Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babakocsi...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Egy nagy felfujhato terepkocsom van csak kb 15 kilo es elegge nem buszozasra valo.
    Ezert keresek konnyebb fajtat.
    Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

    Comment


      sazsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egy nagy felfujhato terepkocsom van csak kb 15 kilo es elegge nem buszozasra valo.
      Ezert keresek konnyebb fajtat.
      Értem csak írtad a terepet írom ha eszembe jut valami különböző kerék méretű kocsiból csak nagy volt nekem pp skate, stokke, concord neo de nem ilyet keresel.

      Comment


        Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        persze de ha nem értesz hozzá nem fogod tudni hogy frog vázon ül a cameleon ülés és az mégiscsak átverés
        barátnőm kisfiának volt cameleon őt sem zavarta úgy emlékszem szép volt nekik, Alex meg nem szerette a kagylós ülést, bugaboo bee plusom volt az kiskocsinak nagyon jó a legjobb ha bkv-nék az jöhetne szóba csak
        Alexes bee plusos képem az van sok....
        nekem ugyanilyenem van csak nem plus-os IMÁDJUK!!!
        az első babakocsi, amit imádok használni. sokszor beelőzi a hordozást nálam! és a sznét meg egyenesen IMÁDOM!
        Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

        Comment


          zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Súly kérdés fontosabb (nekem 10 kg alatt számít vmi könnyűnek!) meg hogy kicsire csukható legyen és a menetirány változtatás! Ìgy vmi más tipp? Ja az összeg amit rászánnék sem sok, max olyan 30-40 ezer, de inkább kevesebb...
          nekem van most egy PP Pliko Switch-em. De minek? Na nem is ez a lényeg.....

          Ez talán minden feltételednek megfelel:
          esernyőre csukódik, megfordítható az ülőrésze (akár gyerekkel együtt is) és ha ráér még két hetet, akkor el is adom 28e ft postástul, a súlyát lemérem holnap

          Amit még tud: nyáriasítható kupola, vízszintig fektethető, tesófelálló, viszonylag nagy bevásárló háló, kulacstartó, mosható huzat (kupola is), kukucskáló ablak, nyitható karfa....
          Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
          hullahoppkarika.privi gmail com, mert teli a privi
          Gyerekcipők, Női cipők, Táskás, Görkori...

          Comment


            sáramaminti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nekem ugyanilyenem van csak nem plus-os IMÁDJUK!!!
            az első babakocsi, amit imádok használni. sokszor beelőzi a hordozást nálam! és a sznét meg egyenesen IMÁDOM!
            ugye? nagyon eltalálta a bugaboo a beet és a bee plust én mindenkinek ezt ajánlanám városba sportnak, ha nem lenne használtan is viszonylag drága és ritka szerintem a legjobb sportbabakocsi

            Comment


              Most nagyon megtetszett ez a bugaboo bee, amit írtok! Utánaolvastam kicsit!
              Mennyiért lehet kapni használtan kb? Hol keressek???
              nem jövök többet, itt elértek:
              zernike7kukacgmail.com

              Comment


                zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Most nagyon megtetszett ez a bugaboo bee, amit írtok! Utánaolvastam kicsit!
                Mennyiért lehet kapni használtan kb? Hol keressek???
                a sima Bee-t keresd mert az jóval barátibb áron lesz, apróhirdetés, aukciós, eBay 50-alatt nem lesz és ritka is de megéri
                Esetleg babaszoba és már itt is láttam egyszer eladót

                Comment


                  Mamas and papas oravagy luna
                  Mi a velemeny melyikmilyen?
                  Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                  Comment


                    sazsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mamas and papas oravagy luna
                    Mi a velemeny melyikmilyen?
                    ismerem őket de nem próbáltam egyiket sem azt érdemes tudni hogy ez a peg
                    perego márkája gyakorlatilag

                    Comment


                      Azomsemvolt
                      Az jo?
                      Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                      Comment


                        Amiket kocsikat irtatokazok kagylosak?
                        Espiro kocsi milyen?

                        Kb20-25 korul milyen sport kocsi van ami konnyu, vizszintesigfektethetoes egykaros?
                        Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                        Comment


                          nekem a tökéletes babakocsi: cam cortina x3. fújható dögnagy kerék legrosszabb terepen is simán megy, összes cucc megfordítható rajta, kicsire lehet csukni, ha leveszem róla a kerekeket és az épp aktuális feltétet, vízszintesig dönthető, ötévest is simán elbírja. a merevmózese akkora nagy, hogy 9 hóanpos korig azt használtuk. nem egy városi babakocsi, de nálunk még a ház megközelítése is egy élmény, majd egy emeletnyit fel kell húznom a lépcsőkőn, sima liba. autóm kombi, csak behajítom hátra.

                          4 éves a mózesében

                          4 éves teszteli éppen

                          sportésszel előre és bezacskózva

                          sportész felém néz, hirtelen eső miatt ketten ülnek benne és bezacskózva
                          Böbe, és Blanka (2008. február) + Boróka Sára (2011. december) + Bíborka Panna (2014. július) + 4. (2017. május)

                          Comment


                            sazsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amiket kocsikat irtatokazok kagylosak?
                            Espiro kocsi milyen?

                            Kb20-25 korul milyen sport kocsi van ami konnyu, vizszintesigfektethetoes egykaros?
                            hm Espiro magic? nem tudom vízszintesig ledől e de dönthető, könnyű és van már egykaros is, jókat hallottam róla
                            használtam kapsz ennyiért
                            http://babymarket.hu/bababolt/16/18/...magic-4-detail

                            Comment


                              Koszi ez jol nez ki
                              170 fokig dontheto, szoval az is okes
                              Zsófi két gyönyörű leányzó anyamanyája, es egy kis meglepi

                              Comment


                                sazsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Koszi ez jol nez ki
                                170 fokig dontheto, szoval az is okes
                                egy barátnőmnek volt, ő szerette szintén terepkocsi mellé vette, amúgy Elefániban láttam én is jól néz ki

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X