Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Te próbáltad háton is?
    A honlap szerint működik. Persze előbb meg kellene tanulnom a háti kötést...
    Eszter, Dorka (2006. november) és Janka (2008. október) mamája

    Comment


      Paprika ,bocs, eltévedtem, azt hittem, hogy a babó nyaka fázott
      Szilva


      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
      Hurcibaba Klub (8)

      Comment


        Van egy olyan hordozós sál, ami szerintem pont el takarja azt a részedet. Most nem találok képet, de a leírás alapján könnyen elkészíthető. Egy téglalap alakú polár darabra kell egy lyukat kialakítani a fejednek. Ezt előre kell felhúzni, aztán a babát.
        Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

        Comment


          Sziasztok,

          Olyan kérdésem lenne hogy ilyen hidegben a hordozós takaró alá mit adtok a gyerek lábára? 3 hós a pici fiam és ha boltba mentünk csak egy plusz gatyót illetve jó vastag zoknit és kis tutyit húztam a lábára a takaró alá de mivel az ugye jobban kilóg mindig jéghideg volt a tappancsa mire hazaértünk.( ráadásul még kengurum van-jöhetnek a kövek de el kell döntenem melyik SSC lenne a jó gyorsan.Most homályosultam fel hogy kenguruk gagyik)
          Szóval ilyen picinek még cipő sem nagyon van.Vagy tévedek?Mi a jó megoldás?Overált direkt nem adnék rá mert azt nem tudom simán lehámozni a boltban...
          Gergő 2008.09.21és a vegyespáros:Ádám és Eszter 2012.03.26

          Comment


            húú, ezzel a mellénnyel én is nagyon szemeztem. (lett egy susesem)
            mennyire meleg? milyen anyagból van? jó minőség? mennyi zseb van rajta? csuklya? elcipzározható?
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              widor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,

              Olyan kérdésem lenne hogy ilyen hidegben a hordozós takaró alá mit adtok a gyerek lábára? 3 hós a pici fiam és ha boltba mentünk csak egy plusz gatyót illetve jó vastag zoknit és kis tutyit húztam a lábára a takaró alá de mivel az ugye jobban kilóg mindig jéghideg volt a tappancsa mire hazaértünk.( ráadásul még kengurum van-jöhetnek a kövek de el kell döntenem melyik SSC lenne a jó gyorsan.Most homályosultam fel hogy kenguruk gagyik)
              Szóval ilyen picinek még cipő sem nagyon van.Vagy tévedek?Mi a jó megoldás?Overált direkt nem adnék rá mert azt nem tudom simán lehámozni a boltban...
              http://www.mamami.hu/forum/showthrea...i+k%E9rd%E9sek
              Dius vagyok
              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

              Comment


                rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                húú, ezzel a mellénnyel én is nagyon szemeztem. (lett egy susesem)
                mennyire meleg? milyen anyagból van? jó minőség? mennyi zseb van rajta? csuklya? elcipzározható?
                Nagyon jó meleg, meglepően puha polár anyag. Egy kicsi zsebe van, és egyik oldalt szétcipzározható, hogy fel lehessen venni könnyen. Nagyon szeretem!
                Eszter, Dorka (2006. november) és Janka (2008. október) mamája

                Comment


                  úúúúgy szeretném megkuksolni.. felpróbálni..? klubba jössz vagy minitalálka?
                  erre még mit vesztek fel?
                  Dius vagyok
                  Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                  Comment


                    Widor: irha tutyit adj rá! de a cover alatt nem fázhat! Danim lába mindig meleg, pedig csak az ottthoni melegitőgatya plusz egy babylegs van rajta, meg a tutyi.

                    és tényleg érdemes váltanod a kengururól! A manduca ilyen picikhez is ideális. Az ergot nem annyira ismerem...

