Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

nem gyerek-baba-mama barat helyek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    babyteve eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    bababolt: a Kálvin téri Elefáni, olyan szinten tele van pakolva, hogy a 6 hónapos hasammal nem fértem el...oké, duplababa, de akkor is...ha valaki esetleg babakocsival merészkedne, esélye sincsen....(érdekes máshol meg lehet oldani, még a szuterénes helyeken is.)
    Az Elefáni bababoltokba nem szabad babakocsival bemenni. Félnek a lopásoktól
    Nekem márciusban mondták itt, a Baross útiban, amikor hátra akartam tolni a kocsit, hogy hagyjam elöl a péztárnál (babával együtt), és úgy menjek hátra. A pici 6 hetes volt. Sarkon fordultam és kimentem. Azóta sem vásárolok náluk. A Kálvin téri, és a Kosztolányi téri üzletükben is ez a szemlélet.
    Csicsi, Gergő (10 , Rebus (8) és Misi (3 éves ) anyukája

    Comment


      #17
      kata ez a bkv sztori- a remalom!

      latom nem csak az en szememet szurja.
      Abszolut szerintem az ugyintezon mulik a hozzaallas nem hiszem hogy van olyan bank szabalyzat hogy tilos szoptatni vagy szeket adni kismamaknak. (egyebkent amig vartunk a manka uvoltotte hogy cici es ha le tudtam volna ulni meg is szoptatatom).
      A paromat az akasztotta ki, hogy a vaci utcai brendonban a noi wcben van a pelenkazo, igy nem volt mit tenni, oda ment a lanyunkkal.
      az a vicc, hogy a jatszosarok penzbe kerul, de kedvesnek lenni ingyen van es a mostani gazdasagi helyzetbe azt hinne az ember, hogy a bankok kitorik a nyakukat igyekezetukben.

      Comment


        #18
        Az Elefáni bababoltban szerintem az eladók felvételénél feltétel a gyerekek utálata. Kicsiké és nagyoké egyaránt. (Marcival ugyanolyan bunkók voltak, mint Verával. )És ezt nem csak én tapasztaltam. Arról nem is beszélve, hogy folyton kint bagóznak a bolt előtt. Nem is megyek már soha oda. Régebben harisnyákat vettem ott, de már azt is inkább máshol.
        Zsófi
        Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

        Comment


          #19
          igen az elefaniban velunk is rem bunkeszek voltak, pedig 46 000-ert vettunk autosulest

          Comment


            #20
            Az állatkertben szokott lenni karácsony előtt játszóház a nagy szikla alatt. A hirdetések szerint 1 éves kortól lehet menni.
            Pelenkázó viszont nincs. Amikor kérdeztem közölték, hogy mennjek át a pálmaház alatt van pelenkázó.
            Egy kétévest felöltöztetni téli ruhába, átblattyogni a pálmaház aljába, ott levetkőztetni, pelenkázni, majd újra felöltöztetni ?! Ezt így gondolták?
            Hát én leterítettem a sarokba a szőnyegre egy pelenkát és kicseréltem a pisis pelenkát. Erre utánam jött a nő, akitől kérdeztem a pelenkázó hollétét és kioktatott, hogy ez máskor elő ne forduljon. Mondtam neki, nem fog előfordulni, mert nem jövünk többet! És mindenki mást is erre buzdítok majd!
            Komolyan gondolták, hogy egy játszóházban nincs olyan hely, ahol gyereket lehet pelenkázni?
            Györgyi

            Comment


              #21
              A bababoltos sztorik végkép durvák. Mégis kiből élnek ők?

              A Duna pláza baba-mama helysége is botrányos. A mozgássérült wc-be betettek egy hatalmas íróasztalt egy mocskos pelenkázólappal. Így aztán sem a mosdót, sem a wc-t nem lehet elérni. És még büdös is van.
              Györgyi

              Comment


                #22
                ezeket írjátok meg a Homár blognak is, azt sokan (cégek is) olvassák.
                Coffie

                Comment


                  #23
                  csicsi27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az Elefáni bababoltokba nem szabad babakocsival bemenni. Félnek a lopásoktól
                  Nekem márciusban mondták itt, a Baross útiban, amikor hátra akartam tolni a kocsit, hogy hagyjam elöl a péztárnál (babával együtt), és úgy menjek hátra. A pici 6 hetes volt. Sarkon fordultam és kimentem. Azóta sem vásárolok náluk. A Kálvin téri, és a Kosztolányi téri üzletükben is ez a szemlélet.
                  Ez velem is pont ugyanígy történt meg (ugyanott)!

