Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Visszér...tudsz jó orvost?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Visszér...tudsz jó orvost?

    Akció
    Bp-en keresek jó orvost, komoly műtétre, nem seprű vénás vagy injekciós...Sajnos itt vége is a hordozásnak, de ez egy másik téma...
    Kivel volt jó tapasztalatotok?

    Tudtok esetleg vmit az "Ars Medica"-ról ( az az egynapos dolog)?
    8
    Nincs ilyesmire időm a gyerek miatt
    12,50%
    1
    Inkább homokba dugom a fejem
    25,00%
    2
    Majd ha nem szoptatok
    25,00%
    2
    Majd ha rosszabb lesz
    12,50%
    1
    Nekem nem olyan súlyos
    37,50%
    3
    Még csak infokat gyűjtök
    25,00%
    2
    Rendszeresen járok
    12,50%
    1
    Már kezeltek is (injekció, műtét)
    25,00%
    2
    Orvost keresek éppen
    12,50%
    1
    Én a szelidebb gyógymódokba hiszek
    12,50%
    1

    Lejárt

    Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

    #2
    Szia,én csak kíváncsi vagyok esetleg tudnál írni nekem egy privit hogy pontosan mi a problémád és hogy mit próbáltál eddig? Én is szenvedek a visszérrel...
    Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

    Comment


      #3
      ez engem is érint...egyelőre még nem súlyos, de kíváncsi vagyok milyen műtéti és egyéb lehetőségek vannak!
      Blogom

      Comment


        #4
        Enikő,ez engem is érint...nagyon rondák a lábamon, és nekem se seprű.azom nincs, is,de a lábaimon,főleg a bal) a főér iszonyat...ezért se hordok rövidet...nekem is ki kellene húzatni,de ugye még szoptatok és szeretnék méeg egy babát. A terhesség meg csak ront a dolgon.
        Mindenesetre bejelölöm magamnak ezt a topikot.
        Réka
        Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

        Comment


          #5
          Sziasztok!

          Beállok én is a sorba, a jobb lábamon már olyan szinten ki vannak dudorodva az erek, hogy iszonyat ronda, bár ez engem nem zavar abban, hogy rövidet hordjak azért megsülni nem fogok. Valahol hallottam a körömvirágkrémről, hogy jó rá ismeri, próbálta már valaki?

          Comment


            #6
            Én a vadgesztenyekrémet tudom.
            Nagyimnak és anyukámnak is visszeres és erősen seprűvénás a lába, és sajnos én is örököltem. Még nem olyan csúnya, egyelőre csak erősen kéklik a térdhajlatomban az ér (a terhesség alatt lett igazán kék) , de a seprűvénák eléggé elszaporodtak.
            Bár én még nem kenem vadgesztenyekrémmel sem, lehet, hogy már kellene... Milyen műtéti lehetőségek vannak?
            Blogom

            Comment


              #7
              Jaj, hogy összegyűltünk itt! Vadgesztenye, körömvirág? Hát persze biztos jó egy picikét, de nagy változást nem hoz az ilyesmi. A Detralex ütős nekem (gyógyszer), de olyan drága, hogy nem lehet rajta élni...Meg hát nem egy bio, meg szoptatós cucc. Azt meg se merem kérdezni, hogy Ti hordoztok -e így? Nekem nagyon hiányzik, de már nem tehetem...
              Senki nem tud jó orvost? Augusztusba műtenek (kihúzogatják őket) protekcióval bejutottam és olyan nem szimpi a bácsi...
              Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

              Comment


                #8
                Réka! Én is szoptatok még, de azért megműtetem. Nem szeretnék trombózist, jó kis vérrögöt...brrr. A háziorvos azt mondta, hogy így életveszélyes élni! Van benne valami...Szopizunk persze...de azért sokáig kell az az anyuka, nem akarok kockáztatni. (Nagy a szám, ez még csak 1 hete született meg bennem)
                Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                Comment


                  #9
                  zsoka331 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

                  Beállok én is a sorba, a jobb lábamon már olyan szinten ki vannak dudorodva az erek, hogy iszonyat ronda, bár ez engem nem zavar abban, hogy rövidet hordjak azért megsülni nem fogok. Valahol hallottam a körömvirágkrémről, hogy jó rá ismeri, próbálta már valaki?
                  Nekem is ilyen ronda...és Te még semmit nem próbáltál? Engem nagyon zavar meg fáj...én utálom a hosszú cuccokat nyáron, de szégyenlem a lábamat nagyon. Nekem három ilyen kidudorodás van...(Ha valaki rosszul akar aludni, teszek fel képet hi-hi)
                  Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                  Comment


