Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

HHM2-Hüftschlinge

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    HHM2-Hüftschlinge

    Ismét csípőkötés a héten. Nekem ez a kedvencem, az előző HHM során tanultam meg és azóta is használom.

    Íme a videó:

    Didymos képes útmutató


    Még egy videó

    Múltkori HHM topik

    Jó gyakorlást!
    Utoljára szerkesztette rekubeku; 2008.11.17., 09:53.

    #2
    Én max 5ször kötöttem csípőre, de nem szeretem, a súlyelosztás végett. Épp csak arra jó, ha valami nagyon gyors kötést kell rövid időre produkálnom.

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    Comment


      #3
      Én is csípőhordozós párti vagyok
      Juli
      Ákos 4 éves

      Comment


        #4
        Nekem ez a kedvencem, de még nem próbáltam.De a héten is csípőn hordozunk, akkor most már ki fogom.
        http://www.youtube.com/watch?v=QnXkN3Hqkq0
        Livi

        Comment


          #5
          ez nagyon jó! sikerült elsöre végre egy kötés ami megy -és amugy is stabil csípökötést kerestem bkv-záshoz (bár nem sürün megyünk de már elöl nem bírom háton nem merem a többi ember miatt)

          azon a videon amin inka kendövel kötnek miért jó a a lexi-twist-szerüség a csomó elött? stabilabb lesz? (kiprobálnám de mindkét kicsi alszik így a sima csomózást próbáltam csak ki egyelöre)
          Viki
          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

          Comment


            #6
            Én is ezt a kötést használom, ha valamiért elöl szeretném tudni a gyereket. Amikor régebben próbáltam egy-két csípőkötést, nekem sem tetszett, instabilnak találtam. De most már, ha elölre próbálom kötni Rozit, az hagyján, hogy nekem nehéz, mert rövid ideig azért még bírható lenne, de nem látok ki a feje fölött Úgyhogy szavazgatok sorban a csípőkötésekre...
            Emma
            R (2007.10.), K (2010.12.), V (2014.02.), A (2016.04.)
            gemmamamami@gmail.com

            Comment


              #7
              Nekem ez a videón zöld kendös (hosszában félbehajtja), azt hiszem holland lány kötése nagyon bevált! Valahogy sokkal kénylemesebb, mint a duplakeresztezett.
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                #8
                merjem a picimet csípőre kötni?
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                Comment


                  #9
                  rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  merjem a picimet csípőre kötni?
                  Úgy tudom, hogy 4 hós kor alatt nem javasolt, szerintem várj még egy kicsit.
                  Hena
                  Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                  ClauWi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    #10
                    (azasztalonujjaldobolósszmájli) okés, akkor várok.
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                    Comment


                      #11
                      Kipróbáltuk, tetszik! Még gyakorolunk , hogy tökéletes legyen..
                      Ági
                      Bercel (2008.02.)&Miron (2011.01.)

                      Comment


                        #12
                        Én nem tudom feszesre meghúzni....mit csinálok rosszul???
                        De most félbe fogom hajtani és elöl húzom meg, ahogy a dán/holland csaj. Tényleg jól csinálja, csak kár, hgoy nem egy élő gyerekkel.
                        Mivel Dani nem ül olyan kedélyesen és nyugisan...ezért lesz sztem laza, mert elfordul a fejável, vele a teste is csavarodik, izé Nem tökéletes, de gyakorlom. Majd teszek fotót, ha szépen sikerül. Különebn meg nagoyn praktikus, emiatt is jó lenne megtanulni!

                        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                        Comment


                          #13
                          Na, megint én irok, úgy látszik jól elvagyok itt magammal

                          Szóval tegnap sikerült este jól megkötni a hüftschlingét. Igaz, az első hurok vagymi kicsit lejjebb csúszott, ezért zavarta kicsit Danit, közel került a karjához. De szerintem nem vészes. Jól elvolt benne, de ő még sose aludt el csipőn. MOst sem.

                          itt egy kép: (az új szerzeményeim SAJNOS kicsit eltakarják a kötést, de jó lett )
                          Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 14:24.

                          Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                          Comment


                            #14
                            Kriszti: így én is jártam: mocorgott és nem tudtam rendesen megkötni (már értem nagyobb gyereknek miért ajánlanak sokan mt-t ) de ha nyugiban van akkor sikerül(t) rendesen szorosra megkötnöm.
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              #15
                              na itt vagyok én is : kipróbáltam az első link alapján. tetszett, de a kölcsön kendő rövidnek bizonyult a végén a hátulkötözéshez. de a lényeg megvolt. kényelmes a vállnál és nem olyan himbálódzós mint a keresztes csípő. ja csak az a gondom, h a nőci vígan variál ott a végén a szárakkal, azért ezt egy élő gyerekkel nem nagyon lehet.
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X