Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Jelentem, kipróbáltuk a járgányt élesben. Sokkal jobb a réginél a buckákon. Persze lehetne még kényelmesebb is. De nekem túlfejlett a kritikai érzékem a Zember szerint...
    Már csak hurci kell. :-) Emeibaby egész szimpi.
    ninaanna (aki valójában Éva), a Conan típusú Tomimaci (2013.12) anyája

    Comment


      ninaanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De nekem túlfejlett a kritikai érzékem a Zember szerint...
      Nahát, nekem ezt sosem fogalmazták meg ilyen szép finoman. Férjem szerint én sem vagyok piskóta ezen a téren.
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

      Comment


        Sziasztok!
        Próbálgattam itt olvasgatni, de már zsong a fejem. Alapból hordozom, a kis három hónaposomhoz keresnék kocsit, amiben aludhat, amíg a nagyobbakkal focizom, vagy teregetek, vagy sétálunk a piacra. (Ergo nem akarok békávézni, sem boltba járni vele.) A legjobbakat megfizetni nem tudjuk. Az egyben dőlő kagylós ülés nekem nem szimpi. Mit tudtok ajánlani?
        Erről tud valaki valamit?
        Anna, három az igazság (Sa 2005., Si 2007., Mik 2011) és egy a ráadás! (Do 2014)
        Végzett PERINATÁLIS SZAKTANÁCSADÓ!

        Comment


          Majdnem vízszintesig dönthető,könnyű (6kg max.)esernyőkocsi létezik?Lecserélném a miénket,ami 8kg.
          Kösziii

          Comment


            Eszter1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Majdnem vízszintesig dönthető,könnyű (6kg max.)esernyőkocsi létezik?Lecserélném a miénket,ami 8kg.
            Kösziii
            maxi cosi mila teljesen ledönthető, sztem max 6 kg és kicsire csukódik. használtan nézd, újnak drága

            Comment


              MacLaren Quest, 5,7 kg (legalábbis az, ami nekem van, 2008-ban vettem.
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                MacLaren Quest, 5,7 kg (legalábbis az, ami nekem van, 2008-ban vettem.
                nekem 2 dolog nem jön be a mclarenben: ugye mem dönthető teljesen?(jól tudom?)
                a másik, hogy összecsukva tök hosszú és nem áll meg a saját lábán.

                persze nem mindenkinek azok a szempontjai, mint nekem...

                Comment


                  Majdnem vízszintesig dönthetö (nem merev a hátfala és az ülörészes sem- emiatt pl. nagyon egyszerüen mosógépben mosható is ). Összecsukva nem áll meg. De Eszter1980 nem is mondta ezeket szempontoknak.
                  Hena
                  Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                  ClauWi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    Sziasztok! Itt is megpróbálom, hátha...

                    Ajánlanátok nekem olyan sportbabakocsit, ami:

                    - könnyű
                    - nagy kerekei vannak
                    - minél kisebbre lehet összecsukni
                    - kisebb/vékonyabb termetű (de már ülő) gyerkőkkel is kompatibilis (nem kell így-úgy kibélelni)
                    - egy kézzel is navigálható
                    - variálni lehet, hogy merre nézzen a baba - tolókarja átfordítható legyen? Vagy hogyan mondják ezt?! (az se baj, ha csak felém tud nézni)

                    Tudom, túl sok óhaj-sóhaj, de hátha...

                    Köszi!

                    Comment


                      tubarózsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok! Itt is megpróbálom, hátha...

                      Ajánlanátok nekem olyan sportbabakocsit, ami:

                      - könnyű
                      - nagy kerekei vannak
                      - minél kisebbre lehet összecsukni
                      - kisebb/vékonyabb termetű (de már ülő) gyerkőkkel is kompatibilis (nem kell így-úgy kibélelni)
                      - egy kézzel is navigálható
                      - variálni lehet, hogy merre nézzen a baba - tolókarja átfordítható legyen? Vagy hogyan mondják ezt?! (az se baj, ha csak felém tud nézni)

                      Tudom, túl sok óhaj-sóhaj, de hátha...

                      Köszi!
                      Nekünk Micralite-unk van, de ennek az ülőkéje egy irányba néz. Egyébként jó kocsi nagyon.

                      Comment


                        tubarózsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok! Itt is megpróbálom, hátha...

                        Ajánlanátok nekem olyan sportbabakocsit, ami:

                        - könnyű
                        - nagy kerekei vannak
                        - minél kisebbre lehet összecsukni
                        - kisebb/vékonyabb termetű (de már ülő) gyerkőkkel is kompatibilis (nem kell így-úgy kibélelni)
                        - egy kézzel is navigálható
                        - variálni lehet, hogy merre nézzen a baba - tolókarja átfordítható legyen? Vagy hogyan mondják ezt?! (az se baj, ha csak felém tud nézni)

                        Tudom, túl sok óhaj-sóhaj, de hátha...

                        Köszi!
                        Szia, ezeknek a kritériumoknak nagyon megfelel az Espiro Vektor (Air van nekünk, ennek a hátsó kerekei gumikerekek). Nagyon szuper, csak dicsérni tudom. De lehet, ebből nem lehet csak sportkocsit venni.

                        Comment


                          Sziasztok!
                          Szerintetek Bugaboo-ból érdemes megvenni olyat ami még régi lógós? Frogra gondolok... Német Ebayen is többet hirdetnek még
                          Anya+Apa=R+K+B

                          Comment


                            Szia Reni!
                            A Frog-ot nem ajanlanam, eleg nehez tolni/iranyitani, hatarozottan erzodik rajta az elso generacio mivolta. A Cameleon mar sokkal jobb, de ami nekem legjobban bejott, az a Bee, sokkal kisebb, flexibilisebb, jobban elfer, az ujabb verzio mar allithato nagyobbra is, igy nincs az a problema, mint korabban, hogy 2 eves kor felett nem fog beleferni a gyerek. Mostmar ehhez is lehet mozest is kapni, igy teljes travel system-et lehet belole alakitani maxi cosi-val (lehet, hogy mas fajta autossal is, ezt nem tudom). Lattam nemet ebayen az uj, Bee 3 verziot, es az egyel korabbi, Bee Plus-t is. Az angol ebayen sokkal tobbet is talalsz.

                            Comment


                              Köszönöm!
                              Anya+Apa=R+K+B

                              Comment


                                nekünk frog van, az eddigi összes babakocsinkoz képest nagyon könnyű irányítani.
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X