Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BikeWithBaby - Tekerj hátibabával!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsannamanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elárulod vagy még titok miket szeretnél beszerezni?
    Hordozóeszközöket, ez alap, ezen belül elsősorban kendőket és olyan, edzők számára piacra készített pulzusmérő óra szettet (hú, de szép magyaros szószerkezet), amiben van 10-20 óra+öv. Ha a teremnek lenne, lehet, hogy még akkor is megérné beszerezni sajátot, de így mindenképp, viszont ez saját zsebből elég távoli álom lenne, tekintve, hogy egy pulzusmérő órának is szép ára van, ha profi cuccot akarok venni...
    Aztán ugye kutatások költségei, mint pl biomechanikai, ortopédiai, terheléses vizsgálatok, stb. Bár erre lehet, hogy más úton is tudnék támogatót szerezni, mindig van, aki szakdogát ír ilyesmiből, vagy neki is jól jön ilyesmi a saját kísérleteihez dottóreként...
    Sőt, sanszos, hogy bruttó félmillióból arra már nem is nagyon futná, ha az első kettőre, a legfontosabbakra beruháznánk...
    Utoljára szerkesztette Sifra; 2013.04.14., 00:09.
    SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
    Kérdezd az edzőt!

    Comment


      Hú, ez lehet, ősszel vagy koratélen nekem is aktuális lesz már (ha a 2. is hátra kerül. kérdés, addig hova teszem az elsőszülöttet). addig még nem (kint is babával meg bent is babával nem nagyon mernék... mondjuk bicajozni terhesen amúgy sem, a múltkor is galiba és szigorú fekvés volt belőle, mikor a 10 percre levő boltba eltekertem kölökkel a pocakban).
      mondjuk spinningelni sosem spinningeltem, bicajozni viszont nagyon szeretek (és úúúgy hiányzik már, 2 éve nem ültem bicajon ).
      JuLaBe

      Comment


        Lianna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hú, ez lehet, ősszel vagy koratélen nekem is aktuális lesz már (ha a 2. is hátra kerül. kérdés, addig hova teszem az elsőszülöttet). addig még nem (kint is babával meg bent is babával nem nagyon mernék... mondjuk bicajozni terhesen amúgy sem, a múltkor is galiba és szigorú fekvés volt belőle, mikor a 10 percre levő boltba eltekertem kölökkel a pocakban).
        mondjuk spinningelni sosem spinningeltem, bicajozni viszont nagyon szeretek (és úúúgy hiányzik már, 2 éve nem ültem bicajon ).
        Hát akkor hamarosan csatlakozhatsz. Amúgy van egy jó kis gyermekmegőrző játszószoba is, ha a nagyfiad kibírja addig.
        Ivett és Nyuszi (2012.)
        A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

        Comment


          Katica, írtam emailt, küldtem zenéket...
          Ivett és Nyuszi (2012.)
          A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

          Comment


            Lianna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hú, ez lehet, ősszel vagy koratélen nekem is aktuális lesz már (ha a 2. is hátra kerül. kérdés, addig hova teszem az elsőszülöttet). addig még nem (kint is babával meg bent is babával nem nagyon mernék... mondjuk bicajozni terhesen amúgy sem, a múltkor is galiba és szigorú fekvés volt belőle, mikor a 10 percre levő boltba eltekertem kölökkel a pocakban).
            mondjuk spinningelni sosem spinningeltem, bicajozni viszont nagyon szeretek (és úúúgy hiányzik már, 2 éve nem ültem bicajon ).
            Szia Juli, az nem gond, ha még sose tekertél, mert a "rendes" spinning óráimra is szinte minden alkalommal jön olyan, aki kezdő, így van benne rutinom.
            Olvasgatlak ám a kórházas topikban meg a hordozós sétálósban; ha jöttök, akkor ott elvileg úgyis találkozunk.
            Evetke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hát akkor hamarosan csatlakozhatsz. Amúgy van egy jó kis gyermekmegőrző játszószoba is, ha a nagyfiad kibírja addig.
            Igen, köszi az informálást Ivett!
            Evetke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Katica, írtam emailt, küldtem zenéket...
            Megkaptam, köszönöm, válaszoltam is és épp hallgatom is őket!
            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
            Kérdezd az edzőt!

            Comment


              Evetke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Katica, írtam emailt, küldtem zenéket...
              Shantelt imádom! Amikor először hallgattam a Disco partizanit, azt mondtam, ez fog menni majd egyszer az esküvőmön, de aztán az olyan hirtelen történt, hogy teljesen ki is ment a fejemből...

              http://www.youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI
              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
              Kérdezd az edzőt!