                    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                    Comment


                      widor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok,

                      Olyan kérdésem lenne hogy ilyen hidegben a hordozós takaró alá mit adtok a gyerek lábára? 3 hós a pici fiam és ha boltba mentünk csak egy plusz gatyót illetve jó vastag zoknit és kis tutyit húztam a lábára a takaró alá de mivel az ugye jobban kilóg mindig jéghideg volt a tappancsa mire hazaértünk.( ráadásul még kengurum van-jöhetnek a kövek de el kell döntenem melyik SSC lenne a jó gyorsan.Most homályosultam fel hogy kenguruk gagyik)
                      Szóval ilyen picinek még cipő sem nagyon van.Vagy tévedek?Mi a jó megoldás?Overált direkt nem adnék rá mert azt nem tudom simán lehámozni a boltban...
                      a babylegsek pont erre vannak, de otthon is lehet ilyet készíteni: kötni vagy nem használt harisnyából vágni, bár az utóbbi kevésbé vastag. De ha pl veszel egy nagyobb méretű harisnyát, azt szétvágod akkor félbehajtva lesz jó a kicsire és úgy mindjárt vastagabb (mi kaptunk egy halom harisnyát jóval nagyobbakat is mint kellett ezért ősszel ilyenben hordoztam Julinkát mikor hideg lett) Vagy kínaiaknál van a lábszármelegítő, mi 800-ért vettünk, az is jó, mivel ha jól tudom bébilegzet még mindig csak külföldről lehet rendelni (pl mamajától, tőlük most lesz közös rendelés, náluk kb 2800-2900 egy pár legs)
                      Ha ráhúzod a lábfejére azt is melegíti, plusz fent tartja a cipőt/tutyit -szerintem jó dolog.
                      (SSC kapcsán meg a Becot említették hogy van nagyon kicsi bébihez szűkítője, de erről is van topik vmerre...)
                      Viki
                      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                      Comment


                        Hajnalka, köszi az ötletet, valamit kifundálok, majd megírom, hogy mit sikerült összehoznom

                        Eszter, nem még nem próbáltam háton, pedig eszembe jutott, most, hogy itt is nagyon hidegek vannak a hordozóskabi alá (nekem az vékonynak tünik, de kiderült, hogy nem az). De mindjárt kipróbálom, hogy müködik-e. Mondjuk azért kíváncsi vagyok, hogy a sapi nem csúszik- e félre..............

                        Dius, szuper anyagból van!!! És nekem elég melegnek is tünik. Az anyaga, mármint a vastagsága majdhogynem megegyezik a Jack Wolfskin fleece felsöm anyagával, söt még színben is majdnem ugyanaz a fekete és minöségben is nagyon ott van. Teszek képet! Ja nov. 1-én készült!
                        Utoljára szerkesztette paprika; 2014.06.25., 00:38.
                        Hena
                        Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                        ClauWi hordozási tanácsadó

                        Comment


                          Jack Wolfskin fleece nohát ezt se ismerem
                          de télen kabi nem kell fölé?
                          Dius vagyok
                          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                          Comment


                            celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a babylegsek pont erre vannak, de otthon is lehet ilyet készíteni: kötni vagy nem használt harisnyából vágni, bár az utóbbi kevésbé vastag. De ha pl veszel egy nagyobb méretű harisnyát, azt szétvágod akkor félbehajtva lesz jó a kicsire és úgy mindjárt vastagabb (mi kaptunk egy halom harisnyát jóval nagyobbakat is mint kellett ezért ősszel ilyenben hordoztam Julinkát mikor hideg lett) Vagy kínaiaknál van a lábszármelegítő, mi 800-ért vettünk, az is jó, mivel ha jól tudom bébilegzet még mindig csak külföldről lehet rendelni (pl mamajától, tőlük most lesz közös rendelés, náluk kb 2800-2900 egy pár legs)
                            Ha ráhúzod a lábfejére azt is melegíti, plusz fent tartja a cipőt/tutyit -szerintem jó dolog.
                            (SSC kapcsán meg a Becot említették hogy van nagyon kicsi bébihez szűkítője, de erről is van topik vmerre...)

                            Köszönöm mindenkinek.A babylegs-el épp az a bajom hogy a lábszára okés,az nem, fázik azon van plusz egy melegitő gatyó de a lábfeje jéghideg még miután hazaértünk utána órákkal is.Persze a kenguruból jobban le is lóg mint egy jó SSc-nél ahol a tested mellett van a lába igy az is melegszik.Igy meg az én combomnál lóg elől ami ugye már nem túl meleg.Igen,talán a Manduca lesz a befutó.-vagy Beco?Jajj,nekem
                            Gergő 2008.09.21és a vegyespáros:Ádám és Eszter 2012.03.26

                            Comment


                              gyorsan dönts mer a lógó lábak nagoyn nemjók egy 3 hósnak!!!
                              és tibeti irhatutyi!!! jó meleg!!! barikaszőr van belül.

                              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                              Comment


                                KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ez a szmájli haláli
                                Viki
                                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X