Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozási tanácsadók ide!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy örülök, hogy végre sikerelmenyekrol szamolsz be Ezen az oldalak valtogatasan én is agyaltam a duplonal logikus szerintem viszont én szeretem a jobb szarat hosszabban hagyni mert azzal jobban kézre esik nekem sem kenyelmesebb a duplo off irigyellek a hordozas miatt nekem két hete alig jár belőle mert betegeskedunk
    Házimunkánál nem igényli már, hogy felvedd? Megértelek nagyon én anno a fiammal is úgy voltam, hogy bensőségesebbnek éreztem a hordozását, mint a szoptatást (a vége felé), és előbbi jobban is hiányzott, amikor 2 éves korában vége lett... mielőbbi gyógyulás nektek
    Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

    Comment


      Jaj dehogynem, de ő szerencsére pillekonnyu, így amit meg kell csinálni, felkezzel megcsinalom kezemben a gyerekkel ha valamihez két kéz kell feldobom a hatamra, de most olyan matrica hogy cicin van kb 20 órában így 5 percnél nem marad tovább a hátamon, igy apa csinál mindent szegenyem... remélem hamarosan túl leszünk ezen, mert ez a 3. Hét, hogy betegség van...
      Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
      van soproni klub!

      Comment


        Tudnátok olyan videót linkelni, amiből a legjobban meg lehet tanulni duplónál a mellkaspánt ill. második réteg feszesre húzását? Úgy értem, millió videót láttam már, próbálkozom magam is kísérletezni, de nagy segítség lenne, ha kapnék egy igazán használható mintát. mellméretről nálam nem beszélhetünk, ez gondolom könnyítene a dolgon. Úgy csinálom, ahogy Zsuzsi leírta: úgy kezdem, mint a batyut, aztán az egyik szár a hónom alá, újra meghúzom, aztán átviszem a másik oldalra, hátravezetés előtt megint meghúzom sávonként, de aztán elengedem a köteg alsó sávjait és csak a felső szegés tartom feszesen, míg hátravezetem és terítem és itt máris lazul az egész alsó rész. Nehéz visszacsinálni, nehéz ténylegesen néhány centis sávonként feszesre húzni.
        Utoljára szerkesztette SwankyDoodle; 2017.02.02., 23:16.
        Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

        Comment


          Ez esetleg? : https://www.youtube.com/watch?v=Vm3g...mx2JPX-X4KH_8J (nem néztem meg, csak szembe jött)
          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

          Comment


            Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez esetleg? : https://www.youtube.com/watch?v=Vm3g...mx2JPX-X4KH_8J (nem néztem meg, csak szembe jött)
            Köszönöm!
            Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

            Comment


              Jó ez Melus a felesleg elorehozasahoz mutat jó mozdulatokat De ahogy a határa veszi nemsemmi! Szerintem azt nem kéne utána csinálni szo mi szó gumikezu a csaj! Ági sikerült javitanod az alsósza'r feszessegen?
              Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
              van soproni klub!

              Comment


                csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jó ez Melus a felesleg elorehozasahoz mutat jó mozdulatokat De ahogy a határa veszi nemsemmi! Szerintem azt nem kéne utána csinálni szo mi szó gumikezu a csaj! Ági sikerült javitanod az alsósza'r feszessegen?
                Igen, zseniális a videó Sikerült ez alapján feszesre húzni
                Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                Comment


                  Eljen! Örülök neki
                  Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                  van soproni klub!

                  Comment


                    Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez esetleg? : https://www.youtube.com/watch?v=Vm3g...mx2JPX-X4KH_8J (nem néztem meg, csak szembe jött)
                    Vissza-visszaterek birom ezt a videot, gyonyoru a vegeredmeny
                    Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                    van soproni klub!

                    Comment


                      csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Vissza-visszaterek birom ezt a videot, gyonyoru a vegeredmeny
                      Nekem is bevált na nem tökéletes, de vállalható és kényelmes.
                      Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X