Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ergo és Beco Baby - mi a különbség?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Megtaláltam a kapucnit, érdekes egy darab. Viszont az a Bondolino fura-mura. Jól hurkásodik a pasi oldala a kötés alatt. Vagy az az oldalúszógumija?A vigyora elég erőltetett..
    Lottika 2007.09.17.
    Lázár 2010.jan.25. anyukája
    ERGO-val , Bohém-mamával hordozok,

    Comment


      #47
      A Bondolinot pici babáknak ajánlják, nagyobbaknak már nem jó
      Rebaba blog

      email: hellorebaba@gmail.com

      Comment


        #48
        Komolyan, Orsi?
        Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
        "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

        Comment


          #49
          http://www.tragezauber.de/Tragehilfe...ngen::853.html

          Németül itt olvasható az értékelése a régi és az új modellnek is (több vevői vélemény), szóval nem akarok hülyeségeket beszélni, de én így emlékszem...
          Rebaba blog

          email: hellorebaba@gmail.com

          Comment


            #50
            kerdes

            Sziasztok,

            Még csak két hónapos a picurkám és egy babazsákban hordozom. Terveztem hogy veszek egy MT-t vagy hasonlót olyan három hónapos korától.
            Most viszont az történt, hogy egy amerikai barátom hozott nekem egy Beco nevű hordozót.(Írtam neki hogy veszek majd egyet a zsák után és gondolta meglep eggyel) Náluk állítólag nagyon szeretik, de akkor miért nincs itthon?(lehet csak én nem találtam)
            Kicsit félek ezektől az amcsi cuccoktól, némelyik akkora hülyeség.Múltkor pl. törlőkendő melegítővel leptek meg.néztem egyet.
            Ez a hordozó nagyon szép, jófajta darabnak látszik, csak még nem hallottam róla.De azért próba szerencse, gondoltam kipróbálom, aztán ha nem válik be akkor marad az eredeti verzió.
            Lenne pár kérdésem mert láttam van aki ismeri ezt a fajtát.
            Mennyire jó ez a hordozó?Kényelmes a babának/mamának? Bátran elindulhatok vele a városba? Mire kell figyelnem?
            Szerintetek 3 hós babának is jó? Van benne egy zseb amibe a picit kell rakni. Az van ráírva h újszülött kortól, de én ezt egy kicsit túlzásnak érzem, vagy mégis lehet?
            Azt írja h hátra is lehet tenni. Szintén a kezdetektől. Ez is igaz?

            Köszönöm, Brigi
            "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
            Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

            Comment


              #51
              szia Brigi! Köszönd meg szépen az ismerősöknek, Beco-ért sokan ölnének Ez egy nagyon népszerű csatos hordozó, tehát SSC (soft structured carrier), mint az Ergo vagy a Manduca. Elég drága, USA-ban asszem 130 USD, de Euroban sem sokkal kevesebb. Állítólag nagyon jó. (és amiket én láttam, nagyon szép!) Egy apróságot olvastam róla, hogy kicsit keskenyebb az a rész (keskenyebb, mint egy Mei Tai-nál mondjuk), ahol a baba "ül", vagyis nagyobb babáknál nem teljesen támasztja alá térdhajlattól térdhajlatig.
              Kíváncsi vagyok, mit szólsz hozzá, ugyanis elvileg nagyon jól kéne működnie!
              Hordozási életkor: ugyanaz vonatkozik rá, mint a többi SSC-re és a MT-okra: vagyis akkor az igazi, ha a baba már kényelmesen ki tudja rakni a lábikóit, vagyis van már akkora a terpesz. Hátra tevésre is ez vonatkozik. Szívesen látnék képeket, ha tudsz feltölteni!
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                #52
                Segítene valaki németből profi érdemben értelmezni Orsi belinkelt cikkét???? A BONDOLINO-sat. Apának nagyon tetszik. Mit jelent az, hogy "kis baba"? Hány éves, milyen súlyú?
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  #53
                  Brigi!
                  Ha van benne egy zseb, akkor a legujabb Beco Butterfly-t kaptad. A zseb ad egy kis extra biztonsagot a babanak. Ujszulott kortol azert nem hasznalnam, de ahogy Orsi mondja, ha mar ki tudja rakni a labat, nyugodtan hasznalhatod. Mivel eleg keskeny, ezt hamar meg tudod csinalni. Biztosan szeretni fogjatok
                  Milyen anyag?
                  Edit, Alex 2003/05 es Kyra 2006/08 anyukaja
                  Hordozasi kapuzarasi panikban........

                  Comment


                    #54
                    Hahó! Bondolino-t senki sem ismeri?
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      #55
                      Brigi, nekem is kell ilyen ismerős.Hol szerezhető be??
                      Lottika 2007.09.17.
                      Lázár 2010.jan.25. anyukája
                      ERGO-val , Bohém-mamával hordozok,

                      Comment


                        #56
                        Köszönöm a válaszokat. Igen van benne egy zseb, és rajta van a dobozán is h butterfly. Végül úgy döntöttünk h pihentetjük még kicsit a szekrényben amíg Árven belenő. Elég kényelmesnek néz ki -hosszútávon még nem mentünk vele- és szép mintája is van, valami olive vagy miMajd megpróbálok képeket készíteni róla holnap.
                        Van egy szivecskés, valentinos másik hordozónk is. Olyan mint a Mei-Tai, csak Kozy a márkája. Az Ebayen vettem7000 ft-ért Azt hittem Mei-Tai, a formája miatt, utánna láttam h tök más cég.De még abban is úgy elveszik a babó. Mondjuk ennek nincsennek csatjai, meg kell kötni, de nem olyan vészes. Mindkettőt kipróbálom aztán eldöntjük majd h melyik lesz a befutó
                        Sokfelé jártam már és onnan a sok ismerős. Odakint nem olyan drágák ezek a hordozók, megnéztem pl. Amerikában ez a Beco fajta 100dollár, 16 ezer forint, de ugyanez Németországban 140 euro, vagyis több mint 30 ezer forint!!! Itthon nem találtam forgalmazót, de már dereng miért.
                        Kaptam egy mothercares kengurut is Angliából, kevésbé felvilágosultaktól. Annak a sorsa vszeg örök szekrény.
                        "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                        Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                        Comment


                          #57
                          Brigi. ha Kozy van ráhímezve és Valentinos szívecskés, akkor az egy igazi Mei Tai, mégpedig a legismertebbek, legjobbak egyike. A klubnak is ilyen lesz a másik Kozyja, amit adományként kaptunk. Nem olyan vészes????? Ez a poén a Mei Taiban, hogy meg kell kötni, így mindenféle testalkatra és bármekkora babára (kb 3 hónapos kortól) jó.
                          A Beco és Kozy is a maga nemében a legjobb hordozók egyike, a Kozy egy Mei Tai, a Beco egy SSC (soft structured carrier.) Ez a valentinos Kozy:
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            #58
                            árkülönbség: Európában azért drágább, mert nem mindegy, milyen pluszköltségek terhelik (árfolyamváltozás, szállítás biztosítással, vám, postaköltség)
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #59
                              Brigi,
                              várjuk a képeket!
                              Móni, Jázmin és Kincső anyája

                              Comment


                                #60
                                Lányok, van egy liliputi hátihordozóm, ami eléggé hasonlít az Ergora. Tegnap 2 óra után már nem volt olyan hű, de kényelmes. Nem tudom, h ezt igazából derékra vagy csípőre kell tenni, hogy jó legyen?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X