                  Comment


                    #24
                    Kata ez a bkv-s story tényleg sokkol Mit csinált Anyuka? Hogy jutott ilyen a sofőr eszébe? Nem hiszem el,h vannak ilyen emberek

                    Zsófi panaszt benyújtani mindenképp érdemes,ha így álltak Hozzád.
                    Nekem múltkor a Budapest taxival volt egy kis afférom. Nem szeretem,ha hülyének néznek és városlátogatást végeznek a taxisok. Párom nem Bp-i. Tud közlekedni,de nem ismeri az utakat. Amikor kimentem kifizetni akkor teljesen ledöbbentett,h mennyit kell fizetni. Kérdésemre,h "mit csináltak ennyi pénzért,sétafurikáztak? odavetette még flegmán,h "igen,ennyi,kedvetményes tarifával". Csakhogy az én Apum is taxis és nem most jöttem le a falvédőről,szóval kértem a szlát és másnap ott volt szkennelve a panaszlevéllel együtt. Persze a taxis össze,vissza hazudozott,amikor kivizsgálták a panaszt. A végén kaptunk 2000 Ft taxicsekket. Tudom,kegyetlen voltam,de nem egy ilyenre fogom költeni a pénzt,amit van hova tenni.
                    Eszter,2009.05.02 óta Majamami
                    "tájtájtájtáj"

                    Comment


                      #25
                      Ja ELefániba tényleg nem túl szimpatikusak az eladók Én kendőt vettem ott még várandósan. Kihoztak kb 2 félét,kérdeztem,h csak ennyi féle van-e és nagy szájhúzva kihoztak még párat
                      Eszter,2009.05.02 óta Majamami
                      "tájtájtájtáj"

                      Comment


                        #26
                        Tinkerbell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez velem is pont ugyanígy történt meg (ugyanott)!
                        Ugye? Egyébként az is igaz, amit a többiek írtak az eladókról, hogy utálják a gyerekeket, és folyton a bolt előtt cigznek.

                        OFF: Véletlenül nem veletek találkoztunk ma a Mátyás tér közelében? Könyvtárba mentetek, és meg Gergővel meg a háti Rebekával az orvosi rendelő felé...
                        Csicsi, Gergő (10 , Rebus (8) és Misi (3 éves ) anyukája

                        Comment


                          #27
                          Off: Vera, nem mi voltunk azok.
                          És valóban, folyamatosan kint cigiznek az ajtóban. Én a tulajdonos helyében már rég kitettem volna ezeket a csajokat...de lehet, hogy azt gondolja, hogy "erre" a környékre ez is jó lesz!

                          Comment


                            #28
                            micsoda történetek, te jó ég.. ezek szerint én szerencsés vagyok, mert ilyenbe még nem futottam bele. de egyet értek Coffie-val, én is írnék a tékozló homárnak, főleg a bababoltos és a bankos sztorikkal!
                            Zsófi,
                            EMK blogom: http://www.emkblog.hu/
                            a facebookon: https://www.facebook.com/EMKblog

                            Comment


                              #29
                              Bkv-s sztorim nekem is lenne rengetek, én 3-al szoktam menni (olcsóbb, és nagyon élvezik).

                              De egyszer nekem is rámcsukták az ajtót, akkor leordítottam a sofőr fejét, plusz még panaszt is írtam a bkv-nak járatszámmal és mindennel együtt. Ilyenkor állítólag jól megbüntetik a sofőrt (nekem csak visszaírtak, hogy elbeszélgetnek vele). De amikor úgy akarta becsukni az ajtót, hogy a két gyerek lent, én meg mentem vissza a babakocsiért, akkor is írtóra berágtam, főleg, mivel a nagy utána folyamatosan azt kérdezte minden villamosozásnál, hogy igaz, nem csukják ránk az ajtót?

                              De ha megfigyelitek, akkor a legtöbb bababolt mintha direkt olyan lenne, hogy ne lehessen babakocsival bemenni (szűk ajtók, pincében, rengeteg lépcsővel).

                              Engem már mondjuk nem szokott érdekelni, hogy mit gondolnak a gyerekekről. Egy ideig még szépen viselkednek, de ha olyan lassúak, hogy elunják, akkor az már az ő bajuk

                              De most én csak egy jó helyet tudnék mondani, szerintem az fél évig felejtetni fog minden rossz élményt: étteremben voltunk vidéken (Velencei-tónál), a pincér rögtön hozta az etetőszéket (és nem csak egy volt nekik), színes ceruzát, színezőt, és mikor kiderült, hogy allergiás a gyerek, akkor külön mindent megkérdezett, mondta, hogy mindent meg tudnak úgy csinálni, ahogy mi mondjuk, és még a rendelt kajához is visszajött, hogy abban is van tojás, nem baj-e, mert megsütik natúron Ilyen hozzáállással nem is csodáltam, hogy sok kisgyerekes volt ott Ja, és egy kezdetleges pelenkázó is volt a mosdóban.

                              Comment


                                #30
                                Velem a XVIII. kerületi Elefániban mindig rém rendesek az eladók
                                Bea, az ovis nagylány, Zsófi 2008.09.11. és a birodalmi lépegető Ágoston 2011.01.17 boldog anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X