Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oltások

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    oola_2008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki kíváncsi hzsofi hsz-ának logikájára, nézze meg az előzményeket az új fórum bejelentések topikban

    Megnéztem.
    Szerintem azért vannak a moderák, hogy többek között kimoderálják a nem idevaló stílusú hsz-eket. (az ominózus segg-nap hsz...nekem már a határ, holott nem vagyok kifejezetten sértődős és széplélek sem, de különbözőek vagyunk) Megjegyzem hogy nagyon könnyű hideget-meleget kapni annak, aki "kardinális" kérdésekben nem ért egyet, holott ez még messze nem jelenti azt, hogy az illető nem kötődően nevelő szülő. Mert ugye ezért lennénk itt...
    No meg úgy fórumozunk, amilyenek vagyunk, ki szabadszájúbban, ki óvatosabban, ki szó szerint ért mindent, ki meg belelát olyan dolgokat is hsz-ekbe, ami ott se volt. És naná hogy könnyebb összekacisntani meg szolidaritást vállalni azzal akivel egyetértünk, de az ember ilyen, önigazol.
    Holott lehet hogy téved.
    Nem kell se a fórumot se saját magunkat túl komolyan venni.
    És akkor most jönnek a jelmondatok: make love not war, peace flowers freedom happyness.
    Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
    és a legifjabb padavan: Ádám
    aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

    Comment


      Ez az orvosos-gyógyszeres-oltásos dolog is olyan számomra mint a politika - csak jól összeugrasztja az embereket. Mi értelme ennek? Mindig vannak okoskodók, na és?
      Kriszti

      Comment


        Vegyész eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A kémiai ismeretek hiánya meg vagy 30 évre visszamenőleg nem a tanulók hibája hanem az oktatás csődje.
        Majd még olvasok tovább, de ezzel muszáj egyet értenem, sőt kiegészíteném: az egész természetismeret egy nagy nulla itt minálunk még az értelmiségiek körében is. Nem ismerjük a növényeket, az állatokat (milyen madár az ott? nemtom, kicsi és csipog....) azt hogy mi van az ételünkben, milyen víz jön a csapból, stb. És igen, ez az oktatás csődje.
        Orsi

        Ölbebaba

        Comment


          Figyelem, pletyka jön, a valóságalapját nem tudom ellenőrizni, ennek megfelelően olvassátok. Engem elgondolkodtatott.
          Volt valaha a kis k-európai országoknak saját oltóanyaggyártása, majd a rendszerváltások után jöttek a csúnya nagy gyógyszermultik, és jól kicsinálták őket. Felvásárolták, tönkretették, bármi. A magyar oltóanyaggyártást egy huszáros húzással sikerült kimenekíteni egy kideríthetetlen tulajdonosi hátterű cégbe, mindenféle titkosszolgákat a környékére ültetni, ezáltal elérhetetlenné tenni a kicsinálók számára. És Mo-n még van saját oltóanyaggyártás, a cseheknél meg nincs...
          Orsi

          Ölbebaba

          Comment


            orsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Figyelem, pletyka jön, a valóságalapját nem tudom ellenőrizni, ennek megfelelően olvassátok. Engem elgondolkodtatott.
            Volt valaha a kis k-európai országoknak saját oltóanyaggyártása, majd a rendszerváltások után jöttek a csúnya nagy gyógyszermultik, és jól kicsinálták őket. Felvásárolták, tönkretették, bármi. A magyar oltóanyaggyártást egy huszáros húzással sikerült kimenekíteni egy kideríthetetlen tulajdonosi hátterű cégbe, mindenféle titkosszolgákat a környékére ültetni, ezáltal elérhetetlenné tenni a kicsinálók számára. És Mo-n még van saját oltóanyaggyártás, a cseheknél meg nincs...
            öhh, ez hihető, hozzátéve azt, hogy nyilván páran jókor voltak jó helyen, ahogy szokott az lenni. (és azok pedig nyilván nem a kutatók és a fejlesztők voltak)
            Juttka
            Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
            Ovink
            Sulink

            Comment


              doc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              I have a dream.... hogy ez elerheto legyen az osszes gyereknek, piripocson es mucsarocsogen is, ne csak a nagy fovarosban.
              hát neked aztán semmi se elég
              (amúgy a Bethesda halál lepukkant, minimálfinanszírozáson műxik, főleg az egyetemi helyekhez képest - mégis ezerszer jobb ott lenni) na Off vége
              Juttka
              Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
              Ovink
              Sulink

