Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KENDŐS ONBU VÁNDORÚTON

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Vicám, nem akarom lelombozni az örömödet h megérkezett hozzád az onbu, de csak megkérdem h hol mikor találkozzunk jövő hétfőn. Ha nincs változás a listához képest akkor mi vagyunk a következő.
    Eladósaim___cipők:
    http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

    Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

    Comment


      Juj de jó, én pedig majd Kirikintől kapom, Bodzaborisnak adom...!
      SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
      Kérdezd az edzőt!

      Comment


        Kinga igen ti jottok!!! Pl Nagyvarad ter vagy Kelet?
        Vicus és E. + Z klubunk
        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

        Comment


          Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kinga igen ti jottok!!! Pl Nagyvarad ter vagy Kelet?
          Irok privit.
          Eladósaim___cipők:
          http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

          Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

          Comment


            En meaculpazoom, valszeg elsore nem sikdrukt rendesen megkotni...a 11,5 kikos gydrekkel egesz jo volt es az kulon orom hogy nem derekra terhel es nem a hasamon kellett megkotni, ha jon a teso tuti szeretnek egy onbut...
            Vicus és E. + Z klubunk
            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

            Comment


              Megkaptuk az onbut Vicától! (ezer köszi érte )

              Nagyon cuki design! Most fürkészem a kötési leirást hozzá, mert ma abban megyünk ki. Juppi!
              Eladósaim___cipők:
              http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

              Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

              Comment


                a zöld körbeért,ugye? Dalmair,te vagy az utolsó,ha jól tudom... a vételi szándékot jelzők közül ki kéri? Andyca az első, ha kéri,az övé,ha nem,megyünk tovább
                1 boszorka van, 3 fia van

                Comment


                  kirikin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Megkaptuk az onbut Vicától! (ezer köszi érte )

                  Nagyon cuki design! Most fürkészem a kötési leirást hozzá, mert ma abban megyünk ki. Juppi!
                  Nem jöttök abban tekerni csütörtökön...? Lehet, hogy lesz profi fotós, mert G.ildás fotózás lesz, épp most írtam neki (külsős fotós), hogy esélyes, h lenne ott pár lelkes alany óra után...
                  Ill. tuti, hogy lesz ott prfof fos, csak azt nem tudom még, mit szól az ötletemhez, hogy óra után csináljon bolondos képeket anyákról és babákról.
                  SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                  Kérdezd az edzőt!

                  Comment


                    A ZÖLD ONBUT ANDYCA KÉRI,ÚGYHOGY NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÉRNÉM NEKI POSTÁZNI,JÓ?
                    1 boszorka van, 3 fia van

                    Comment


                      Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem jöttök abban tekerni csütörtökön...? Lehet, hogy lesz profi fotós, mert G.ildás fotózás lesz, épp most írtam neki (külsős fotós), hogy esélyes, h lenne ott pár lelkes alany óra után...
                      Ill. tuti, hogy lesz ott prfof fos, csak azt nem tudom még, mit szól az ötletemhez, hogy óra után csináljon bolondos képeket anyákról és babákról.
                      Most olvasom csak amit írtál. Még láttam is a fotózást -nehéz lett volna nem - a folyosón na de ugye kigyúrt, solibarna, olajozott, rózsaszín fürcis leányzó pózolt és vhogy nem is kaptam kedvet meg nem is gondoltam h itt babás fotózás is készülne. Persze el tudom képzelni h a gilda fel akarja rakni az oldalára h ott még ilyen is van!!
                      Nu mindegy, lesz azért onbus fotónk és itt meg is fogom osztani. Persze ez csak házi gyártmány
                      Eladósaim___cipők:
                      http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80876

                      Ha tele a postaládám: itteni nickem kuki gmail pont com

                      Comment


                        kirikin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Most olvasom csak amit írtál. Még láttam is a fotózást -nehéz lett volna nem - a folyosón na de ugye kigyúrt, solibarna, olajozott, rózsaszín fürcis leányzó pózolt és vhogy nem is kaptam kedvet meg nem is gondoltam h itt babás fotózás is készülne. Persze el tudom képzelni h a gilda fel akarja rakni az oldalára h ott még ilyen is van!!
                        Nu mindegy, lesz azért onbus fotónk és itt meg is fogom osztani. Persze ez csak házi gyártmány
                        Ja, semmi baj, láttam, hogy mennetek kell. Áron a fotózás 3. percében elaludt, meg vele egyszerre Ákos is Zitán, úgy vetettem bele magam a város forgatagába Gildás egyen pólóban, frizkó-smink, este fél9-re értünk haza...
                        Bocs az offért.
                        SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                        Kérdezd az edzőt!

                        Comment


                          Be lehet még állni az vmelyik onbu kipróbálására vagy már beteltek a helyek?
                          Nincs 500 hsz-om, de tudok kezest találni.
                          Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
                          Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
                          [COLOR="DarkRed"]

                          Comment


                            szia!a zöldet már eladtam,befejezte pályafutását mint Vándor,viszont a kék Bodzaborishoz megy,mint tanácsadó,ő hosszabb próbálgatásra kérte...vele egyeztess légyszi,hogy mikor végez vele,utána természetesen mehet hozzád!
                            1 boszorka van, 3 fia van

                            Comment


                              Meráért én is kezeskedem :d majd elkapom a játszón :P
                              Encsi viszont nekem van egy bazihosszú Nandum abból lehet avanzsáltatnék egy ilyet mint a baglyos csak akkor kerítek valami cuki mintás anyagot hozzá...hmmm?lehet?
                              Vicus és E. + Z klubunk
                              privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                              totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                              Comment


                                De aranyos vagy, köszi! (Dehát honnan lehetsz biztos benne, hogy nem vagyok egy gengszter... )
                                Dóri (mera) Boglárka (2011. 07. 06.) és Júlia (2013. 09. 24.) és Benedek (2015. 07. 19.) anyukája
                                Hordozási tanácsadó (ClauWi) L-es nyári kismamaruhák Értékeléseim
                                [COLOR="DarkRed"]

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X