Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekünk van Espiro magicünk. Naggggyon szeretjük. Hihetetlen könnyű tolni, majdnem vízszintesig dönthető, egy kézzel simán tolható, nagyon könnyű iránytani, könnyű. Egy a baja, kicsi a kosara. És még a kicsi kerekek ellenére is eltoltuk latyakban.
    Miru, & JJ (11.11.12.)Aaliyah Lydia (13. 11.13.)

    Comment


      Akkor keresgelek jo aron
      Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

      Comment


        Sziasztok!
        Lehet hogy vopt ez mar kerdes most telorol vagyok nem tudok visszaolvasni,de egy baratnom ajalontta hogy gondoljam meg a testverkocsit. Nezegettem a kinaaltot es talaltam egy cam twin puls nevut. Nagyon bejon kepek es video alapjan. Es ha az arat nezem nem dragbb mint egy jobb kategorias ujszuloztnek valo. Meg van meg egy abc design zoom. Ebben az a jo hogy hozza tudjuk tenni a cybex hordozonkat,viszont akarok mozest is ha viszont meg kell hozza venno pluszba akkor az mar eleg magasra rug viszont itt van a cam azzal meg az a baj hogy adnak mondwnbol kettot.dillemma.
        Miru, & JJ (11.11.12.)Aaliyah Lydia (13. 11.13.)

        Comment


          Létezik olyan babakocsi, ami
          - felfújható kerekű (sok földút/macskaköves út)
          - változtatható tolókaros
          - lehetőleg minden rész (mózes/hordozó/sportrész) meg van hozzá
          - és magas felépítésű?

          Mindketten magasak vagyunk a férjemmel és szeretnénk, ha a baba is minél magasabban feküdne/ülne.

          Az már csak hab a tortán, ha valamennyire pakolható is a csomagtartó része...

          Comment


            Az enyém ilyen azaz a változtatható tolókar az úgy müködik, hogy a mózest/ sportrészt egy kattintással meg lehet fordítani. viszont hordozóm nincs hozzá, mert autósülése van/ volt a babának rögtön, hordozót feleslegesnek találtam.

            Ja: peg perego young, ösrégi
            Hena
            Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
            ClauWi hordozási tanácsadó

            Comment


              Keresek hozzá képet, ezt a fajtát nem gyártják már. A mózese az keményfalú és hatalmas, ha jól emlékszem a méreteire, akkor 36 x 84 cm a fekvöfelületet. Van rajta egy kis kar és be lehet állítani rajta a téli és nyári verziót- alul szellözök vannak valamint van támlarésze is, lehet dönteni. A mózeshez is es a sportrészhez is van külön lábzsák/ szélvédö. A sportrész lábtartója leengedhetö, ill. a karfája elöl leszedhetö.
              Az elsö két képen a mózes van, Nalani benne 8-9 hós lehet, meg van döntve, így félig fekszik az utolsó két képen meg a sportrész van. Az egyiken van benne egy daunen-pufi lábzsák vagyis ez nem csak láb, hanem amolyan ege´sz zsák az utolsón ez nincs benne és le van döntve.
              Utoljára szerkesztette paprika; 2014.06.25., 00:20.
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Létezik olyan babakocsi, ami
                - felfújható kerekű (sok földút/macskaköves út)
                - változtatható tolókaros
                - lehetőleg minden rész (mózes/hordozó/sportrész) meg van hozzá
                - és magas felépítésű?

                Mindketten magasak vagyunk a férjemmel és szeretnénk, ha a baba is minél magasabban feküdne/ülne.

