Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    a kordot sajnos nem tudom hogy mondjak romanul... mire hasznaljak?(meg a google fordito sem tudja)
    6 meter abbol az anyagbol azert kell, mert 46 cm magas mindossze, nem 150...tehat ha 2 metert veszek abbol a 2 pant jon csak ki.
    most vagtam ki a testnek a szabasmintajat.

    Comment


      ha mintasat csinalok, vegyem figyelembe, hogy az also 10 cm, a derkpant a baba fenek alatt lessz a hatam fele, tehat nem fog latszani ugye?
      nagyon bena vagyok...
      nem masert, csak belebolondultam, hogy teknospancelt akarok csinalni, es az sehogysem nez ki, ha a fele hianyzik, mert befele van a hatam fele. es mindezt keskenyitett mtba akarom belevarrni...nem vagyok norrmalis
      Utoljára szerkesztette csisza; 2010.05.30., 22:31.

      Comment


        A kord az a bársony, ami csíkokban van, ha így érthető Szóval nem az az egyöntetű bársony, hanem a másik. Merre laksz egyébként Romániában? Egy ismerősöm fog jönni onnét hozzám, és lehet, hogy össze tudjuk hozni, hogy küldök vele neked anyagot, ha szeretnéd.
        Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
        "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

        Comment


          csisza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ha mintasat csinalok, vegyem figyelembe, hogy az also 10 cm, a derkpant a baba fenek alatt lessz a hatam fele, tehat nem fog latszani ugye?
          nagyon bena vagyok...
          Nem vagy béna. Sok nagy gyártó sem veszi figyelembe... De te megteheted, ha szeretnéd, igen.

          Na, nemér közben módosítani... A teknős jó ötlet, én méhecskét is akartam Nem gond, hogy nem látszik teljesen, mindenki hozzá tudja képzelni sztem
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

          Comment


            ha kapok mintas anyagot, ami tetszik nem benazok a teknossel, hanem megvarrom a teknost, de ugysem fog belole sok latszani mior korbesonkazom magam.

            Comment


              en sepsiszentgyorgyon lakom. az ismerosod honnan jon?
              a keksarga i..a is elerheto lenne(egy ismerosom megvenne es postazna az anyagot es ott gyonyoruek vannak), legalabbis nekem pl az aprocsikos nagyon tetszik, de ott lehet kapni olyan anyagot ami pantnak jo?

              Comment


                Dehogynem!
                Kati varrt katicát, nem láttad? Jól mutat megkötve is!
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  persze, hogy lattam(hat honnan az otlet??) csak nekem tokosom van.
                  de ha a tesomknak megtetszik es kernek, nekik katicast fogok kesziteni(most nagy kacagos , lassuk bar egyet osszetudok-e hozni).

                  Comment


                    csisza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    en sepsiszentgyorgyon lakom. az ismerosod honnan jon?
                    a keksarga i..a is elerheto lenne(egy ismerosom megvenne es postazna az anyagot es ott gyonyoruek vannak), legalabbis nekem pl az aprocsikos nagyon tetszik, de ott lehet kapni olyan anyagot ami pantnak jo?
                    ikeásból a MINNA jó pántnak!!!!!
                    Kata, Emília (2005. május) és Noémi (2008 május) anyukája
                    BORA babahordozók és kiegészítők BORA Bolt honlap

                    Comment


                      Csisza, bocs, hogy belekotyogok, de pántnak való anyagot itt sepsziszentgyörgyön a csíki utcai méteráruban is találsz, vannak 300gr/m2 munkaruha anyagik, én úgy néztem az jó erre a célra, csak végül nem varrtam meg.
                      Vatelin is van náluk többféle, azt a piaci anaygosnál is találsz, csatot is több helyen láttam a városban (mondjuk nem tudom ezek mennyire jók és tartósak).
                      A bársony románul velur vagy catifea, szerintem azt is találsz, ha itt nem Brassóban biztos.
                      Az igaz, hogy nagyon szegényes itt az anyagválaszték, de azért ezt-azt lehet kapni.
                      Utoljára szerkesztette májusvan; 2010.05.31., 08:38.
                      Melinda, Dani legény (2009 április) anyája

                      Comment


                        Majusvan!
                        koszi szepen!
                        nem is tudtam, hogy vana csii utcaban anyagarus. most megyunk brassoba az orvoshoz, megnezem ott, de most mar nagyon nyugodt vagyok.
                        a barsonyt nem szeretem, azt inkabb hanyagolnam.
                        most indulunk brassoba, ha ott nem kapok akkor mar tudom hova kell menjek/kuldjek vkit.
                        koszonom szepen!

                        Comment


                          Off Csisza, van erdélyi topik a mamamin, itt találod.
                          Melinda, Dani legény (2009 április) anyája

                          Comment


                            Sziasztok!
                            megvan az anyag, a gombok, a vatelin es minden! fejben mar kesz is van a mu, meg izgulok hogy fogom tudni osszerakni, mi is a helyes sorrend.
                            vegulis nem teknosbeka lessz, mert kaptam elfogadhato dekor anyagot(1tol 10es skalan kb 5os, ez nekem mar megfelel).
                            anyagok beaztatva negyed orat jo meleg vizbe, most epp csopognek, nem merem kiteriteni egybol, nehogy szethuzza ahol kirakom. ugyhogy lehet 3 napig szaradnak...
                            majusvan! mindenkepp benezek, habar nagyon "rossz" ez a mamami, amiota valaki ideiranyitott egy masi forumrol,azota szinte minden szabadidomet itt toltom....
                            pedig meg soha egyik gyerekemet sem hordoztam picit sem...de majd most potlok!

                            Comment


                              Majusvan! meg szeretnem kerdezni hol lattal csattot a varosban? es ott lehet-e kapni azt a fekete vastag anyagot, amit a csatton at szoktak huzni.
                              nagyon hajlok a csattos fele...

                              Comment


                                Utoljára szerkesztette csisza; 2010.06.01., 11:52.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X