Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KENDŐS ONBU VÁNDORÚTON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts


    Én voltam, aki odavitte!

    Itt kell fényképes beszámolót tartani az onburól, ugye?
    Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
    Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
    [COLOR="DarkRed"]

    Comment


      igen,ide várjuk a képeket!
      1 boszorka van, 3 fia van

      Comment


        Sziasztok!

        Csúnyán megkésve de itt vagyok a beszámolóval.

        Először a felvétel kicsit nehézkes volt (y.u.tube-ról ellesve). Nem tudomm helyesen-e de vállhoz illesztve keresztfogással fellenditve tettem fel. Ettől a módszertől ugye óvva intettek a kendőfelvételnél, de itt nem tudtam mást elképzelni.
        Én is határtalanul kényelmesnek találtam és tényleg nem derékra terhelt, mondjuk eleve felvittem és kereszteztem a végeket és mell fölött kötöttem meg. Az oldalsó karikák kicsit nyomtak.
        Ami miatt én nem használnám az az h kicsit laza a lánykám csipője -állitólag - és igyekszem a lehető legkevésbé széttárt lábbal felkötni (ugye kendővel ez nem is gond, de az egyéb hordozókkal nem lehetséges).
        A mintája elmondhatatlanul cuki -akár lánynak akár fiúnak-. Annyira megnéztek minket vele!

        Encsi, ezer köszi a lehetőséget! :virág:

        ui.: csak az érdekesség kedvéért japán hátra felkötött onbu fotót is mellékelek
        Mellékletek
        Utoljára szerkesztette kirikin; 2013.05.24., 12:28.
        Eladósaim___cipők:
        http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

        Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

        Comment


          japán hátat honnan lehet beszerezni?
          Kriszti, 2010 03 11 óta Andris mamija

          Comment


            jujj,japán hátat bérelnék ázsiaihordozós fotókhoz!!!
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              Én is jövök a pocakos beszámolóval...

              Először elöl kereszteztem a szárakat mellkasnál, amolyan tibeti befejezés jellegűen.
              Olyan szinten nem terhel derékra a cucc, hogy nekem az első alkalom után majd leszakadt a vállam. (Kicsit el is ment a kedvem...) Aztán úgy gondoltam, "első kaja, nem kaja", próbálkozzunk még...

              Az első alkalommal persze nem is sikerült rendesen meghúzni (így jár aki késésben köt először egy hordozóval), a karika sok csúszási lehetőséget rejt magában, nem olyan, mint egy előrejövő batyuszár...

              Második és többedik alkalommal semmi gondom nem akadt a karikákkal, kötöttem pocak fölött, pocak fölött+alatt. Kényelmes volt, maratoni időkre most nem hordozok, de az a 20-25 perc, amíg rajtam volt, tényleg kényelmes volt.
              Az is nagyon jó, hogy a hosszú szárak lehetőséget adnak eloszlatni pocak fölé és alá is a terhelést.
              A baglyok meg különösen vagányak!
              Mellékletek
              Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
              Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
              [COLOR="DarkRed"]

              Comment


                Még egy kép.
                Mellékletek
                Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
                Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
                [COLOR="DarkRed"]

                Comment


                  óóó,gyönyörűek vagytok!!!! és milyen szép kötés igen,egyébként az onbu tipikusan az,amit ki kell tapasztalni,elsőre nem megy,de aztán jó buli, én sokkal gyorsabban "beleugrottam" mint egy csatosba,de csak rövid távokra használtam nagy gyerekkel,tipikusan a kocsibólkiugromfutokvisszaülök szitukra,de arra nagyon szerettem..
                  1 boszorka van, 3 fia van

                  Comment


                    Szia Encsi!

                    Tele a privid, ezért írok itt...
                    Hallottam Bodzaboris Esztertől, hogy a tatai klub megvette a baglyokat és hogy 17-én megy hozzájuk.
                    Szeretném bepótolni az elmaradt fotót, de bevallom, nem csak a hurci miatt, hanem önös érdek is vezérel... A 20-ai lesz a tanév utolsó BWB órája és lesz profi fotósunk is, szóval nagyon szép képek készülnének róla - ráadásul különleges körülmények között, sok-sok baba társaságában! Szerinted megoldható, hogy június 20-ára, egy csütörtöki napra kölcsönkérjem még akár Esztertől, akár a tatai klubtól, ha addigra már ott lesz? Vagy csak fél napra, szerda estétől óra utánig és már küldeném is vissza, vagyis postáznám tovább?

                    Minden megoldás érdekel és nagyon köszönöm előre is!
                    SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                    Kérdezd az edzőt!

                    Comment


                      hát,ezt tőlük kell megkérdezni nekem már nincs beleszólásom az ügybe
                      1 boszorka van, 3 fia van

                      Comment


                        Rendben, köszönöm és kit keressek egész pontosan? Mamami, aki terelgeti az onbu tatai útját?
                        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                        Kérdezd az edzőt!

                        Comment


                          Andyca
                          Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                          Comment


                            Áá, köszönöm, írok neki!
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              Sziasztok / Szia Encsi!

                              Tart még a vándorút...?

                              Köszi!
                              Eszter
                              http://munisanpablo.gob.pe/7ba14

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X