              Comment


                Ez a spinning amúgy kb. olyan, mint a "szobabiciklizés", csak épp edzői felügyelettel és irányítással (tudom, időnként "állva kell tekerni", vagy csak kiemelkedni, nem tudom)
                de ez durvább, mint csak simán biciklizni?
                és ha én már 2 éve nem ültem bicajon, akkor várhatóan bírni fogom? vagy van több szint is? (nem szeretnék égni, hogy bénázom vagy nem bírom az iramot.)
                JuLaBe

                Comment


                  Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia Juli, az nem gond, ha még sose tekertél, mert a "rendes" spinning óráimra is szinte minden alkalommal jön olyan, aki kezdő, így van benne rutinom.
                  Olvasgatlak ám a kórházas topikban meg a hordozós sétálósban; ha jöttök, akkor ott elvileg úgyis találkozunk.
                  OK, ha rájövök, melyik hordozós mama vagy, kikérdezgetlek a sétán (bár a Nandu Tavaszt felismerem, nekünk is van olyanunk, még az is lehet, hogy én is abban hozom a fiam - bár ilyen hosszú távra, mint a séta és az oda-visszaút, nem teszteltem még, hogy mennyire vág vagy húzza a vállamat. No meg mióta legutóbb kötöttem vele, azóta megnőtt a pocakom ) elnézést az offért
                  JuLaBe

                  Comment


                    Lianna: nincs olyan hogy ki KELL állni Ha akarsz felállsz, ha nem akarsz akkor nem. Vagy nem annyit mint a többiek

                    A zenében egyetértek Zsannamamával Én piszkosul untam és nagyon nem tetszett
                    Nem tudom másnál mennyire gyakori, de nekem Gyulánál nagyon tetszik, hogy sokszor tesz be énekelhető számokat. Ettől valahogy jobban is esik tekerni (nekem)...
                    Próbáljuk ki egyszer, légyszilégyszi
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      Lianna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez a spinning amúgy kb. olyan, mint a "szobabiciklizés", csak épp edzői felügyelettel és irányítással (tudom, időnként "állva kell tekerni", vagy csak kiemelkedni, nem tudom)
                      de ez durvább, mint csak simán biciklizni?
                      és ha én már 2 éve nem ültem bicajon, akkor várhatóan bírni fogom? vagy van több szint is? (nem szeretnék égni, hogy bénázom vagy nem bírom az iramot.)
                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lianna: nincs olyan hogy ki KELL állni Ha akarsz felállsz, ha nem akarsz akkor nem. Vagy nem annyit mint a többiek

                      A zenében egyetértek Zsannamamával Én piszkosul untam és nagyon nem tetszett
                      Nem tudom másnál mennyire gyakori, de nekem Gyulánál nagyon tetszik, hogy sokszor tesz be énekelhető számokat. Ettől valahogy jobban is esik tekerni (nekem)...
                      Próbáljuk ki egyszer, légyszilégyszi
                      Fú, Pynky, köszi a választ helyettem, ill. én is válaszoltam még tegnap este Julinak, csak a "szomszédban", a másik topikomban, agyam meg szita...

                      Juli, nincsenek fokozatok meg szintek, mivel tartom magam olyan rutinosnak a szimultán edzéstartásban, hogy 1.felismerem 2. kezelni tudom a különböző erőnlétnek köszönhetően heterogén csapatot is.
                      Sőt, több vendéggel találkoztam, aki nem hogy nálam, de egész életében nem mozgott még rendszeresen és bírta az órát! Nyilván egy ilyen ember számára egészen máshová tesszük a mércét, mint egy gyakorlott hobbistának, vagy akár egy életformaként sportoló vendégnek.

                      Ne aggódjon senki, megígérem, hogy BWB-n nem lesz többet ez a zene, ami múltkor volt, becsszó! (Spinningen igen, ott használom.)

                      No, akkor tartsunk megint közvéleménykutatást, és hogy ne szaladjunk túlságosan sokfelé véleményeinkben, arra lennék kíváncsi, hogy

                      instrumentális? vagy vokális?
                      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                      Kérdezd az edzőt!

                      Comment


                        Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Fú, Pynky, köszi a választ helyettem, ill. én is válaszoltam még tegnap este Julinak, csak a "szomszédban", a másik topikomban, agyam meg szita...

