Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    holin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt esetleg próbálta már valaki? Bármi jó, vagy rossz tapasztalat érdekelne!
    Konkrétan ezt nem próbáltam, viszont elég sok másik kocsit már igen.

    Az a tapasztalatom, hogy inkább egy használt márkás darab, mint egy új "noname". A használtat személyes átvétellel és akkor mindent ki tudsz próbálni, megnézni, akkor nincs buktató benne.
    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
    hullahoppkarika.privi gmail com, mert teli a privi
    Gyerekcipők, Női cipők, Táskás, Görkori...

    Comment


      holin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!
      Ezt már Én is néztem, de vajon az a kis háló tartja eléggé a gyereket? Egyenlőre mózesnál tartunk, de Nekem is a könnyűség az egyik legfontosabb szempont. Viszont olyan "semminek" tűnik az az ülőrész! Próbáltál már ilyet?
      Sziasztok!
      Nekünk van ilyen. Pontosabban Fastfold is és Toro is.
      Fastfoldot nagyon ritkán használom, mert ebben (a superB-be és a Fastfold-ba) merevítés nélküli "ülés" van, nyeklik-nyaklik benne a gyerek főleg ha elaszik. Nekem rossz volt nézni is akkor upgrade-eltem Toro-ra, azóta azt használjuk, összecsukás/súly/méret szempontjából szinte egy kutya. Használtan az ára is kb ugyanott van.
      Utoljára szerkesztette DPK; 2013.06.07., 10:52.
      Xta és B -2007 B -2010 B -2013

      Comment


        A hálós rész erős szövésű de műanyagból van. Én raktam bele mindig linert de úgy meg nyilván már nem szellőzik annyira
        Xta és B -2007 B -2010 B -2013

        Comment


          töröltem
          Utoljára szerkesztette tünemény; 2013.09.03., 12:06.
          Era és 2009-es Luca + 2018 május: Vajk és Vince

          Comment


            oiduft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én is segítséget kérek.

            Vettem egy olcsó tilitolit, BabyStart, semmi extra, de nekem nagyon jól bejön, hogy könnyű, könnyen összecsukható, könnyen irányítható, és nagyon olcsó. Viszont tekintettel a sok esőre - itt minden áldott nap esik hat hete - kellene hozzá esővédő is. Amiket én találtam a neten, azok mind olyan esernyőkocsihoz valók, amiknek van teteje, ennek meg nincs (mondjuk nem is hiányzik). Létezik olyan esővédő, amit ilyen kicsi kocsihoz gyártanak?
            nézd mit találtam:

            http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...759438211.html
            Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
            hullahoppkarika.privi gmail com, mert teli a privi
            Gyerekcipők, Női cipők, Táskás, Görkori...

            Comment


              hullahoppkarika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Krisztina
              4, 6, 8 és egy csecsemő
              Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

              Comment


                Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Es mi van a Quinny Buzz 3-mal? Szimpi, mert kompatibilis a meglevo mozesunkkel es tomlos kereku, atfordithato tolokar... van ilyen vkinek?
                Nekünk ez van. Nagyon szeretjük. Szuperül irányítható, egy kézzel is simán irányítod, praktikus, és szerintem az egyik legszebb kocsi. Semmi baja, még a feliratok sem kopnak rajta, pedig állítólag ez típushibája. Mondjuk én sokat hordozok, de azért a bkocsit is használjuk.

                Hiba: Nincs pakolós része (ami van az minimális), amikor feléd néz a pici csak 2 fokozatba dönthető, az ára elég húzós.

                Ezek ellenére én újra ezt választanám.
                Zsuzska Kolos(2012. 09.) Bende (2014. 11.) anyukája

                Comment


                  Sziasztok! Mi most vettünk egy babakocsit használtan, nincs rajta márka, Ausztriából származik. Ha valaki esetleg tudná, hogy milyen, lenne tippje, azt megköszönném! Nagyon klassz kocsi, mi dombon lakunk, csak földutak vannak, nagy sár és simán elmegy benne! Nagy pakolós része van, tágas a babának. Ami nagyon fontos: könnyű a váza, nagy felfújható kerekei vannak. Van hozzá puha mózeskosár is, a támlája pedig 3 fokozatban dönthető, kétirányból tolható. Nem egy városi kocsi, mert tömegközlekedésre nem alkalmas, de a méreteihez képest kicsire összecsukható. Szóval, terepre tökéletes, már imádjuk, pedig csak egy hete szerváltuk!
                  Mellékletek
                  Blogom

                  Új blogunk

                  Comment


                    mazzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekünk ez van. Nagyon szeretjük. Szuperül irányítható, egy kézzel is simán irányítod, praktikus, és szerintem az egyik legszebb kocsi. Semmi baja, még a feliratok sem kopnak rajta, pedig állítólag ez típushibája. Mondjuk én sokat hordozok, de azért a bkocsit is használjuk.

                    Hiba: Nincs pakolós része (ami van az minimális), amikor feléd néz a pici csak 2 fokozatba dönthető, az ára elég húzós.

