Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

hogyan iszik háton kendőben

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    hogyan iszik háton kendőben

    hátha erre valaki tud nekem valami jó tanácsot, mert Zsófi még egyedül nem tud inni na már most ebben a tikkadó melegben a hátamon van és mondjuk jövünk-megyünk és hely sincs hogy le tudjam és fel tudjam újból venni
    akkor, hogy igyon???
    Zsófi pohárból iszik csak, nem csőrösből hanem rendes pohárból vagy ha nagyon muszáj ásványvizes üvegből
    a hátamon egyikből se tudom megitatni, viszont egy hosszabb buszozás stb közben nem tudom levenni felvenni, ma a 6-os villamoson gyorsan lekaptam a hátamról míg le-föl szálltak az emberek, de azt hiszem ezt nem sűrűn fogjuk így csinálni ,mert életveszély volt, hogy elindult a villamos
    ja és mindezt tetézi, hogy duplóban marad csak meg most Zsófi abban is felállni próbál
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

    #2
    Háááát.... Hilla is itthon csak pohárból iszik de ha úton vagyunk akkor csőröspohár, különben nem tudom megoldani.
    Azzal nagyon könnyen lehet itatni akkor is háton van, csak oldalról hátranyúlok és bekapja.

    Nem tudja megszokni a csőröspoharat? Vagy nem is akarod hogy megszokja?
    Maiju, aki Hilla (03/10) és Vilho (03/13) anyukája
    Közép-budai klub
    Értékeléseim

    Comment


      #3
      anicca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Háááát.... Hilla is itthon csak pohárból iszik de ha úton vagyunk akkor csőröspohár, különben nem tudom megoldani.
      Azzal nagyon könnyen lehet itatni akkor is háton van, csak oldalról hátranyúlok és bekapja.

      Nem tudja megszokni a csőröspoharat? Vagy nem is akarod hogy megszokja?
      Zsófi elég öntörvényű nem hajlandó csak pohárból és üvegből inni valszeg örökölte Bálinttól, mert Ő 10 hósan már egyedül ivott pohárból
      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

      Comment


        #4
        És ezek az ásványvizes palackok, amiknek szopókája van?
        Nálunk a szívószálas pohár vált be, egyébként meg csak a sima pohár.
        Dóri,
        Tomi (2007.10.03.) , Aliz (2009.06.28.), Ábel (2011.07.22.)

        Comment


          #5
          Es mivel probalkoztal mar? Pl. nekünk az üvegböl szipokaval (nektek ez azt hiszem szivoszal) valtozat müködött.
          Amugy duplonak pont az egyik hatranya az, hogy nem tud "visszakerülni" a rendes terpesz tartasba
          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

          Comment


            #6
            mindenféle csőrös pohárral, olyannal is ami ilyen szívószálas
            sportkupakos ásványvizessel is próbáltam, pl a jana babavíz ilyen
            és ugye Zsófinak még hátra se tudom adni rendesen, mert még csak 10 hós és nem érti meg, hogy fogja rendesen meg adja vissza ha befejezte és addig én nem tudom tartani, mert játszik a csőrös poharakkal stb-vel

            Zsuzsi hát lehet, de voltam már tanfolyamon is a batyum elméletileg rendben van megnézték ahogy kötöm és mégis egy idő után kimozogja Zsófi a bwcc-t nem szeretem a tibetit sem
            nekünk a dupló vált be a legjobban, súlyelosztásban is nekem az a legkényelmesebb
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              #7
              nem tudom miért ilyen Zsófi, de az anyatejet se fogadja el cumisüvegből meg semmit
              én is úgy gondoltam egyszerűbb ha pohárhoz szoktatom már az elejétől, de lehet nem jó ötlet volt
              " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

              Comment


                #8
                A szípokás üvek jutott nekem is eszembe.
                Mi avent varázsitatóját használjuk, pont ezért arra szoktattam rá ne legyen gond utazáskor mi naponta utazunk 1-2 órát. Meg én tömegközlekedéskor csípőre kötöm hölgyet könyebb etetni itatni őt.
                Napocska /4 lány 1992,1995,2000,2009/
                Új blogom -*- Adásvételt értékelő topic

                Comment


                  #9
                  lehet nálunk is csípőn lesz akkor, már megoldás nem marad
                  " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                  Comment


                    #10
                    Nem direkt ilyen szivoszalasra gondoltam, hanem beletenni üvegbe a szivoszalat, azzal az enyemek jobban boldogultak. Amugy ha relaitve magasra kötöd, akkor akar el is erheted, legalabbis nekem van hogy müködött igy (meg volt, hogy magunkra öntöttem a vizet )
                    Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                    Comment


                      #11
                      hát valószínűleg több víz kerülne közénk mint a szájába
                      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                      Comment


                        #12
                        Hat akkor sztem nem nagyon van mas valasztasod minthogy megkerjel valakit, hogy itassa meg Zsófit.
                        Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                        Comment


                          #13
                          zsuzsmuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hat akkor sztem nem nagyon van mas valasztasod minthogy megkerjel valakit, hogy itassa meg Zsófit.
                          hát igen még ez van vagy tényleg marad a csípőn hordozás vagy nagyon extrém esetben babakocsizás marad

                          csak az a baj ha megkérek valakit az bénázni fog Zsófival, mert Zsófi nyúl a pohárért és fogni akarja, de ugye fognom kell még nekem is, mert magára borítja az egészet és ezt mire elmndom az idegen fószernak..
                          " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                          Comment


                            #14
                            Babber, ezt mi is eljátszottuk. Nekem is a kicsi jana üveg jött be, mert abból valamennyire tudott inni, de azért sokszor ment mellé. Szerencsére csak vizet iszik, így az nyáron megszárad. Meg most már a csípon hordozást is szereti - én egyre nehezebben....
                            Egyébként nekem nehezen ment a máshoz odamenni, de ha nem volt más, akkor odamentem, és eloször elmondtam, hogy mi a helyzet, és csak utána adtam oda az üveget a segítonek, mert utána nem figyelt...
                            Éva vagyok, Zsófi lányom (2009. december) és Vili fiam (2013 február )
                            textilmózes eladó

                            Comment


                              #15
                              nekem is csőrösből oldja meg..általában hátranyúlok a vállam fölött és iszik..v elkéri..ha tényleg szomjak iszik is, ha nem elkezd vele hadonászni, játszani stb..na eztkevésbé díjazom
                              de most már szól is ha nem kell neki tovább...hát tényleg egy jóóó hosszú szívószál lehet a megoldás..és ha elég magasra kötöd, márpedig oda kötöd, akkor azt kell csak bekpania és nem tudja megragadni az üveget
                              Annás, Franciska (2009) és Hanga (2011) édesanyája, na meg a hurcik: JPMBB, gekkócskák, Neojulie, Babbinka és egy mamamis gira is

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X