Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi történt vele ? Csak nem letiltották ? Szenya vaterka simán megcsinálja

    Egyébként tökre örülök , hogy így örülsz ... jó érzés tud lenni végre a nagy Ő-vel varrni !
    én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
    Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

    Comment


      Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi történt vele ? Csak nem letiltották ? Szenya vaterka simán megcsinálja

      Egyébként tökre örülök , hogy így örülsz ... jó érzés tud lenni végre a nagy Ő-vel varrni !
      Nem, nem tiltották le. Ő regisztrált másik névvel. Okát nem kérdeztem. De be lehetne írni Őt is első hsz.-ba, mert szerintem nagyon korrekt, lelkiismeretes.
      Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

      Comment


        dhoora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem, nem tiltották le. Ő regisztrált másik névvel. Okát nem kérdeztem. De be lehetne írni Őt is első hsz.-ba, mert szerintem nagyon korrekt, lelkiismeretes.
        Ő a "másik" Imre.

        Egyébként én is 3 névvel vagyok regelve a vaterán.Az egyikkel csak vásárolok,hogy ne legyen tartozásom
        Évi ,Ferkó (már nem Manó) 2004.03.25,aki zenél.;Botika 2008.04.28,aki táncol.; Beni 2009.07.07,aki énekel; Zorka Abigél,az ajándék(2013.10.26.) anyukája

        Comment


          Igaz , hogy ez rendesen off , de hogyan lehet 3 névvel regelni ? Nekem is kéne még 1 , mert a mostani lassan "lejár" . A férjem beregeltem , de nem foglalkozik ezzel . Lehet ugyanazt a sz.számot használni ? Meg email címet ? És telefonszámot ?
          én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
          Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

          Comment


            dhoora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csajok- Csajok, mit szereztem ma?
            http://www.teszvesz.hu/item/view/?co...m_medium=email

            ÁÁÁÁÁÁÁ megyek is érte, el se hiszem!
            Dóri!
            hasonlóval varrok, csak kicsit régi anyumé volt a cikkszáma biztos más
            Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

            Comment


              Én is offolok egy kicsit. Nézzétek el nekem, nem szoktam ilyet tenni. Itt csupa olyan mamami van akik sokat varrnak, és nekem most nagy szükségem van vállalkozó szellemű mamamikra.
              Szeretnék venni kínából bambusz anyagot, de nagyon sok a minimum rendelési tétel.
              Akit érdekel, az itt olvashat róla.
              Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
              E-MAIL címem.

              Comment


                Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Naumannhoz is lehet vajon ilyen talpat venni ?
                Én a Varróvilágtól vettem olyan talpárat, amivel a Naumannra lehet tenni a pattintós varrótalpakat (pl.új típusú Singerét). Ez a talpszár 580 Ft. Nem látom tartós és biztos megoldásnak, nekem kilazult közben a csavar, de lehet, hogy egy csavarcsere megoldaná.
                A Bernina talpakat nem ismerem, de van pattintós quilt talp és ezzel a talpszáras megoldással elvileg jó lenne, de ki kell próbálni, hogy nálad jól fogja-e. A talpszár cikkszáma: CY-701.
                Egy legényke és egy leányka édesanyja

                Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                Comment


                  dhoora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Csajok- Csajok, mit szereztem ma?
                  http://www.teszvesz.hu/item/view/?co...m_medium=email

                  ÁÁÁÁÁÁÁ megyek is érte, el se hiszem!
                  Nagyon szép gép, és ezek szerint szuper is!! Legyen sok örömöd vele!

                  dhoora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem, nem tiltották le. Ő regisztrált másik névvel. Okát nem kérdeztem. De be lehetne írni Őt is első hsz.-ba, mert szerintem nagyon korrekt, lelkiismeretes.
                  Ő hol található?

                  Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igaz , hogy ez rendesen off , de hogyan lehet 3 névvel regelni ? Nekem is kéne még 1 , mert a mostani lassan "lejár" . A férjem beregeltem , de nem foglalkozik ezzel . Lehet ugyanazt a sz.számot használni ? Meg email címet ? És telefonszámot ?
                  Más emailed, tel.számod lehet, de bankszámlát nem tudom hogy lehetséges. Pedig nekem is van ismerősöm, akinek 2 van. MEgkérdezzem?
                  Kati+Marci (2007.06.18.)
                  Alkotásaim

                  Comment


                    Elvittem tegnap Imréhez a varrógépemet! Tényleg egy angyal a férjemnek is abszolút szimpatikus volt Már ma mehetnék is érte, de sajnos jövő hét csütörtök előtt nem fog összejönni
                    Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

                    Comment


                      sara1986 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Dóri!
                      hasonlóval varrok, csak kicsit régi anyumé volt a cikkszáma biztos más
                      nekem is egy elődje volt, anyunak Rubinája van, de ezen pont megvannak azok a funkciók, amiket egyik se tudta. ennek a cikkszáma 5092.


                      sarkanyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nagyon szép gép, és ezek szerint szuper is!! Legyen sok örömöd vele!