              Comment


                Juttka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                öhh, ez hihető, hozzátéve azt, hogy nyilván páran jókor voltak jó helyen, ahogy szokott az lenni. (és azok pedig nyilván nem a kutatók és a fejlesztők voltak)
                Nyilván nem, de ez a pletyka nem is arról szól. Csak talán esetleg ez is lehet a fene nagy titkolózás hátterében. Bár kitudja.
                amúgy hallottam olyanról, hogy az egyik gyógyszergyár meg akart venni egy másikat egy másik országban, lementek a tárgyalások, papírok előkészítve, mikor a másik gyógyszergyár tulajdonosa valami földközi tengeri jachtról dobott egy telefont, hogy mégsem...vele személyesen addig senki nem találkozott, azt sem tudták ki. Nem csak itt vannak ilyen eldugott tulajok na...
                Orsi

                Ölbebaba

                Comment


                  OFF: Én továbbra is úgy érzem, hogy a mamami már nem a régi. De leht, hogy ez csak engem zavar, túl régi vagyok (ugye, Orsko, te sem vagy egy mai csirke errefelé...)

                  Na, és most léptem (innen is).
                  Livi

                  Comment


                    abszolut Livi.

                    szerintem szanalmas hogy valaki alairas/ kep/ nev nelkul egy het alatt telenyom nehany topikot arrogans agymenessel hogy evvel a fotoit reklamozza. Tovabbra sincs kedvem megnezni a kepeit eme uj magyar polihisztornak. es a felhasznalot is a mellozott listara rakom tjuca melle. igy lesz peace

                    Comment


                      Kacsamano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez az orvosos-gyógyszeres-oltásos dolog is olyan számomra mint a politika - csak jól összeugrasztja az embereket. Mi értelme ennek? Mindig vannak okoskodók, na és?
                      Teljesen egyetértek veled!

                      Comment


                        OFF: Livi, szívemből szóltál (már megint...)!

                        Comment


                          liv731 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          OFF: Én továbbra is úgy érzem, hogy a mamami már nem a régi. De leht, hogy ez csak engem zavar, túl régi vagyok (ugye, Orsko, te sem vagy egy mai csirke errefelé...)

                          Na, és most léptem (innen is).
                          ez tényleg így van, de fejlődik a közösség+ez egy nyitott fórum, egyre ismertebb,szóval ez a változás természetes,mégha nem is a legjobb
                          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                          ÁLOMJÁRÓ CD
                          születésnaptár
                          babahordozási tanácsadó vagyok

                          Comment


                            orsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Figyelem, pletyka jön, a valóságalapját nem tudom ellenőrizni, ennek megfelelően olvassátok. Engem elgondolkodtatott.
                            Volt valaha a kis k-európai országoknak saját oltóanyaggyártása, majd a rendszerváltások után jöttek a csúnya nagy gyógyszermultik, és jól kicsinálták őket. Felvásárolták, tönkretették, bármi. A magyar oltóanyaggyártást egy huszáros húzással sikerült kimenekíteni egy kideríthetetlen tulajdonosi hátterű cégbe, mindenféle titkosszolgákat a környékére ültetni, ezáltal elérhetetlenné tenni a kicsinálók számára. És Mo-n még van saját oltóanyaggyártás, a cseheknél meg nincs...
                            Ez eléggé egybevágna a Magyar Narancs-féle Berencsi György-interjú bizonyos részeivel... Berencsi virológus.
                            http://www.mancs.hu/index.php?gcPage...r.php&id=20094
                            Kriszta, Laci és a fiúk
                            Értékeléseim
                            fkriszta.privi kukac gmail.com

                            Comment


                              És igen, nyilván voltak páran jókor, jó helyen az ügylet körül, ahogy az mifelénk szokásos.
                              Kriszta, Laci és a fiúk
                              Értékeléseim
                              fkriszta.privi kukac gmail.com

                              Comment


                                Igazából sajnálom, hogy ebből nem a Berencsi prof fog új irodát meg öltönyt kapni

                                azon gondolkoztam, hogyha ez a magyar találmány (hogy a vakcina típusváltását gyorsan meg tudják csinálni) ilyen unikum, hogy a külföld is próbálja koppintani, miért nem lehetne jó pénzért eladni?
                                és akkor nem a TB / mi zsebünkből kihúzott pénzen kellene egyeseknek meggazdagodni, hanem a gyógyszermultiktól is vissza lehetne szedni valamennyi zsét (mert ugye az állam is résztulajdonos?)
                                Juttka
                                Boti (2005. 10. 12.), Zsófi (2007. 08. 28.), Enikő (2009. 11. 5.) és Ákos Ármin (2013. április 18.) anyukája
                                Ovink
                                Sulink

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X