Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    All you can move kártyáról én a szomszédtól tudok. De csak nagyobb cégeknek éri meg mert valami 10 vagy mennyi a min., amit rendelni kell belőle. Anyum is dolgozott évekkel ez előtt abban az épületben (EDS-nél).
    akkor most már ketten vagyunk menők
    off: ja, hát a cég az elég nagy, most láttam, hogy valami multis szakszervezetünk lett időközben (én meg Transcomnál)
    Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
    privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

    Comment


      valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      akkor most már ketten vagyunk menők
      off: ja, hát a cég az elég nagy, most láttam, hogy valami multis szakszervezetünk lett időközben (én meg Transcomnál)
      Off: Jah, tényleg, transcom... az eds az a másik ilyen telefonos hely volt
      K. Ramónát ismered?
      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

      Comment


        dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Off: Jah, tényleg, transcom... az eds az a másik ilyen telefonos hely volt
        K. Ramónát ismered?
        nem, de én emiles vagyok, nem beszélős :-) meg egyébként is jobban emlékszem az aliasokra, mint a polgári nevekre
        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

        Comment


          Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bár nekünk totál alvási időben van ez az edzés, de holnap megpróbálok eljutni a kiscsajjal.

          Aztán meglátjuk mi lesz.
          Ezen a héten már jöhettek...
          Egyébként bevallom, nekünk is alvásidőben van, de így jöttek az igények, na meg legalább jól tudom majd demonstrálni, hogy milyen jól alszik a baba a hátamon. Én meg majd szunyálok éjszaka, elvégre arra való, nem plakáttervek készítésére.
          Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.01.07., 14:55.
          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
          Kérdezd az edzőt!

          Comment


            örömmel látom, hogy bekerültünk az órarendbe. lesz valami külön találkozó vagy csak úgy essek be? nyilván mindenképp hülyének néznek "spin with baby-re jöttem without a baby..."
            én valószínűleg jó hamar oda fogok érni, addig felmérem a terepet.

            kérdéseim: hajszárító van-e, ha van fizetős-e illetve ha vinni lehet, akkor a konnektor fizetős-e (sportusziban egyszer már megjártam ilyennel)
            Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
            privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

            Comment


              Van hajszárító, ingyenes, ez kérlek Gilda Prémium... Nem fognak hülyének nézni, mondod, hogy erre jöttél, örülni fognak minden érdeklődőnek!
              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
              Kérdezd az edzőt!

              Comment


                Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van hajszárító, ingyenes, ez kérlek Gilda Prémium... Nem fognak hülyének nézni, mondod, hogy erre jöttél, örülni fognak minden érdeklődőnek!
                amint tán kiderült, nekem nem a sporttal van a legnagyobb problémám, hanem hogy rám néznek meg hozzám szólnak
                nem egyszerű elindulni egy ismeretlen helyre (5 éve voltam ott utoljára, akkor még Oxigén volt). legmeghatározóbb emlékem róluk, hogy rendszeres időközökkel nyitva hagyták a szauna ajtaját, az tűzriadót váltott ki, mi meg fél napot kinn dekkoltunk a bejárat előtt, no prémium.

                meg ugye az is jó, amikor elmegy az ember mondjuk Spinning edzésre és a recepciós úgy ránézésre megállapítja, hogy "nem fogod te azt bírni". (ez máshol volt, amikor már igencsak edzésben voltam az itthoni bringával.)

                más: lesz valami a közös bérletből? mert én egyelőre mindenképp napijegyet veszek, jó esetben tudnék 35 nap alatt 4szer menni, de garancia nincs rá, hogy nem lesz beteg a gyerek vagy én. akkor meg nem igazán éri meg a kockázat azért a pár száz ft kedvezményért.
                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                Comment


                  valerka: várjalak kint a portánál?

                  Sifra, légyszi a linkelt kártyareklámokat szedd ki amikor úgy gondolod hogy mindenki megnézte aki akarta
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    valerka: várjalak kint a portánál?

                    Sifra, légyszi a linkelt kártyareklámokat szedd ki amikor úgy gondolod hogy mindenki megnézte aki akarta
                    aranyos vagy, annyira tán nem lesz rossz a helyzet
                    elég, ha tudom, hogy lesz ott ismerős
                    Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                    privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                    Comment


                      Elszállt, amit 10-kor írtam a kérdéseidre Valerka, Áron meg már ciciért sírt utána... Á, nem vagyok ideges.

                      Közben beesteledett:
                      Bocsánat, közben zajlik ám az élet... Mégse SpinWithBaby lesz, hanem BikeWithBaby, futottam pár kört jogi kérdésekben is a spinninges mesteroktatóval meg a mo-i oktatásszervezővel, még épp időben, hogy jól süljön el ez az új dolog, csak más név kell neki...

                      Meg zeneválogatás még most minden percet kihasználva... Most erre az órára szigorúan komolyat kaptok, filmzene ebbe nem fért, ahhoz 120 perc kéne. Maradjon a többi hétre is valami.
                      Nagyon komolyat. Gerschwint, tőle több mindent is, és Saint-Saens-től Állatok farsangját, tervezek még kis Dvorakot, kis ezt-azt, jaj, annyira jók, remélem, nem csak egyedül én fogom élvezni ezt az órát...
                      Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.01.08., 23:57.
                      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                      Kérdezd az edzőt!

