sincs, hogy milyen kellene. Nem értek hozzá. De megpróbálok így kutakodni.
                          Sebestyén (2007. november 25.) mamija
                          http://www.viruglasses.blogspot.com/
                          http://davirdogdesign.blogspot.com/

                          Comment


                            effy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia!

                            Szerintem pont ilyet olcsóbban lehet venni a Tescoban.De ha rám hallgatsz,nem veszel új gépet,ha mg vannak számlálva a fillérjeid,mert a régi gépek között is nagyon sok szuper van,és klasszisokkal olcsóbbak.Csak oda kell figyelni,hogy működjön.Nekem például egy Naumann Textimám van(háztartási),és teljesen meg vagyok vele elégedve.16 programos,és semmi baja.Most az ilyet 15 körül árulják,én 5 ezerért vettem meg
                            Effy, céges számlára lesz, úgyhogy akkor inkább újat veszek. A Privileggel szemeztem eddig, de a Quelle sajnos tönkrement (?).
                            Livi

                            Comment


                              Nekem van egy Privilégem eladó, de a számla az én nevemre szól.
                              Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                              "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                              Comment


                                Kisvic, akkor stipi stop. Írok mailt.
                                Livi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X