Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Sziasztok!

    nekem is amazonas kendőm van és ha minden igaz tropical, (ajándékba kaptuk),
    Pogi és miért nem jó szerintük?
    Anzsi
    5 éves nagyfiú és 3 éves kisfiú mamija

    Comment


      #32
      En egyaltalan NEM szeretem az Amazonast, de nem reg olvastam egy nemet hordozo tanacsados csajtol, aki mar evek ota hordoz es tanacsokat ad, hogy szerinte azert jol lehet kötni az Amazonasokkal. (de csak azokkal a modellekkel amiket fent is irtam, lollipop stb.)
      Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

      Comment


        #33
        Nekem Lollipop-om van, és kitűnően lehet vele kötni. Vékony az anyaga, Marcival egész nyáron a kánikulában ebben lógtunk. Egy bajom van vele, háti hordozáshoz túl hosszú.
        Ár-érték arányban kitűnő kendő, ha csukott szemmel tapogatod, azt hinnéd Didy Lisa.
        Utoljára szerkesztette gyorgya; 2009.02.05., 23:11.
        Ági

        Marci (2008. január 11.) és Berci (2009.09.24.) anyukája

        Comment


          #34
          én tegnap tapiztam Lollipopot, az tuti, hogy vékony, puha
          de az 5,10-es méretet én is kicsit hosszúnak találtam.. szép a színe..
          (azért csukott szemmel is más a fogása a csíkos didyknek )
          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

          Comment


            #35
            szerintem is nagyon hosszú, nekem is ilyen van. A színe viszont gyönyörű a Lollipopnak
            Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
            https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

            Comment


              #36
              Sziasztok!

              Épp én is nézegettem és Amazonasból van 4,50-es is.Vagy az is túl hosszú?
              Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

              Comment


                #37
                Dettus,
                attól függ, hogyan szeretnéd kötni magadra!!
                mondjuk elöl zsbes kesreszthez, elég lesz,
                de batyuhoz, nem tibeti módon befejezve, sok..
                3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                Comment


                  #38
                  Zsu,köszi!Akkor szerinted tibetivel vagy lexivel már nem lenne hosszú esetleg a megerősített batyuval?
                  Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                  Comment


                    #39
                    én csak tibetit szoktam kötni, ahhoz tuti kell a 4,50 (én olyan 40-es kiamamaméret vagyok)
                    a megerősített batyuhoz is kell a hossz,
                    lexihez elég rövidebb is, bár azt inkább meitaijal láttam eddig kivitelezve..
                    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                    Comment


                      #40
                      Köszi Zsu,egyre jobban hajlok egy Lollipop felé!!
                      Valaki rendelt már arról az olcsóbb oldalról?
                      Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                      Comment


                        #41
                        Dettus, én teljesen zöldként 510-es Lagunát vettem, és le kellett vágnom belőle 50 cm-t.
                        Egyébként én nagyon szerettem, elöl zsebes keresztezetthez remek volt, én batyuhoz kevésbé találtam jónak.
                        Gabi

                        Comment


                          #42
                          Akkor ezek a kendők végülis megbízhatóak (mármint,nincs bennük mérgező anyag) vagy ki tudja?
                          Mosással és használattal ezek is tovább puhulnak és mosás után még összemennek kicsit?
                          Nem tudom mit csináljak:egy Dydi indió lenne a szívem csücske vagy esetleg egy Girasol,de ez annyival olcsóbb és a Lollipop tetszik is??!!
                          Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                          Comment


                            #43
                            Nem tudok objektív lenni, mert nekem egy elvileg tök rossz Mangóm van, és mégis teljesen jól elvagyunk vele (3 évest horok vele háton) Persze van ettől job kendő, de azt is mérlegeld, mennyit fogod használni (én mondjuk minden nap )
                            Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                            Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                            Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                            írj a gmailemre az is cyanus

                            Comment


                              #44
                              Viszont így túl soxor nem tudom mosni , lehet, hogy pont azt nem bírná jól
                              Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                              Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                              Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                              írj a gmailemre az is cyanus

                              Comment


                                #45
                                Nem is kell sokszor mosni a kendő, évente 2-3 alkalommal bőven elég
                                Varda

                                Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                                Az igazságnak sok arca van

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X