                      Comment


                        valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nem egyszerű elindulni egy ismeretlen helyre
                        Az első lépés a legnehezebb! Az összes többi órán már ismerős helyre jössz!
                        meg ugye az is jó, amikor elmegy az ember mondjuk Spinning edzésre és a recepciós úgy ránézésre megállapítja, hogy "nem fogod te azt bírni". (ez máshol volt, amikor már igencsak edzésben voltam az itthoni bringával.)
                        Manapság ilyet már nem engedhet meg magának egy jobb terem recepciósa, de jó, hogy eszembe juttattad, hogy anyukák, kismamák fokozott figyelmet és empátiát igényelnek, szólok is Vikinek, hogy erre legyenek felkészülve - és nem csak miattad, egyébként is!

                        más: lesz valami a közös bérletből? mert én egyelőre mindenképp napijegyet veszek, jó esetben tudnék 35 nap alatt 4szer menni, de garancia nincs rá, hogy nem lesz beteg a gyerek vagy én. akkor meg nem igazán éri meg a kockázat azért a pár száz ft kedvezményért.
                        Mindjárt belelinkelem;
                        Ebben a hsz-ban írok róla. Szerintem néhány hét után látszani fog, kb hányan érdeklődnek, mondjuk növekvő létszámban reménykedem, azon leszek, hogy megérdemelten jó híre menjen az órának, de addig is, míg csak mamamis anyukák járnak, lehetne gondolkodni azon, vajon leszünk-e annyian, hogy megérje bevállalni 3 hónap alatt x db mamaminak (bocsánat a tárgyiasításért) lejárni 50 alkalmat, vagy 6 hónap alatt 100-at. 3 hónap az 12 hét, hónaptól függően 13 is lehet, 50-ben a 12 az 4,1. Tehát ha minden órán minimum 4 olyan anyuka vesz részt, aki rendszeresen jár, akkor már megéri. Az elején lehet, hogy 3-4-5 ember fog szállingózni, de ez ilyen biznisz, ennek idő kell, még egy ismert óratípusnál is. Mire jön a tavasz, addigra szerintem bőven meg fogja érni mindenkinek, a teremnek is, és a csoportos bérletet választó vendégeknek is. Teszem azt, minden órára jön 8-10 mama&baba, abból ha megvan az a 4 állandó, akkor nekik már megérte a csoportos bérlet. Ha pedig még többen iratkoznak fel a listára (most a 4 főt csak találomra mondtam, nem tudok korlátról), akkor pláne mindenkinek megéri, nem kell azon gondolkodni, hogy mennyit buksz, ha vmiért nem tudsz jönni, mert biztos, hogy elfogy az 50/100 alkalom adott idő alatt.
                        Egyébként Viki azt mondta, lehet azt is, hogy én veszem meg a csoportos bérletet, erre az esetre még nem találtam ki, hogy lenne az alkalmak fizetése - értem ezalatt azt, hogy ki, mikor (óra előtt/után), hogyan, milyen módon foglalkozna a közösbe való pénzgyűjtéssel, meg hol és hogyan vezetne róla valami listát, hogy átlátható legyen. Mondjuk én szívesen csinálnám, csak legyen rá ekkora kereslet, viszont egyelőre még a legjobb szándékkal se tudnék megelőlegezni ekkora összeget.

                        Na, ez szállt el délelőtt...Grrr...
                        Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.01.09., 00:35.
                        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                        Kérdezd az edzőt!

                        Comment


                          Plakát

                          Na?
                          Tudom, így nagyon kicsi a szöveg, de ez plakát lesz, meg reméljük szórólap is, a pr-osok meg tovább alakítgatják, ha kell. De remélem, jó lesz nekik így, Vikinek tetszett.
                          Mellékletek
                          Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.01.09., 00:40.
                          SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                          Kérdezd az edzőt!

                          Comment


                            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hűűű ez nagyon izgi! Mire lesz hátibabám, addigra Ti már jól bejáratjátok a dolgot Újrakezdőként leszek spinning és hordozás témában is :P Fel is iratkozom a topikra.
                            Jaj, Dzsuz, el is felejtettem gratulálni...! Halak lesz, vagy Kos?
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Na?
                              Tudom, így nagyon kicsi a szöveg, de ez plakát lesz, meg reméljük szórólap is, a pr-osok meg tovább alakítgatják, ha kell. De remélem, jó lesz nekik így, Vikinek tetszett.
                              Szerintem jó lesz
                              (Bár a kötés lehetett volna szebbebb )
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Na?
                                Tudom, így nagyon kicsi a szöveg, de ez plakát lesz, meg reméljük szórólap is, a pr-osok meg tovább alakítgatják, ha kell. De remélem, jó lesz nekik így, Vikinek tetszett.
                                nekem tetszik

                                ráadásul feladatul kaptam, hogy beszámoljak majd a csepeli klubban, hogy milyen az óra hátha más is felkerekedne világot látni.
                                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X