                      Ő hol található?
                      Törökszentmiklóson
                      Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

                      Comment


                        Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igaz , hogy ez rendesen off , de hogyan lehet 3 névvel regelni ? Nekem is kéne még 1 , mert a mostani lassan "lejár" . A férjem beregeltem , de nem foglalkozik ezzel . Lehet ugyanazt a sz.számot használni ? Meg email címet ? És telefonszámot ?
                        Én regletem először a saját nevemmel a saját emailemre,a bankszámlára nem emlékszem,de talán az is saját volt,régi telszámommal(régebben regeltem).Aztán a férjem nevére,az ő emailjével,az ő telszámával,és az ő bankszámlájával.És most a fiam nevével,az én másik emailemre,az én mostani telszámommal.De úgy emlékszem,hogy bankszámla nem kell,ha csak vásárolsz,és a fiam nevével,csak vásárolok.Egyébként 3 telefonunk van.
                        Évi ,Ferkó (már nem Manó) 2004.03.25,aki zenél.;Botika 2008.04.28,aki táncol.; Beni 2009.07.07,aki énekel; Zorka Abigél,az ajándék(2013.10.26.) anyukája

                        Comment


                          Igazából el is adnék másik névvel . Nagyszülők ismerik a jelenlegimet , és volna olyan feltenni valóm , amit tőlük kaptak a fiúk . Nekünk marhára nem kell , de megbántani sem akarnám őket azzal , hogy eladom . Persze , ha egy jó varrógépet adnának , az megmaradna , nem akarnám elpasszolni ! Csak , hogy kicsit on is legyek !
                          én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                          Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                          Comment


                            Két linket szeretnék megosztani a kedves fórumozókkal. Az egyik ahol gép tartozékokat és egyebeket szoktam vásárolni mert a szállítási költséggel együtt is olcsóbban jövök ki mint a lakhelyemen lévő boltokkal.
                            http://varrogepszakuzlet.hu/products.php?specials

                            Itt a varrogéptől az olló, cérna, tartozék, alkatrész, stb. szóval minden van.

                            A másik linken pedig a BERNINA bernette E82e bernette E55-E56 bernette E66 gépek úgynevezett gépkönyve tölthető le (HU, RO,SK,CZ nyelven van a leírás).
                            Miután sokan nem kapnak magyar nyelvű teljes értékű leírást, remélem hasznos lessz. http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...XOIZg-QYnA5xVQ

                            Comment


                              Sziasztok!
                              Majd igyekszem beleolvasni a topikba, mert szeretné varrni és egyenlőre csk édesanyámnál tudok. Neki van egy régebbi Neumann meg vett egy új, tán Privileget pár éve és van egy lábbalhajtós is a pincében

                              Én meg most kölcsönkaptam a férjem nagyijáét, mer épp senkinek nem kell és pont kocsival voltunk ott, egy ilyen, kíváncsiságból hoztam csak el. http://aprod.hu/hirdetes/varrogep-ID6Rc1.html
                              Ismeri valaki? Mit kell róla tudni? Még nem volt alkalmam próbálni, tegnap este hoztuk haza, egyenlőre az előszobában áll.
                              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                              Comment


                                dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!
                                Majd igyekszem beleolvasni a topikba, mert szeretné varrni és egyenlőre csk édesanyámnál tudok. Neki van egy régebbi Neumann meg vett egy új, tán Privileget pár éve és van egy lábbalhajtós is a pincében

                                Én meg most kölcsönkaptam a férjem nagyijáét, mer épp senkinek nem kell és pont kocsival voltunk ott, egy ilyen, kíváncsiságból hoztam csak el. http://aprod.hu/hirdetes/varrogep-ID6Rc1.html
                                Ismeri valaki? Mit kell róla tudni? Még nem volt alkalmam próbálni, tegnap este hoztuk haza, egyenlőre az előszobában áll.
                                Ejha! De szép régi gép!
                                Kati+Marci (2007.06.18.)
                                Alkotásaim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X