Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    kattix: ne tessék múlt időben beszélni, nosza varjál te is!
    Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

    Comment


      #77
      Elkészültek végre a képek a podeagiról.
      Ilyen lett (a blogomban is van pár kép):
      Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
      http://jucuu.blogspot.com/

      Comment


        #78
        Én már napok óta Jucuu blogjáva lébredek, mert annyira kiváncsi voltam rá! Gyönyörű lett és tökéletes! ÉS a márkajelzés is nagyon frankó!!!
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #79
          én is a márkjelzést szúrtam ki elsőként!:-))) Jucuu, 1 podeagi rendel júliusra! Nem, Szilvácska, én rendeltem először!!!!!
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #80
            Áh, én nem terhelem Jucuut álmatlan éjszakákkal De egyébként tényleg eszembe jutott, hehe
            Jucuu, ez akár a zöldülős topikba is mehet!
            Szilva


            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
            Hurcibaba Klub (8)

            Comment


              #81
              Köszi nektek! És tényleg mehet oda is, na majd berakok képet.
              Orsi nem hiszem, hogy össze tudnám hozni, 10 pelenka kiszabva vár a konyhaasztalon, és ez még nem az összes, amit meg kell varrnom indulás előtt... Mindig ezt csinálom, utolsó percekben is még szabok varrok, persze tök idegesen, hogy elkészülök-e. Ma kirobbantam az interlockomra is, férjem szinte meg se mert szólalni , aztán kiderült, hogy a tű inkább kampó,azért nem akar varrni. De előtte azért még majdnem idegrohamot kaptam. Ez az én stílusom varrásnál.
              Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
              http://jucuu.blogspot.com/

              Comment


                #82
                nem is tudom, miért reméltem, hogy igent mondasz. Akkor majd postán kérem! Nem vicceltem, szeretnék egyet!:-) Egyébként szerinted is csak nagyobb gyerkekenek való? Nem néztem utána részletesen, de bekukkantok a TBW-re ezügyben
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  #83
                  Próbáltam videókat keresni róla, mert az elején nagyon nehézkesen tudtam csak felkötni a hátamra (most már egész jól megy ), s akkor láttam, hogy annyira sok információ azért nincs róla. De persze hozzá kell tenni, hogy mivel angolul nem tudok annyira jól, így hosszú oldalakat nincs is türelmem végigolvasni a témáról. Emiatt szuper lenne, ha utánanéznél.
                  Pici babával van egy kép ebben a pdf-ben, nagyon tetszik, azt én is szeretném egyszer valaaaamikor kipróbálni.

                  Jó lesz úgy, ha megvarrom a másik fajtát először s amelyik (nekem, hihi) jobban tetszik, olyat varrok majd néked?
                  Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                  http://jucuu.blogspot.com/

                  Comment


                    #84
                    De szép anyagból varrtad! Nagyon ügyes vagy Jucuu!!!!, kérhetnék méreteket?
                    Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                    Comment


                      #85
                      A cimke is nagyon ötletes, az hogyan készült?
                      Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                      Comment


                        #86
                        hát persze, Jucuu, csak elkapott a hév:-)))
                        Kicsit már belenéztem, tényleg nincs sok info róla, és a széles típusú nem is tetszik. AZért nem annyira népszerű talán, mint a MT, mert az MT ránézére a legkevésbé feltűnő babahordozó eszköz, inkább olyan,m int egy szép hátizsák, ha valakinek ez szempont. A podaeginél és a kendőnél viszont valóban van egy olyan fellépése az embernek, aminél talán többen megnézik az utcán, mert több az anyag.
                        Ezeket a gyönyörűségeket nézzétek meg (regisztrálni kell!):
                        http://www.thebabywearer.com/forum/s...t=podaegi+pics
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #87
                          Nekem sem tetszik a széles tipusú, de ezt mégis annyira szélesre csináltam, hogy Szilárd lábát kicsit körbeölelje. De aztán a body tetejét rendesen be kellett szűkítenem, mert sehogy sem állt.
                          Én úgy érzem magam ebben a kendőben, mint valami szép ruhában, alkalmi viselet. Amúgy nem szoktam virágos ruhát hordani.
                          Egy finn fórumon valaiki azt írta, hogy a Zidee a podeagik királya. Hát tényleg gyönyörűek. Ahogy az árukat nézem, nem is vészes.
                          Így használat után a következőt én is valami selymesebb anyagból varrom. Elég nehézkes beigazítani a mostanit, mivel a hátlapja síma pamut szövet, tapad a baba ruhájához.
                          Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                          http://jucuu.blogspot.com/

                          Comment


                            #88
                            Belin lemértem (most nézem, hogy druszám vagy ).
                            Hossza: 85cm
                            Fent szélesség: 45-47 cm
                            Lent szélesség: 58 cm
                            A pántok 10 cm szélessek és kb. 2 méter hosszúak. A következőn lehet kicsit még szélesebbre csinálom.
                            A következő podeagi body-ja is keskenyebb lesz kb. 10 cm-rel középtájon. Meg nem ilyen lefelé bővülő lesz. A pántjai sem így jönnek majd. A hossza viszont tetszik.

                            Orsi elolvastam a blogodon a bamberoo bejegyzésed és elgondolkodtam, hogy akkor próbálok keresni megfelelő anyagot először, nem tudom, síma méteráruban lehet-e kapni. Elég jó a választék, de hát ki tudja. De a bársony pántokat nem akarom feladni, mert nekem az annyira kényelmes meg puha. Meg szép is.
                            Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                            http://jucuu.blogspot.com/

                            Comment


                              #89
                              A cimkét elfelejtettem megírni. A varrógépemmel hímeztem a nevem rá egy anyagdarabra, utána azt csak rávarrtam.
                              Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
                              http://jucuu.blogspot.com/

                              Comment


                                #90
                                Hú, azért a címke az nagyon durván profi volt!!!!
                                Na szóval én tényleg nem értek az anyagokhoz, csak amit felcsipegettem: a kordból nem MINDEN típus jó, de van olyan, ami igen. Szerintem is gyönyörű akordbársony, bébikord! Kísérletezz csak vele! Azok a Zidee-k nagyon szuperek! És egész jó videokat is találtam a kötözésekhez. Kicsi babákkal is viselik, de az picit több gyakrolatatot igényel, úgy gondolom. És majmos ruhában én sem mennék ki az utcára, de majmos Bamberooban simán kimegyek! De a podaegihez valóban inkáb az elegáns dizájn megy!
                                MAjd írunk a podaegiről is blogposztot, jó?
                                A klubos találkozót majd megbeszéljük priviben, de ha ráértek utána, akkor beszélgessünk nálunk otthon! A klubban elég nagy nyüzsgés lesz. Zsuzst is szerettel várom, ha ráér! Külföldi-mami találkozó:-)
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X