Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Visszér...tudsz jó orvost?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Bocsi a szklerotizálás az a szuris megoldás fedőneve
    A kissebb visszereket és a seprüvénákat beinekciozzák egy szerrel,amitől pár nap alatt elhal az ér és felszivódik(elméletben) ezt egy napos seb.-en és szépségcentrumokban is végzik ,érsebészeten nem igazán-mivel marha nagy a műtéti kihasználtság ,hosszu az előjegyzési listaerre nincs idő aktiv osztályon
    Visszér mütéten akár combtőtől talpig pici bemetszéseken át kihuzzák a rendetlenkedő vénákat.1-1 felszivodó öltés is bekerülhet.
    Ha segithetek,csak örülök.Itt mindenki olyan"rendes" a mamamin
    .Egyébként nem szoktak panaszkodni műtét után,kontrollon sem.Bevérzések előfordulhatnak,de az 100bol1.Fájdalomra nem szoktak panaszkodni,inkább feszitésre...
    Nagyobb a para mint kellene.Persze rendesen ki kell vizsgálni elötte mindent és ez is egy műtét,aminek van kockázata -ezt nem szabad elfelejteni
    De viszont iszonyat zavaro tud lenni..mérlegelni kell esztétikai zavar vagy már kockázata is van a visszeres állapotnak.
    Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
    Most már ne adjatok el pelust nekem

    Comment


      #32
      Ja,és a krémek pld körömvirág....az nem fog hatniA gyógyszertári Lioton,venoruton még csak csak mivel heparinszármazékok is vannak benne segithetnek-de csak kissebbfoku visszerességnél.Amivel a legtöbbet segithetsz magadon az az ajtó mellett falnak támasztva egy 10-15 perces gyertya"állás" minden nap este hideg-melegvizes váltó lábzuhany az erek edzésére és rendszeres mozgás....persze nem az öklömnyi visszerek mellett.
      Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
      Most már ne adjatok el pelust nekem

      Comment


        #33
        lányok, képet,képet,ígérem én is csinálok,éd akkor tudjuk,hogy milyenek vannak....de komolyan, enyém dudorodik, végig az alsó lábszáron ,de nekem egész életemben végig látszott a lábamon a fő erek,mert vékony a bőröm.És nem fájnak,de parázok a trombózistól...

        én B.-val pocakban voltam érsebészeten,akkor azt mondták,hogy szopi otán meg kell műteni....ez ugye 5 éve volt...azóta folyamatosan szoptatok.
        Réka
        Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

        Comment


          #34
          lencsilány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Menjünk el együtt vmi tuti helyre és kérjünk egy nagy kedvezményt:-)!!!

          Én végül most egy fizetőset is kipróbálok, hogy lássa más is a műtét előtt...Nem jöttök:-)))?
          Hol voltál?
          Babzsizsi és Vendel
          Kérlek szólj ha függő ügyünk van
          Belvárosi Babahordozó Klub

          Comment


            #35
            storm28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ja,és a krémek pld körömvirág....az nem fog hatniA gyógyszertári Lioton,venoruton még csak csak mivel heparinszármazékok is vannak benne segithetnek-de csak kissebbfoku visszerességnél.Amivel a legtöbbet segithetsz magadon az az ajtó mellett falnak támasztva egy 10-15 perces gyertya"állás" minden nap este hideg-melegvizes váltó lábzuhany az erek edzésére és rendszeres mozgás....persze nem az öklömnyi visszerek mellett.
            Teljesen egyetértek! Ez nem az a "kis gesztenyekrémet rákenek és attól jó lesz" történet. Főleg ha még aranyér is van...nem piskóta!

            Én a SoTE- n voltam, privibe megírom kinél...Meg se nézte Doplerrel és úgy küldene műteni...kézzel fogdosta, hát nem tudom.
            Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

            Comment


              #36
              Dopler az nem árt,de 10-7 orvos nem doplerezikTapogatni azt szeretnek,de a jo szemű orvos látja egyból mi merre hány lépés.Ettől ne ijedj meg!
              Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
              Most már ne adjatok el pelust nekem

              Comment


                #37
                kisgekkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                lányok, képet,képet,ígérem én is csinálok,éd akkor tudjuk,hogy milyenek vannak....de komolyan, enyém dudorodik, végig az alsó lábszáron ,de nekem egész életemben végig látszott a lábamon a fő erek,mert vékony a bőröm.És nem fájnak,de parázok a trombózistól...
                Tegnap zuhanyozás közben én is arra gondoltam, hogy mennyire lenne perverz, ha feltennénk a képeket.
                Viszont a beszélgetések során arra jutottam, hogy nekem 1. vékony a bőröm, 2. tényleg nem vészes a lábam, de vigyázni kell rá.

                A szorító harisnya mikor kell, mennyire hatásos? Arra még hajlandó lennék. Volt, mikor hordtam.
                Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                Comment


                  #38
                  storm28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Dopler az nem árt,de 10-7 orvos nem doplerezikTapogatni azt szeretnek,de a jo szemű orvos látja egyból mi merre hány lépés.Ettől ne ijedj meg!
                  Köszi, ezt jó tudni. De ettől függetlenül az is súlyos volt, hogy amikor kérdeztem mennyire sürgős a műtét és tényleg belepusztulhatok -e:-) ahogy a háziorvos mondta, közölte:"hát, eddig is túlélte...nem?"

