Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pyelon-tágulat

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    Juj, Zsófi, ez nagyon rosszul hangzik. Mi itt - ha segíteni aligha tudunk is -, abszolút együttérzünk. Mesélj, hátha segít valamennyit.
    Dia és két kislány
    Ritkán vagyok a mamamin

    Comment


      #77
      Zsófi... szörnyű lehet látni ezt....
      alapozó terapeuta vagyok
      TSMT tanonc
      3 a gyerek

      Comment


        #78
        áh, már megszoktam. és nekünk van reményünk. csak bazi lassan haladunk
        Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

        Comment


          #79
          Lolka
          és mitől van az elkeseredett fázis?
          Juttka
          Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
          Ovink
          Sulink

          Comment


            #80
            Ági, nem olvastam végig a topikot, csak az indító hsz-okat.

            Amikor a kisfiamnál még magzati korban vesemedence-tágulatot látott a doki (már a 18. heti UH-n Hajdu Krisztina), onnantól minden UH-n nézték. Végig közepes súlyosságúnak mondták, minden UH-n látszott mindkét oldalon. Születése után 4 héttel voltunk UH-n, ahol már semmi nem látszott, és azóta sincs semmilyen gond a veséjével, pisiléssel. Állítólag ez is gyakori...

            Az István kórházba jártam, és ott kellett egyszer elmennem egy külön UH-ra emiatt, amit egy elég pokróc Horváth Mihály nevű doki csinált. Tök leugatott, hogy mi a fenét akarok, hát ezzel nem kell foglalkozni, csak paráztatják a kismamákat a nőgyógyászok ezzel. Az ő unokájának is van, születése óta is, de már 10 éves, és nem volt műtét, semmi, és jól van a kisfiú.

            Másik fórumról meg ismerek olyan anyukát, akinek a kisfiánál magzati korban olyan súlyos volt a tágulat, hogy úgy volt, születés után egyből műtik. Aztán most már 2,5 éves, és azóta sem volt szükség műtétre. Voltak már kórházban vesegyulladás miatt, mert arra állítólag nekem is figyelnem kell a kisfiamnál, hogy könnyen csap át bármilyen húgyúti fertőzés vesegyulladásba.
            Morzsa - egy 5,5 éves lány, egy 4 éves és egy 1 éves kisfiú anyukája Értékeléseim
            "Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én." (Zelk Z.)

            Comment


              #81
              igen és állítólag az eldobható pelenka 1 pisi után lezár légmentesen ami kedvez a bacik szaporodásának, ezért nekik jobb a mosható pelenkát használni, pár hsz-al feljebb látható a beszélgetés...
              Én is Istvánban szültem, ismerem a dokit...
              alapozó terapeuta vagyok
              TSMT tanonc
              3 a gyerek

              Comment


                #82
                gondoljatok ránk ma reggel klinika és kiderül hogy is állunk a hólyaggal. reméljük jól. és visszavezetik végre. és mesélek, ha hazajöttünk
                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                Comment


                  #83
                  drukk megy

                  nagyon erősek vagytok, mi mindenen mentek át

                  majd mesélj
                  Juttka
                  Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
                  Ovink
                  Sulink

                  Comment


                    #84
                    Zsófi, fel foglak hívni. Nálunk is helyzet van. Tegnapelőtt végre eldőlt, hogy Ákost műtik, a kérdés csak az, ki, mikor és milyen technikával.... Ma 10 után hívhatom Máttyust.
                    Réka vagyok, fehérló.
                    Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
                    Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

                    Comment


                      #85
                      Zsófi gondolunk rátok!!

                      Réka Ákost miért kell műteni? Annyira nagy a tágulat? - bocs kicsit lemaradtam vagy elfelejtődött az infó egy része
                      alapozó terapeuta vagyok
                      TSMT tanonc
                      3 a gyerek

                      Comment


                        #86
                        Mindig összeszorul a szívem, mikor új hsz érkezik ide. Drukkolok nagyon, Zsófi!
                        Én meg 18-ra kérek szépen drukkokat, akkor megyünk nephr.konrollra Natival. Sok jóra nem számítok, mert 2x is volt a vizeletében baci.
                        Dia és két kislány
                        Ritkán vagyok a mamamin

                        Comment


                          #87
                          Réka megváltozott a számom. hívlak
                          jövök mesélni, nem volt altatás
                          Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                          Comment


                            #88
                            lolkaZsófi, nagyon várom!

                            Ákosnál nem hozott javulást az idő, a reflux továbbra is nagyon súlyos, így jövő szerdán lesz beavatkozás, azt kontrolláljuk utána 6 hét múlva, ha megoldotta, akkor szuper, ha nem, akkor pedig kapok műtétre időpontot.
                            Réka vagyok, fehérló.
                            Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
                            Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

                            Comment


                              #89
                              Réka olyan ragasztószerűséggel szűkítik először? az megterhelő beavatkozás?

                              Van tünetetek? vagy antibioval kontrollálható?
                              Juttka
                              Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
                              Ovink
                              Sulink

                              Comment


                                #90
                                Igen, altatásban csinálják, nem túl megterhelő állítólag, mert nincs vágás, sebgyógyulás stb...
                                Ab mellett is be bírt fertőződni, nyáron volt vesemedencegyulladása is...
                                Réka vagyok, fehérló.
                                Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
                                Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X