                        Juli, nincsenek fokozatok meg szintek, mivel tartom magam olyan rutinosnak a szimultán edzéstartásban, hogy 1.felismerem 2. kezelni tudom a különböző erőnlétnek köszönhetően heterogén csapatot is.
                        Sőt, több vendéggel találkoztam, aki nem hogy nálam, de egész életében nem mozgott még rendszeresen és bírta az órát! Nyilván egy ilyen ember számára egészen máshová tesszük a mércét, mint egy gyakorlott hobbistának, vagy akár egy életformaként sportoló vendégnek.


                        Ezt tanúsítom!

                        Ne aggódjon senki, megígérem, hogy BWB-n nem lesz többet ez a zene, ami múltkor volt, becsszó! (Spinningen igen, ott használom.)

                        No, akkor tartsunk megint közvéleménykutatást, és hogy ne szaladjunk túlságosan sokfelé véleményeinkben, arra lennék kíváncsi, hogy

                        instrumentális? vagy vokális?

                        IS-IS!!! (Velem aztán most előrébb jutottál mi?
                        Anna

                        Comment


                          Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          No, akkor tartsunk megint közvéleménykutatást, és hogy ne szaladjunk túlságosan sokfelé véleményeinkben, arra lennék kíváncsi, hogy
                          instrumentális? vagy vokális?
                          Teljesen tök mindegy. Lényeg, hogy dallamos legyen, vidám legyen, ütemes legyen. Ha énekelnek is benne az azért jó, mert jobban magával ragadja az embert és nem arra figyel, hogy épp az emelkedőn kínlódik.
                          Ivett és Nyuszi (2012.)
                          A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége.

                          Comment


                            Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fú, Pynky, köszi a választ helyettem, ill. én is válaszoltam még tegnap este Julinak, csak a "szomszédban", a másik topikomban, agyam meg szita...

                            Juli, nincsenek fokozatok meg szintek, mivel tartom magam olyan rutinosnak a szimultán edzéstartásban, hogy 1.felismerem 2. kezelni tudom a különböző erőnlétnek köszönhetően heterogén csapatot is.
                            Sőt, több vendéggel találkoztam, aki nem hogy nálam, de egész életében nem mozgott még rendszeresen és bírta az órát! Nyilván egy ilyen ember számára egészen máshová tesszük a mércét, mint egy gyakorlott hobbistának, vagy akár egy életformaként sportoló vendégnek.

                            Ne aggódjon senki, megígérem, hogy BWB-n nem lesz többet ez a zene, ami múltkor volt, becsszó! (Spinningen igen, ott használom.)

                            No, akkor tartsunk megint közvéleménykutatást, és hogy ne szaladjunk túlságosan sokfelé véleményeinkben, arra lennék kíváncsi, hogy

                            instrumentális? vagy vokális?
                            Hú, akkor egyszer tuti ki kell próbálnom! Legálisan gyerekkel a hátamon biciklizni, no ezt ki kell próbálni! (ugyebár közúton tudomásom szerint csakis biciklis ülésben ülhet mögöttem/előttem a 9 hónaposnál idősebb (vagy 9 kg-nál nehezebb?), már biztosan ülni tudó gyermekem. És lehetőleg csak egy gyereket szállíthatok magán a bicajon.)
                            JuLaBe

                            Comment


                              Na, Juli, akkor azt, ami erre vonatkozóan tegnap este elszállt az edzős topikból és egyébként is off lett volna ott, majd itt fogom megválaszolni. Talán holnap... de lehet, hogy csak holnapután...
                              SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                              Kérdezd az edzőt!

                              Comment


                                Juli, válasszal még mindig jövök, nem érem utol magam, május 3-áig határidős dolgaim vannak, lányok!
                                Többek között, hogy 16 órányi zenéből válogassak...Bár ez mindig kellemes.

                                És egy új cikk, de a kommentek legörgetését elég hamar abba is hagytam. Akinek krónikusan alacsony a vérnyomása, vagy valami okból kifolyólag szeretné növelni a kortizol szintjét (neki nem szeretjük növelni a szintjét semmennyire), az olvasgassa csak, bár mamamis nicket is felfedezni véltem a normális hozzászólók között!

                                http://divany.hu/poronty/2013/04/25/...hesseg_kiloit/

                                És úúúúgy szeretném már, ha Kattix végre jönne és átnevezné a topikot, mert már egy-két spinning instruktortól is megkaptam (természetesen fb-on, nem face to face és olyanoktól, akiket nem is ismerek), hogy érdekes "spinning" óra...

                                Kicsit negatív vagyok, de megyek is aludni, attól mindig pozitív leszek...
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X