Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei tai varrás saját kezűleg

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    koszi emi!
    a didymos eva-jahoz keresek sziben illo lilla kordot, vagy mas szep lilla anyagot, ne legyen sztrecs.

    a canvas az az anyag amit hatjta gremese hasznal, nekem tetszik csak most nagyon szines paneljeim vannak amihez azok a szinek nem passzoltak.

    Comment


      végül megvetted az Evát? pedig épp meg akartam kérdezni, honnan volt, mert agyalok egy rövid kendőn...

      ha van kis időd, nézd meg Belin albumát, Ő többnyire itteni kordokkal dolgozik, ez az én táskám, ilyt legutóbb még láttam:
      http://www.flickr.com/photos/33642488@N04/3842017453/
      Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

      http://emilialkot.blogspot.com/

      Comment


        Eva-t meg vadasszuk, Vadmacs Bea az en nemet ebay lesom
        de dannan livi-nek van egy rovid darabkaja ami mei tai panelnak eleg es ha mas nincs az is jo lesz.

        Comment


          emi megnezned nekem hogy van-e dd eva lillajahoz kord? nagyon koszi
          (magamtol akkor jarok legkozelebb arra ha olajcsere kell a renaultba ami meg vagy 1500 km.)

          Comment


            jajjj,kész a legújabb szerelmem,őőőőőrületes lett.......eladok minden mást.....(na jó,azt azér mégse )gyorsan használom egy kicsit,mielőtt ideér a vándor csatos,mert aztán a héten már úgysem fogom......LILA!!!!! lilára festett meggyleves Nandu,lilás-bordós amerikai GEKKÓS dekorral....sajna,dekorom csak fél Yard volt,úgyhogy nem lett íves a teteje,viszont irtó jó lett!
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              Hát ez nem ér!!!!!!!!! És nem teszel róla képet????????? Megöl a kíváncsiság.
              Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
              Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
              BLOGOM

              Comment


                nincs fényképezőm.... mihelyt lesz,teszek,addig próbáljátok elképzelni.....Apánk szerint életem főműve,pedig ő észre se szokta venni az ilyesmit.....
                1 boszorka van, 3 fia van

                Comment


                  Jól hangzik! Követelek egy képet!
                  Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                  Comment


                    a csatos csajszi azote se volt kepes megirni a posta koltseget viszont eltort a beco-m derekcsatja igy most egy kicsit kiabrandultam a csatosbol...

                    Comment


                      Jaj Encsi, ne csigázz, hol az a kép?
                      B. (2009/03) és Cs. (2011/08) anyuja

                      Comment


                        még mindig műszaki nehézségeim vannak.... viszont,ha így folytatjuk,az mt agyonhasznált lesz,mire fotózni fogom,folyton nyúzzuk.....remélem,a héten megjön végre a kártyaolvasóm,és akkor megmutathatom......
                        1 boszorka van, 3 fia van

                        Comment


                          Zsófi,mástól is hallottam már ilyet,szintén Becónál...
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            én is Becoról hallottam ezt
                            Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                            http://emilialkot.blogspot.com/

                            Comment


                              pedig azért ennyiért már tehetnének rá erősebbet.....
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                5$ert kuld egyet a csajszi (tobb mint a fele a posta )
                                azt mondta hogy ha az ember hidegben (autoban) hagyja akkor tortenhet ilyen.
                                Most mar azon agyalok hogy valami erosebbet keresek?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X