Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KENDŐS ONBU VÁNDORÚTON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    hát persze! vagy te beállsz utánam, és megmutatom, hm? kezesed van
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      #47
      Hmm, köszi, alszom rá egyet Ádi mostanában ácsorogni és szaladni szeretne, nem szeret már olyan sok időt a hátamon tölteni legalábbis a lakásban. Az utca érdekesebb, ott ritkábban van gond...
      Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

      Comment


        #48
        szjudy77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Janka, ha te is beállsz a sorba, megnézhetem nálad? Akkor én nem állnék be külön, magamtól úgysem jönnék rá, hogy kell megkötni
        vagy nálam is megnézheted
        bár útmutató nekem se ártana majd
        J. (2011 végi) és M, az éveleji

        Comment


          #49
          szjudy77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hmm, köszi, alszom rá egyet Ádi mostanában ácsorogni és szaladni szeretne, nem szeret már olyan sok időt a hátamon tölteni legalábbis a lakásban. Az utca érdekesebb, ott ritkábban van gond...
          Ó, Ambrus is így van itthon szinte nem is hordozom... megjött pénteken egy kendő, amire hónapok óta vágytam, és nem tudtam még kipróbálni sem
          gondold át, összeszokott riadólánc vagyunk már Ainababa, én, te
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            #50
            Csak ennyien vannak a listán? Én is szeretném kipróbálni, de nem tudom hányadik vagyok. Még nem vagyok rajt a listán.
            Piros van még előttem. De nekem jobb lenne március 11-18-ig Szóval ha ő nem ragaszkodik a sorrendhez, akkor jó lehetne igy.
            Utoljára szerkesztette britta80; 2013.02.05., 20:58.
            Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

            Comment


              #51
              Jó néhányan jelentkeztünk azóta...
              Andi HuvelykMatyi 11/10 es Huvelyk(P)Anna 14/06 anyukaja <3
              email, ha betelnék:andycapontmamamikukacgémél
              Clauwi hordozási tanácsadó a Tatabányai klubban

              Comment


                #52
                rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Encsi, hozzak kezest, írjak címet?
                Betti es a 3 Gyerek:LMR

                Comment


                  #53
                  bocs,síszünet van..nem az enyém a gép,én csak kölcsönbe használhatom,ha a gazdája nincs itthon..de most itt van addig tudok iderohanniamíg wc-n van,vagy eszik..senki nem fog lemaradni,hétfőn megy Hannóhoz,aztán írom tovább...
                  1 boszorka van, 3 fia van

                  Comment


                    #54
                    rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ó, Ambrus is így van itthon szinte nem is hordozom... megjött pénteken egy kendő, amire hónapok óta vágytam, és nem tudtam még kipróbálni sem
                    gondold át, összeszokott riadólánc vagyunk már Ainababa, én, te
                    Aludtam rá Menjen a jól összeszokott riadólánc, csakazértis a hátamra fogom erőszakolni a kölköt Oviba úgyis kell mennünk mindennap, legfeljebb a közös kabát alatt használjuk

                    Encsi, akkor én Janka utánra szeretnék beállni, és ő a kezesem is Köszönöm
                    Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

                    Comment


                      #55
                      éljen a kötödő nevelés Ambrusban azt imádom, hogy legalább meg tudom vesztegetni ilyen esetekben
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        #56
                        Ha megyünk valamerre, akkor nincs gond, csak a lakás unalmas már De azt már felejtsem el, hogy a hátamra kötöm és vasalok... Nincs ideje ott ücsörögni, ezer dolga van
                        Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

                        Comment


                          #57
                          Hú, most látom, hogy lassan már útnak is indul az onbu! Nekem tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy mikor jön hozzám, szóval nem ragaszkodok a jelentkezési sorrendhez.
                          (és egy podot is szívesen kipróbálnék én is, már csak a Korea-mániám miatt is )
                          Piros és a fiúk: Lőrinc (2009.05.27.) a telepi morc és Vilmos (2011.12.02.) a morc-tanonc

                          Comment


                            #58
                            én is szívesen kipróbálnám Encsi!
                            Cinti & Lóci (12.01.28.) & Illés (2013.11.07.) & apazsiráf

                            Comment


                              #59
                              Sziasztok! Jöttem kereskedni. Mit kell tennem? Lepkee Andit ismerem, nálam tanulta az alapokat imádja a hordozókat és vigyáz rájuk. Így jó lesz? :-)
                              I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

                              Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

                              Comment


                                #60
                                buta telefon: nem kereskedni hanem kezeskedni :-)
                                I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

                                Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X