Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kendőátalakítás: rövidítés, rojtozás, festés, stb.

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Vágás előtt vasald ki, majd valami eltüntethetővel - pl szappannal - és vonalzóval jelöld meg a vágás vonalát.
    Krisztina
    4, 6, 8 és egy csecsemő
    Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

    Comment


      Köszi, lányok!
      Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

      Comment


        sziasztok,
        segítenétek?
        ha egy olyan nandut festenék ami ez a világosbarna-fehér csíkos,tán a natural a fedőneve,és nem túl sötét barnát szeretnék elérni a festéssel,azt hogyan lehetne megvalósítani?mármint,hogy befestem barnával,de lehet szabályozni valahogy a sötétségét,hogy ne nagyon sötétbarna legyen?
        még sose festettem kendőt
        köszi!

        ja,és még egy.ha MT lesz belőle,de a panel másik kendő,nem festett,csak a szárak lesznek a festettből,akkor ha már kész MT-ként kimosom,akkor összefoghatja a panelt?
        köszi
        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

        Comment


          Milyen festékkel festenéd? Procionból olyan árnyalat kell, amilyenre a kendőt szeretnéd, ott nem lehet a festék mennyiségével variálni. Simplicollal viszont kevesebb festékkel halványabb színt érsz el.
          Elvileg nem engedi a színét egyik sem, de Simplicolból csak a batikolóst szabad használni.
          Giligali, aki V és K anyája
          Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

          Comment


            köszi,simplicolt,mert az nem netről kellene rendelni...
            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

            Comment


              szívesen!
              akkor csak arra figyelj, hogy a lötyis változat legyen.
              Giligali, aki V és K anyája
              Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

              Comment


                A többi ereszt, sima használat közben is. Az izzadástól, testmelegtől képes, és megfogja a ruhádat, a gyerek ruháját, még csak ki se kell mosni ahhoz, hogy eressze a színét. Nem értem, minek gyártanak ilyen festéket egyáltalán, ami nem tartós. Szóval Simplicolból csak az Echtfarbét. Mondjuk az nagyon jó.
                Krisztina
                4, 6, 8 és egy csecsemő
                Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                Comment


                  azt meg fogom ismerni a müllerben?a másik amit nem kéne vegyek,az milyen?köszi!
                  "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                  Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                  Comment


                    ja,köszi,közben gondolom Krisztina választ adott ráakkor igy keresem majd,hogy echtfarbe...
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      A magasabbik doboz, világoskék. Lötty és só van benne.
                      A zöld dobozos engedi a színét. Abban csak por van. Meg a "mosógépesben" is csak por van. Azt hiszem, az fekete dobozos.
                      Giligali, aki V és K anyája
                      Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

                      Comment


                        köszönöm!!!
                        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                        Comment


                          Sziasztok, van egy Natibaby Elves bézs karikásom selyemmel és rámival. Mivel most sok bézses kendőm lett, gondolkodom egy esetleges festésen. Milyen ötletetek lenne?

                          Comment


                            Acidos.

                            A bézshez sok minden megy. Pl csokibarna, lila, zöld, piros, kék...
                            Krisztina
                            4, 6, 8 és egy csecsemő
                            Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                            Comment


                              De hogy kell elképzelnem? A tündérminta marad bézs majd? A selymességből fakadó fény megmarad majd? Mennyire bonyolult, jobb ha profira bízom? Le kell szedni a karikát, igaz?

                              Comment


                                Sziasztok! Muellerben lehet még kapni echtfarbét?
                                Ha karikást festek egyszínűre, azt jobb nem mosógépben tenni, ugye? Mármint ha nem akarom, hogy foltos maradjon vagy egyenetlen a karikánál. Ha sárgát festek, milyen legyen...? Pirosra gondoltam. Vacillálok, hogy átmenetes legyen-e... Akkor ki kell szedni belőle a karikát? :O
                                De hogy teszem vissza?
                                Orsi vagyok, Doni (2013 május) és Dorottya (2016 nov) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X