                  Jaj, én képet nem teszek tuti...
                  Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                  Comment


                    #39
                    http://www.bonuszbrigad.hu/30-000-Ft...-Maganklinikan

                    én ezekkel vettem fel a kapcsolatot. de nekem végül vizsgálat lesz, mert viszerem van, nem ez a seprűvéna...
                    Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                    Comment


                      #40
                      Hát nem tudom..én egy ilyen vizsgálatra nem költenék...inkább a házidokimtol kérnék beutalot vagy sebészeti szakrendelésre,ill egy alapos labort kérnék,ha a prothrombrin és INR értékeimet megnéznék,tudnám mennyi az esélyem egy trombozisra.A visszeresség nem olyan betegség amivel ne lehetne eggyűttélni-ha nagyon durva göbös,extrémen kidodorodik,fájdalmat okoz,el van vékonyodva a bör a felszinén,ne adjisten sebesedik,fekélyesedik a visszeres végtag zsibbad,fájdalmas esetleg érzéskiesést is tapasztalsz csináltasd meg mindenféleképpen...Nem a magánklinikák ellen vagyok,de ezt a pénzt elköltheted másra is mondjuk a boriték -ha valaki ad -ugyanott vagy
                      Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
                      Most már ne adjatok el pelust nekem

                      Comment


                        #41
                        storm28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hát nem tudom..én egy ilyen vizsgálatra nem költenék...inkább a házidokimtol kérnék beutalot vagy sebészeti szakrendelésre,ill egy alapos labort kérnék,ha a prothrombrin és INR értékeimet megnéznék,tudnám mennyi az esélyem egy trombozisra.A visszeresség nem olyan betegség amivel ne lehetne eggyűttélni-ha nagyon durva göbös,extrémen kidodorodik,fájdalmat okoz,el van vékonyodva a bör a felszinén,ne adjisten sebesedik,fekélyesedik a visszeres végtag zsibbad,fájdalmas esetleg érzéskiesést is tapasztalsz csináltasd meg mindenféleképpen...Nem a magánklinikák ellen vagyok,de ezt a pénzt elköltheted másra is mondjuk a boriték -ha valaki ad -ugyanott vagy
                        Én megnyugodtam ez alapján. Elég nekem a gerincsérv.
                        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                        Comment


                          #42
                          Ajaj csajok,most tényleg,nehogy az legyen hogy bárkit lebeszélnék vizsgálatrol,visszérműtétről
                          Csak azért irtam,ne féljetek az sztk-s stb állami intézményektől,mert ugye lehet sokat kell várni,gyakran felületesen kezelnek dolgokat,de ha ésszel megyünk,felkészülve,feltéve a fontos kérdéseket akkor érdemben foglalkoznak is általában az emberrel-igaz piocamodra kell magunkat nem hagyni lerázni
                          A magánklinikák vizsgálatainak fele hókuszpokusz-annyit igazán nem ér
                          Mint irtam,ha érzitek gáz van lépni kell ,nem szabad halogatni semmit.
                          hát igen a gerincsérvtől jobban be az már macerásabb gyógymodjai vannak és nagyobb a kockázat...
                          Böbe vagyok Nóri 2009 Lili 2011 a két kis törpe mosok,hordozok
                          Most már ne adjatok el pelust nekem

                          Comment


                            #43
                            Azért is írtam, mert nekem most az az első és a visszerem kb. semmit nem rosszabbodott a két terhesség alatt, még a hordozástól sem. Ez azért elég jó! (És én tuti nem megyek magánba. )
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              #44
                              Kedves Böbe,
                              köszönöm az őszinteségedet, nagyon hálás vagyok érte! És én is az leszek...Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak és félek kés alá feküdni rendes állami helyen, de lehet, hogy az lesz. Anyukámat, Nagymamámat most műtötték....szörnyű! Az információ hiány, a hanyagság, biztos nem mindenütt van így, de megalázó és veszélyes...Én nagy protekcióval mentem a visszér vizsgálatra egy állítólag szuper orvoshoz és igazi pióca voltam (ahogy írtad). Idegesítette, egyáltalán nem vett komolyan...nem tudtam meg, hogy kockázatos -e ami nekem van, hogy milyen formában műtenek és hogy a szopival hogy legyen. A férjem magas beosztásban dolgozik (innen a protekció) de nagyon nem szívesen költök ilyenre..irtó magas törlesztőnk lesz, eléggé félünk...De most nagyon sok rossz dolgot láttam és a szüléskor is rettenetes tapasztalataim voltak. Boríték? Hát, aki egészségügyben dolgozik az persze nem ad, de én nem nagyon találkoztam olyannal aki nem...és akkor meg ugyanott vagyunk, ez így igaz.
                              Nagyon sok infot adtál most is és ezek alapján újra tudom gondolni...látod ha ennek a felét elmondta volna az orvos most minden probléma nélkül mennék boldogan (hihi) a műtétre. Nagyon örülök, hogy vannak ilyen elkötelezett emberek és biztos még van sok az egészségügyben...sem őket, sem téged nem akartalak megbántani, én is emberekkel foglalkozom, én is segítő területen...
                              Utoljára szerkesztette lencsilány; 2012.06.03., 22:18.
                              Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                              Comment


                                #45
                                Ami miatt amúgy én utánajárok a dolognak: a jobb lábamon az érnél kicsit vékonyabb a bőr, gyakran fáj, zsibbad és ronda sötét a színe. És akarok végre szoknyát hordani, utálok ilyen ronda lenni:-( Félek a trombozistól és megcsináltatom ezt a vérvizsgálatot, nagyon jó ötlet! Amúgy a doki egyet azért mondott: fél év alatt mindkét lábat műteni kell és a jobbal kell kezdeni
                                Manóim: Bori(- 2008 dec) és Hanni (- 2011 máj)no meg a csöpp kis ikrek Kincsi & Fruzsi (- 2014 szept)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X