                    Ezek ellenére én újra ezt választanám.
                    Mazzsi ez tök jó de én láttam már több használt Buzzt és nem lehúzni akartam, tetszeni nekem is tetszik

                    Comment


                      Jaj, nem vettem lehúzásnak, csak leírtam az eddigi tapasztalataimat. Az biztos, hogy nem mindegy ki hogy használja, mennyire vigyáz rá ... Én azért vigyázok rá. Pl. figyelek, hogy tesszük be az autóba... Még a tesót is ki kell szolgálnia!

                      Az öcsémék most vettek egy használt buzz-t és az is tök szép és jó. Szóval ki lehet fogni jó használtat is. Minden babakocsinak megvan az erőssége, gyengesége, szerintem nincs tökéletes. Én eddig a Buzz-ra nem panaszkodhatok.
                      Zsuzska Kolos(2012. 09.) Bende (2014. 11.) anyukája

                      Comment


                        mazzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jaj, nem vettem lehúzásnak, csak leírtam az eddigi tapasztalataimat. Az biztos, hogy nem mindegy ki hogy használja, mennyire vigyáz rá ... Én azért vigyázok rá. Pl. figyelek, hogy tesszük be az autóba... Még a tesót is ki kell szolgálnia!

                        Az öcsémék most vettek egy használt buzz-t és az is tök szép és jó. Szóval ki lehet fogni jó használtat is. Minden babakocsinak megvan az erőssége, gyengesége, szerintem nincs tökéletes. Én eddig a Buzz-ra nem panaszkodhatok.
                        Igen én is vigyázok a kocsinkra egy barátnőm volt buzz mániás volt neki több is szebb és kopottabb ő mondta hogy pl rossz úton macskakövön használhatatlan a járgány de pl ők vettek hozzá jó drágán előre terepkereket, szélfogót a kupolához övtoldót a biztonsági övhöz mert a lánya télen bajosan fért bele

                        Comment


                          szaloncukorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! Mi most vettünk egy babakocsit használtan, nincs rajta márka, Ausztriából származik. Ha valaki esetleg tudná, hogy milyen, lenne tippje, azt megköszönném! Nagyon klassz kocsi, mi dombon lakunk, csak földutak vannak, nagy sár és simán elmegy benne! Nagy pakolós része van, tágas a babának. Ami nagyon fontos: könnyű a váza, nagy felfújható kerekei vannak. Van hozzá puha mózeskosár is, a támlája pedig 3 fokozatban dönthető, kétirányból tolható. Nem egy városi kocsi, mert tömegközlekedésre nem alkalmas, de a méreteihez képest kicsire összecsukható. Szóval, terepre tökéletes, már imádjuk, pedig csak egy hete szerváltuk!

                          Hoco markajuak azt hiszem az osztrak babakocsik.

                          Comment


                            Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Igen én is vigyázok a kocsinkra egy barátnőm volt buzz mániás volt neki több is szebb és kopottabb ő mondta hogy pl rossz úton macskakövön használhatatlan a járgány de pl ők vettek hozzá jó drágán előre terepkereket, szélfogót a kupolához övtoldót a biztonsági övhöz mert a lánya télen bajosan fért bele
                            Én macskakövön nem tapasztaltam ezt, semmi problémám nem volt vele "terepen" sem.
                            Na erre az övre kíváncsi leszek télen jó lesz-e. Majd megírom a tapasztalatokat.
                            Szélfogóval eddig elvoltunk nem nagy, de nem vágytam nagyobbra, árnyékolunk napernyővel.
                            Zsuzska Kolos(2012. 09.) Bende (2014. 11.) anyukája

                            Comment


                              huuu de furi ez a mura , ma próbáltam sportreszben altatni Nimrodot és hát olyan védetlen..
                              a kupola sem jön tul előre oldalt meg semmi, a párom szerint nagyon kényelmesnek tünik csak vhogy én jobban sztem az ölelös kocsikat.
                              pl a zapp olyan kis kuckós..
                              na most mit csináljak , pedug összeségében imádom , csak N sokat alszik kocsiban...
                              Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                              "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

                              Comment


                                borkaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                huuu de furi ez a mura , ma próbáltam sportreszben altatni Nimrodot és hát olyan védetlen..
                                a kupola sem jön tul előre oldalt meg semmi, a párom szerint nagyon kényelmesnek tünik csak vhogy én jobban sztem az ölelös kocsikat.
                                pl a zapp olyan kis kuckós..
                                na most mit csináljak , pedug összeségében imádom , csak N sokat alszik kocsiban...
                                hátul ráhúztad a szélfogót? amit ki kell bontani a kupolából?(úgy emlékszem a tiédnél van még de nem biztos) igen elég tágas de ez jó időben előny mert szellős télen meg kényelmes és az öv úgy is védi no de én el vagyok fogulva meg a fiaim is nagyon voltak mindig
                                Utoljára szerkesztette Gabriell; 2013.06.11., 22:29.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X