                    #10
                    Enikő, én így is rosszul alszom az éjszakai szopik miatt Jöhet a kép
                    Nekem még nagyon kezdeti fázis, de szeretnék kezdeni vele valamit. Igazából én is tudom, hogy hiába kenem, nem lesz jobb...ritkán bekenem valamivel, de tudom, hogy ez nem megoldás.
                    Egyelőre nekem nincs kidudorodás, sőt, esztétikailag a szoli, barnulás, esetleg barnító krém elfedi, és ha szoknya van rajtam harisnyával,azon sem látszik át, de félek, hogy romlani fog.
                    Én hordozok, ráadásul a kisfiam 8,7 kg, 6 hónaposan.... És jelenleg van rajtam olyan 7-8 kg súlyfelesleg, azt is cipelem.
                    Most akarok komolyabban elkezdeni tornázni, a rendszeres mozgás javíthat ilyen stádiumban a keringésen, a vénák állapotán?
                    Blogom

                    Comment


                      #11
                      Nekem a krémek szinte semmit nem használnak, 16 éves voltam amikor megjelent az első csomó a bal lábamon, nálunk is örökletes. Huszas éveim elejétől szedtem a Detralexet, ami valóban használt (és tényleg horror áron van), aztán jártam injekciózásra, de visszajöttek. Az első várandósságom előtt abbahagytam a Detralexet, azalatt pedig gumiharisnyát hordtam, érsebésznél Marci születése után jártam, azt mondta hogy szoptatás után látni szeretne hogy elbírálja kell.e műtét, de ugye azóta is vagy szoptattam, v várandós voltam.A várandósságaim óta a jobb lábamon is megjelent egy nagy ér egy csomóval a combomon, és most már fájnak is a csomók
                      Hát, kb itt tartok és be vagyok rezzentve.
                      Hordozás: Marci nem hagyta magát, bár lehet többet kellett volna próbálnom, Sárit picinek szinte csak hordoztam, de aztán ellenjavallt lett mikor kiderült hogy hipotón.
                      Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                      Comment


                        #12
                        Őszintén szólva nem igazán foglalkozok vele, nem nagyon van időm az orvost látogatni.
                        Hordozok, mert Noémi nem marad el a babakocsiban, már el is adtam, háton utazik csatosban. De mivel ma tudtam meg, hogy jön a tesó így nagyon kíváncsi leszek mi lesz most!

                        Comment


                          #13
                          Enikő, nézd a gyerekeink nevét!

                          Nekem is van visszerem, egyenlőre nem durva (legalábbis én így ítélem meg ), de félek, mi lesz belőle.
                          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                          Comment


                            #14
                            Sziasztok!Én sebészeten dolgoztam a Péterfyben.Amiota babázok sok ujat nem tudok.Nálunk sok orvos lelépett,mert az osztályunkat átrakták a fiumei uti balesetibe.Helembai László dr,Berezvai Sándor dr neki a XVI ker rendelőintézetben is van rendelési ideje, jo orvosok,szépen dolgoznak(11évig dolgoztam láttam ki mit alkot)sajnos nem tudom ki ment éppen nyugdijba stb és azt sem tudom ,hogy lehet felvenni a kapcsit velük,mivel totál szétbarmoltak mindent ami működött.Probáljátok Őket sztem jo megoldás lehet.Az uhg-s,szklerotizálo modszerek ideig-oráig jók és ha kissebb foku a varicositas.
                            Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
                            Most már ne adjatok el pelust nekem

                            Comment


                              #15
                              Bááá, ezt a topikot olvasva beparáztam. Nekem mindkét lábamon nagyon csúnyán bedagadós ér van. Ha nem fáradt a lábam, akkor csak kicsit dagad ki, de ahogy fárad nagyon csúnyán bedagad. Hosszú kidagadós ér, nem a seprűvénáról beszélek. Az érsebészetre kell beutaló?
                              Utoljára szerkesztette Babzsizsi; 2012.06.01., 19:29.
                              Babzsizsi és Vendel
                              Kérlek szólj ha függő ügyünk van
                              Belvárosi Babahordozó Klub

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X