                Az már csak hab a tortán, ha valamennyire pakolható is a csomagtartó része...
                a miénk is ilyen, illetve úgy, mint henáéknál, fordítva lehet rápakolni a sportrészt.
                espiro vector air, mi vaterán vettük újonnan, de jó áron. nagyon strapabíró kis gép. most szolgálja a második gyereket, igaz, az elsővel sem használtuk túl sokat, mert hordoztunk is.
                Orsolya, kosok anyja-lánya-felesége-unokája

                Comment


                  ja, persze ennek a csomagtartója nehezen pakolós, sajna, de ennyi pénzért nem tudhat mindent
                  Orsolya, kosok anyja-lánya-felesége-unokája

                  Comment


                    hena, ez tök jól néz ki! mint a játék-babakocsik látszik rajta, h könnyű tolni.
                    Orsolya, kosok anyja-lánya-felesége-unokája

                    Comment


                      Igen, tiszta retro
                      Hena
                      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                      ClauWi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Tényleg retrós, nekem a modernebb (3 kerekűek főleg) azért jobban bejönnek, de tény, hogy tök praktikus lehet. Most van egy Quinny Freestyle 3XL utánzatunk (Babideal, de full u.az.), van hozzá alig használt mózes. Szerintem az első időszakban marad ez, a sportkocsis időszakra meg keresek valami mást, amiben magasabban lehet a baba.

                        Ez az Espiro Vector air nagyon vagány, de ennek is nagyon alacsonynak tűnik a felépítménye.

                        Comment


                          A Maxi Cosi Mura milyen ilyen szempontból? Vot hordozónk, gyerekülésünk is MC, nagyon stabil, jó minőségű volt mindkettő, gondolom, a babakocsijaik is jók. Csak magasabban ül a baba, és kényelmes tolni egy 205 centis apának is??

                          Comment


                            Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A Maxi Cosi Mura milyen ilyen szempontból? Vot hordozónk, gyerekülésünk is MC, nagyon stabil, jó minőségű volt mindkettő, gondolom, a babakocsijaik is jók. Csak magasabban ül a baba, és kényelmes tolni egy 205 centis apának is??
                            Szia nekem murám van olvass kicsit előre ott jól kibeszéltük a murát nálunk apa 185cm ő szereti tolni én 164 nekem is jó mivel állítható és tényleg szuper minőség pakolni is lehet bele elmegy mindenhol de kicsire csukható én nagyon sok babakocsit próbáltam ki de a mura abszolút kedvenc

                            Comment


                              Ezt a peg perego-t én is nagyon tudom ajánlani! Barátnőmnek volt, van és ennél jobb kocsi nincs, ha a szempontjaidat nézzük. Minőségi, praktikus, nekem még tetszik is Neki van hozzá hordozója, beköthető talppal, azzal az autózás is nagyon egyszerű. Ha érdekel ideirányítom
                              Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
                              hullahoppkarika.privi gmail com, mert teli a privi
                              Gyerekcipők, Női cipők, Táskás, Görkori...

                              Comment


                                Nekem is nagy szerelmem ez a peg perego. Fantasztikus a rugózása, ami nagyon fontos, elmegy nagy hóban is meg erdöben is magasan a baba/ gyerek, a mózese állati nagy, széles, szellös, de a sportrésze is. Alulra szuperül lehet pakolni. A nyári gyerekeim ebben tanyáztak a höségben. Nem sültek bele, mert a belsö textilek, söt a külsö is, rendes pamut textil, nem holmi vízlepergetös, extrafoltmentes müanyag cucc. Ráadásul világos (világosszürke- fehér vékony csíkos) anyag, és szuper vastag a matraca is a mózesnek.
                                A téli elsöszülöttem is ebben tanyázott (Henry még nem volt babakocsiban ). Egyszer kíváncsiságból megmértem benne a hömérsékletetkint sétálva, odatettem a feje vonalába egy höméröt, kint 0 fok volt, bent a mózesben pedig 16!
                                A négy kereke miatt stabil, Ruben mikor másfél éves volt használtam vele, tél volt, nagy hó, oviba jönni-menni a naggyal maga volt a tökély.
                                Hena
                                Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                                ClauWi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X