Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    elassona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Concord neo <3
    nincs olyan hely ahova nem fér be.Félkézel nyitható,irányítható.Könnyű!!! pakolni nem lehet :-/ dönthető,és előre hátra állítható a sport része.Én fiókám ma 4hós 7kg a héten jön a jóidő kezdjük a sport részt hasznalni ;-) gyönyörűeket lehet kapni használtan is.
    Igen volt neom összessében szerettem de gyakorlatilag nincs kosara és a kagylós sportrész egyben dől ha alszik égnek a lába, enyém nem szerette, ha használt akkor sok belőle a fékhibás a bolygó kerék állítja néha magát és a 2012 előttieknek gyorsan és csúnyán kopik a habosított műanyag kereke, az új már tuti de enyhén szólva is drága az idei széria

    Comment


      #77
      borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      kérek szépen képet
      Oké keresek este

      Comment


        #78
        Elassona bocsi de én nagyon kekec vagyok de ettől a neo azért jó kis kocsi csak ár érték arányban nem az pláne az új bolti 2012-előttiek ha jót fogsz ki használtan akkor nem rossz vétel

        Comment


          #79
          Nekünk is ilyenek a terepviszonyaink, meg még egy kis hegy is hozzátársul. Én egy Hauck Traxx Marlin 3-at vettem használtan 25ezerért. Fújható kerekek, teljesen vízszintesig dönthetős a háttámla. Ha akarsz van a Quinnynek egy mózeskosáradaptere és mózese rá, de szerintem fölösleges. Elég széles, hogy tudj benne pelenkázni is akár csak hajolnod kell hozzá!

          Hátránya, hogy csak útirányba tud nézni. És nem kicsi. Nagy autóba való. Mi nem szállítjuk sehová, teljesen kerti kocsi!



          gooppan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Föl tudna valaki világosítani, h mire jó a bolygó ill. a fix kerék? A hepehupás, gazos kertünkbe melyik lenne inkább jó?
          Sőt, tudna vki segíteni...? kinéztem 2 olcsó babakocsit a teszen:
          http://baba-mama.teszvesz.hu/babakoc...606239854.html
          http://baba-mama.teszvesz.hu/babakoc...606246628.html
          Először is kertbe kéne: altatni, pelenkázni, ellenni Regő babával fent említett terepviszonyok közepette,
          a továbbiakban meg esetleg tologatni is benne a faluban ide-oda.
          De jó lenne, ha könnyen sportossá alakítható lenne, h Nimród is belepattanhasson, és akkor megszabadulhatnánk a másik (kettő khm...) babakocsinktól.
          Ja és Regő nagyon nagy baba, szóval jó hosszú (és minél szélesebb) fekhelyet szeretnék neki.
          Ezeket ismeri valaki? Vagy tud ajánlani nekem márkát?
          Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
          Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

          Comment


            #80
            Erről jut eszembe valakinek nincs tapasztalata Quinny Yezzről? Nagyon tetszik de félek a hepehupás sétálóutcáinkat nem bírná.
            Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
            Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

            Comment


              #81
              borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kérek szépen képet
              szia
              első képen a nagyobbik fiam világoskék murája ezt azért hoztam mert alvós ő a képen már két éves és 15kg 98-as ruhamérettel mégis vígan szunyált benne és nagyon sokáig fel kellett hajtani a lábtartót mert úgy szerette hiába lógott túl rajta a lába
              a másik képeken pedig Erik fiam a mostani muránkban 6-7-hósan
              Utoljára szerkesztette Gabriell; 2014.07.29., 23:39.

              Comment


                #82
                hogy én milyen sokáig szemeztem Lili idejében az akkor frissen kijövő murával
                gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                Comment


                  #83
                  köszi a képeketez a 3 kerekű még jobban nézz ki mint az új 4 kerekű.
                  Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                  "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                  Comment


                    #84
                    borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    köszi a képeketez a 3 kerekű még jobban nézz ki mint az új 4 kerekű.
                    Jobban és irányítani navigálni is jobb viszont ugyan olyan stabil mert hátul széles. négy kerekű is volt belőle mindig de a barátnőmét egyszer toltam, és nem volt jó meg nem is tetszett
                    Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.10., 13:12.

                    Comment


                      #85
                      vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      hogy én milyen sokáig szemeztem Lili idejében az akkor frissen kijövő murával
                      szuper szerintem, bár Erik nem nagy babakocsis de ha mégis akkor ezt kedveli a vagyonba fájó stokket utálta, Alexem pedig azt is szerette és én is csak Erik nem, és persze a mura jobban beleillett az életükbe is meg apa nagy favorítja
                      Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.10., 13:12.

                      Comment


                        #86
                        borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        köszi a képeketez a 3 kerekű még jobban nézz ki mint az új 4 kerekű.
                        mura három oldalról itt már jó nagy volt Alex két és fél körül kimentünk egy lovas tanyára állatokat etetni nekem meg már volt pocakom bőven aki bárányt etet az a nagylányom
                        Utoljára szerkesztette Gabriell; 2014.07.29., 23:39.

                        Comment


                          #87
                          nem eladó?
                          mondjuk apát még győzködöm , minek nekünk az rengeteg kendő mellé...
                          Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                          "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                          Comment


                            #88
                            borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nem eladó?
                            mondjuk apát még győzködöm , minek nekünk az rengeteg kendő mellé...
                            nem már nem vagyok babakocsimán és ez marad míg kell itthon egy de ha tudsz ebayelni szívből ajánlom Német és Angol oldalról még a behozatallal is megéri persze ha használtan is jó régebbi modell én sokat hozattam be volt vagy 5-színben itthon mura

                            Comment


                              #89
                              mennyi a posta angliábol? és kb hány fontért lehet venni ilyet?
                              Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                              "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                              Comment


                                #90
                                borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                mennyi a posta angliábol? és kb hány fontért lehet venni ilyet?
                                szia
                                hát ez futár cég és eladó válogatja de olyan 10.000ft a kocsi is változó állapot, szín és évfüggő meg persze licit is múlik rajta sok van az angolon nagyon
                                40,50 körül már simán kapsz atlantic és flamingo slice-ot alap felszereltséggel
                                Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.04.10., 18:01.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X