Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bölcsik, ovik, csana-k dícsérete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    XII. kerület, Süni óvodák? Ide tartozunk. Tud valaki valamit?

    Comment


      #17
      kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      bármilyen újpesti infónak (bölcsi, csana) örülnék!
      Szia!
      Újpest melyik részére költöztök?
      Én a Megyeri temető környékén ismerek jó családi napközit. És a körzetes bölcsinkről is csak jót hallottam. Személyes tapasztalatom erről nincs, mert oda nem sikerült bejutnunk.
      Györgyi

      Comment


        #18
        szia, a tél u-ba költözünk. legközelebb a munkásotthonban lévő bölcsi esne, de fogalmam sincs a bejutási esélyekről... :S
        Edo és Nimród (2009/10/29)

        Comment


          #19
          kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia, a tél u-ba költözünk. legközelebb a munkásotthonban lévő bölcsi esne, de fogalmam sincs a bejutási esélyekről... :S
          Akkor nektek a mienk messze van.
          Györgyi

          Comment


            #20
            Ha írtok konkrét nevet, címet, akkor azt felsorolásként betenném az első hsz-be!
            RékaésPetrus (08.09.18.)

            Comment


              #21
              12. kerületi ovikról saját tapasztalat érdekelne engem is
              Anna
              Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

              Comment


                #22
                Meseház óvoda Egressy út 1. személyes tapasztalat?
                „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                Comment


                  #23
                  kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  bármilyen újpesti infónak (bölcsi, csana) örülnék!
                  Én is nagyon kíváncsi vagyok. Engem Újpest-központ környékén érdekelnének. A védőnőt kérdeztem, de semmit nem tudott, ill. azt igen, hogy a Munkásotthon utcait a szülők nem szeretik, mert gyümölcs nincs. Ez nekem kevés infó. Várom a tavaszt, amikor is nyakamba veszem a gyereket és a környező bölcsiket és megnézem mind. Aztán nyáron jelentkezem a 2012. szeptemberi indulásra.
                  Balázs (2010.05.04.)

                  Comment


                    #24
                    Rózsaliget Bölcsöde Újpest 2 napja bementem és érdeklődtem a lehetőségekről hátamon Balázzsal. Szerintem az Intézmény vezetőjével találkoztam. Neki az unokája 8 hónapos. Első kérdés: És Biztonságos ez (háti hordozás)? Beszélgetünk tovább, szó szót követ, és elmondja, hogy igenis szükség van a fa járókára, mert miben kapaszkodik meg a baba és hogy kezd el állni, ha nincs fa járóka? A menyénél műanyag járóka van. Ennyi volt a tapasztalat. Pici kérdőjelek lettek bennem. De csak ezt az egy helyet láttam, nem írom le, fogalmam sincs, mi lesz a többiben.
                    Balázs (2010.05.04.)

                    Comment


                      #25
                      Két unokatesó is járt Újpesten bölcsibe, de utána kell kérdeznem hová. Viszont ők úgy mondták, hogy ebben a kerületben évekkel előre kell jelentkezni, mert ez számít. Szerintem ez disznóság! Miért kerül valaki csak azért hátrányba a beiratkozáskor, mert most költözött oda, és két éve még gőze nem volt róla, hogy újpesti lesz?
                      Jégkor
                      gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

                      Comment


                        #26
                        jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Két unokatesó is járt Újpesten bölcsibe, de utána kell kérdeznem hová. Viszont ők úgy mondták, hogy ebben a kerületben évekkel előre kell jelentkezni, mert ez számít. Szerintem ez disznóság! Miért kerül valaki csak azért hátrányba a beiratkozáskor, mert most költözött oda, és két éve még gőze nem volt róla, hogy újpesti lesz?
                        Megköszönném az információkat Csupán csak azért kell előre bejelentkezni, mert rengeteg pici gyerek van és kevés a bölcsöde, és óvoda. Rengeteget nem vesznek be, főleg, ha anyuka otthon van pici tesóval.
                        Balázs (2010.05.04.)

                        Comment


                          #27
                          jégkor, ez "remekül" hangzik...

                          én is örülnék némi infónak. jövő héten költözünk újpestre. kíváncsi lennék azért, h mi alapján bírálják el a felvételt...

                          dreamy,
                          komoly dilemma valóban, fajáróka vs műanyag...
                          Edo és Nimród (2009/10/29)

                          Comment


                            #28
                            Engem XVIII. kerületi böcsi érdekelne, bár szerintem ismét lecsúsztunk a januári beíratkozásról. :O
                            Danika 2010/03/16.
                            Eliàna 2011/12/18.

                            Comment


                              #29
                              Azt viszont örömmel láttam, hogy waldorf ovi nyílt a közelünkben. Huurrrá-hurrá-hurrá!!!
                              Danika 2010/03/16.
                              Eliàna 2011/12/18.

                              Comment


                                #30
                                kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                jégkor, ez "remekül" hangzik...

                                én is örülnék némi infónak. jövő héten költözünk újpestre. kíváncsi lennék azért, h mi alapján bírálják el a felvételt...

                                dreamy,
                                komoly dilemma valóban, fajáróka vs műanyag...
                                Csak azt tudom, hogy tavaly hogy volt:
                                Van egy bölcsődei központ a munkásotthon utcai bölcsi mellett. Oda kellett bemenni szeptember valamelyik szerdáján és akkor a következő év szeptemberére lehet jelentkezni. Egy bölcsődét jelölhetsz meg, ahová szeretnéd vinni a babát.
                                Érdemes szeptember első hétfőjén menni jó korán, mert a jelentkezés sorrendje számít a felvételnél. Csak akkor kezdhet a babád, ha visztek munkáltatói igazolást. Csak szeptember-októberi kezdésben szabad gondolkozni, mert nem tartják fent a helyet pl januárig.
                                Ha sürgős, akkor érdemes év közben is érdeklődni. Két olyan ismerősöm is van, akinek lett helye év közben. Mondjuk nem a legközelebbi bölcsiben, de kerületen belül.
                                Györgyi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X