Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bölcsik, ovik, csana-k dícsérete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    köszi györgyi!

    jelen állás szerint szerdánként lehet bejelentkezni azt hiszem a király u. ban (ujpestibolcsik.hu). meglátjuk.
    max keresek vmi jó csanát, csak győzzük megfizetni. :S
    Edo és Nimród (2009/10/29)

    Comment


      #32
      fülemüle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Csak azt tudom, hogy tavaly hogy volt:
      Van egy bölcsődei központ a munkásotthon utcai bölcsi mellett. Oda kellett bemenni szeptember valamelyik szerdáján és akkor a következő év szeptemberére lehet jelentkezni. Egy bölcsődét jelölhetsz meg, ahová szeretnéd vinni a babát.
      Érdemes szeptember első hétfőjén menni jó korán, mert a jelentkezés sorrendje számít a felvételnél. Csak akkor kezdhet a babád, ha visztek munkáltatói igazolást. Csak szeptember-októberi kezdésben szabad gondolkozni, mert nem tartják fent a helyet pl januárig.
      Ha sürgős, akkor érdemes év közben is érdeklődni. Két olyan ismerősöm is van, akinek lett helye év közben. Mondjuk nem a legközelebbi bölcsiben, de kerületen belül.
      Köszi szépen
      Balázs (2010.05.04.)

      Comment


        #33
        Pécsi Református Óvoda

        Nagyon gondolkozom, de nem tudok rosszat mondani róla, nagyon szeretjük! A gyereket is szeretik, ő is szeret oda járni.

        Abszolút rugalmasak, akkor megyünk és addig maradunk, ahogy akarjuk. Ha a gyerek nem szereti az adott reggelit, vagy ebédet, akkor kennek neki pl vajas kenyeret, szóval nem hagyják éhezni. Minden nap kapnak gyümölcsöt, zöldséget, gyümölcsteát. Segítenek nekik öltözni, nem esik le a karikagyűrű az ujjukról, ha a kicsiket alváshoz be kell pelenkázni. Rengeteget mesélnek nekik, sokat foglalkoznak velük, hacsak nem ömlik az eső, akkor kimennek velük az udvarra. Elfogadják a gyerekeket olyannak, amilyenek, nem macerálják őket, ha egy gyerek igazán problémás és nehezen kezelhető, saját anyukája bevallása szerint is, ők csak annyit mondanak rá,: hát igen, egyéniség. Van tornaóra, néptáncolnak, hittan foglalkozás egy héten egyszer, imádkoznak evés, alvás előtt.
        Mindenki nagyon meg van elégedve.
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #34
          Én Pestlőrincen a Zenevár óvodáról tudok nyilatkozni (szuperlatívuszokban), ha valaki esetleg ezt az ovit fontolgatja.

          Comment


            #35
            Engem debreceni bölcsi érdekelne.
            Egy ovis "nagylány" Hajnalka anyája, Klara(2009.12.21.)

            Comment


              #36
              dreamy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              azt igen, hogy a Munkásotthon utcait a szülők nem szeretik, mert gyümölcs nincs.
              Jaj, bocsánat, de ez nagyon vicces.
              Az összes oviban úgy van gyümölcs, hogy a szülők beviszik. Nálunk (XIII. ker, Pitypang ovi) úgy néz ki, hogy van a csoportpénz, amit önfeláldozó szülők szednek, ez szavazás kérdése, hogy hol mennyi, nálunk havi 500 Ft, ebből veszik a WC papírt, kézmosót, zsepit, mindenféle aprócseprő dolgokat, volt például mézeskalácssütés, ahhoz a hozzávalókat. Ezen felül hetente más szülő jön a sorban, aki hétfőn bevisz egy nagy szatyor (3-4 kiló, akár több is, anyagi lehetőség szerint) gyümölcsöt, zöldséget és hét közben ezt is eszik a gyerekek.
              Szerintem az ovik ugyanonnét ugyanazt a menüt kapják, gyümölcs tényleg nincs.

              (Most nézem, hogy ti a bölcsikről irtatok, oda nem jártunk, nem tudom, mi a rendszer, de nem hiszem, hogy tilos lenne pótlást bevinni, ha a szülők szeretnék.)
              Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

              Comment


                #37
                kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                köszi györgyi!

                jelen állás szerint szerdánként lehet bejelentkezni azt hiszem a király u. ban (ujpestibolcsik.hu). meglátjuk.
                max keresek vmi jó csanát, csak győzzük megfizetni. :S
                Edo,
                miért nem próbálod meg a XIII. kerületben? Most még itt laktok, azt hiszem, itt jobb a helyzet, folyamatosan lehet jelentkezni. Vagy még nem aktuális, csak ősszel?
                (De az biztos, hogy munkáltatói nélkül nem megy.)
                Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                Comment


                  #38
                  ági, köszi.
                  csak ősszel lenne aktuális, akkor lesz 2, előbb nem akarom. (akkor se nagyon, de ez más kérdés. )
                  ma beugrottam az újpestihez, bejelentkeztünk az egyikbe, májusban derül ki, h mi lesz.

                  férjnek marad 13.-i címe, ha úgy alakul, akkor ide fog járni, talán még jobban is megközelíthetőek, mint az újpestiek.
                  Edo és Nimród (2009/10/29)

                  Comment


                    #39
                    A beiratkozáshoz majd a gyerek és az egyik szülő (aki éppen ott van) lakcímkártyája kell, lehet hogy költözéskor praktikusabb a gyerekét nem átiratni, ha úgy alakul, hogy negyedik kerületi cím kell, azt gyorsan meg tudod oldani, de a XIII-ba visszairatni már nehezebb.
                    Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                    Comment


                      #40
                      hááát, nem tudom, hogy lenne jó. az én és nimród bejelentett címe szűnik meg a költözésnél, férjem másik helyen marad.
                      szted ideiglenes cím OK lehet bejelentkezésnél?
                      Edo és Nimród (2009/10/29)

                      Comment


                        #41
                        kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        hááát, nem tudom, hogy lenne jó. az én és nimród bejelentett címe szűnik meg a költözésnél, férjem másik helyen marad.
                        szted ideiglenes cím OK lehet bejelentkezésnél?
                        Sztem mielőtt költözöl kérdezd megy egy XIII. ker. bölcsiben, úgy tudom, ott 2 hónappal előtte kell jelentkezni, míg Újpest éveket jelent.
                        Balázs (2010.05.04.)

                        Comment


                          #42
                          Sziasztok
                          Budakeszin szuper óvodák vannak szám szerint 3 is. Ebből egyről biztosan állíthatom, hogy szuper, mégpedig a pitypang óvoda.

                          Comment


                            #43
                            Szia Mamami!

                            Keresd fel kérlek a "mit jelent a felhasználóneved" című topikot és nyilatkozz kérlek, annyira furdal a kíváncsiság, hogy miért éppen ez lett a nick-ed!
                            Szilva


                            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                            Hurcibaba Klub (8)

                            Comment


                              #44
                              detto...
                              Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                              Comment


                                #45
                                Sziasztok. Ok.:-) felkeresem, de semmi extra magyrázata nincs. :-)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X